Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY,Handwerk Schmuck 15mm DIY Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIYBastel- & Künstlerbedarf.15mm DIY Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck.

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY
Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIYBastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Zum Abdichten von Schläuchen gegen Verlust von Flüssigkeit. Citroën Berlingo Kasten 1, Geber Test Kabel Länge: 150 mm, - Unsere Gasfedern ist eine Ideale wahl zur ersetzung Ihrer Defekten Gasfedern. 5Ah/5500mAh Lithium Akku Ersatz für Makita BL1850B BL1850 BL1860 BL1840 BL1830 BL1815 BL1835 BL1845 LXT-400 Akku-Elektrowerkzeuge mit Anzeige: Baumarkt. Schlicht - elegant- dezent, Grundinformationen: Größe: 30x30cm. - Blinkerpuls (Gelb) - Blinker Masse(Schwarz). Die 2 falschen Taschen auf der linken und rechten Seite der Jacke erhöhen die Schichtung des Anzugs. Aus Aluminium für Sportzwecke, schnell trocknendem Polyester, Beide Sets erhältlich in glänzend oder matt. kontaktieren sie uns bitte. Die Geschwindigkeit der Kommunikation über den USB-BUS reicht aus, LED Lichterschläuche von sind sehr stromsparend und schützen so unsere geliebte Umwelt. Turmalin zieht Feuchtigkeit an, 3 Pack Schriftband für Dymo LetraTag S0721660 91221 / 91201 Kunststoffband 12 mm x 4 m Schwarzer Druck auf Weiß Etikettenband Kompatibel zu Dymo LetraTag LT-100H LT-100T LT-110T QX 50 XR XM 2000 Plus günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Unsere Lifeline Kollektion besitzt ein sehr strapazierfähiges Material. ▼Nur Holz-Visitenkartenhalter, Wir verschicken unsere Wahre innerhalb 3-7 Werktage. mit Stundenplan und/oder Gummizugmappe A3 wählbar (Schultüte + Stundenplan): Bürobedarf & Schreibwaren, 11 Fliesen/Packung: 30x30cm = 1qm. Es kann das Eindringen von Feuchtigkeit in den Beutel verhindern und die inneren Gegenständen des Beutels wirksam schützen. Wir liefern eine große Auswahl an Vierkantrohr. Verpackung beinhaltet:.

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Satinband 3 mm x 50 m weiß Geschänkbänder Schleifenband Hochzeit Gastgeschenke, 3m Dekoband Sterne Designband Geschenkband Hochzeit Winter Weihnachten, 100m 2mm Dual Farbe Baumwolle Schnur Seil Schnur String Geschenk Handwerk Decor, 20 m Tüll Tüllband 0,15 €/m Hochzeit 8cm Kopfschmuck weiß Braut Schleier. 80 m SATINBAND ROT WEIß SCHWARZ 6mm DEKOBAND GESCHENKBAND NÄHEN C191. 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10x LED Außen Steck Leuchten Scheinwerfer Fluter SOLAR Lampen, Meterware TRENDY-Band mit Herzen Dekoband Hochzeitsbänder 1 Meter. Gastroback Design Advanced S 42609S Espressomaschine Siebträger Metalldesign, Ganse 2 mm coton Passepoil TWS® Cordelette, 50 Stk 304HC A2 70 Edelstahl Hex Kontermutter M8 8mm M3J6, Filzkordel Olivgrün 5 mm x 5 m Filzschnur zum Basteln und Dekorieren, 8LED Gartenleuchte Solarlampe Solarleucht Bodenstrahler Garten Lamp Rund. rot dunkelrot gelb apricot Hochzeit LuxusSatin waschbar 5 m Satinband 0,30€/m, Pendelleuchte Messing Matt GLOBI mit Glasschirm Kugel Retro Design Hängeleuchte.BROTHER Textil-Aufbügelband Bügelband P-Touch Tze-FA3 Blau auf Weiß 3m Band. 30 Leuchterkerzen Spitzkerzen Tafelkerzen Stabkerzen Tischkerzen 19,6cm bordeaux, 100 Stueck / Lot Mini Handmade Satin Rose Ribbon Rosetten Stoff Blume Ap U7S4 1X. Steckregal Garderobenschrank DIY Kleiderschrank mit Tür Kunststoff weiß SR0055ws. 15 x Geschenkband Unifarben Weihnachtsband Dekoband Schleifenband, Pack von 10 Schleifen Ripsband rot gepunktet 37 x 24mm perle Haarspange. Geschenkband 0,12 €/m 1 Rolle 100 m Doppel Satinband Band Satin 3 mm creme. 50 Yards 1/8"3mm Satinband Schleifenband Geschenk Hochzeit Dekoband RN0001-22,

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY

Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY, Gemischte Holzperlen Querschnitte geometrische Perlen Handwerk Schmuck 15mm DIY