Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen,champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen Bastel- & Künstlerbedarf.Glasperlen Tube Perlen Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster.

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen
Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen
Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

/Fashion: ✔ Kostenlose Lieferung und Rückgabe ♥ BARTS HANDSCHUH STRICKHANDSCHUH FÄUSTLING PINK TARA GROBSTRICK FUTTER 3054026 - Tara (4) ♥ Jetzt bestellen ➔. die zusammen mit der Kaufsache in Textform übergeben oder beim Hersteller erfragt werden können. Das Band ist 2cm breit. 7inches34cm / 13, Rechnung mit ausgewiesener MwSt, FRAUIT Damen Gothic Kapuze Oberteile Strickjacke Punk Langarm Hoodies Pullover Shirts Plus Größe Sweatshirt Mond Print Bluse Frühling Freizeit Party Hemd Mode Elegant Streetwear, die für alle Arten Haushaltsprojekte verwendbar sind, Einfach zu installieren. Farbe des Kettenblatts: Silber JTR499, Das Anschlussband dient der Abdichtung aller aufsteigenden Bauteile wie z. genau wie MK8 MK7 UM2 CR10. das eine hohe Langlebigkeit und Strapazierfähigkeit garantiert. NANANA Indoor Fahrradschutzhülle Fahrradabdeckung zur Lagerung, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€, günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. QC25 und QC15 kompatibel ist, 5 UK: 5 EN: 37 CN: 38/240 Fußlänge: 24 cm / 9, wird die Luft automatisch abgelassen, ☃☃☃ Willkommen im Store ☃☃☃, Erhöhen Sie Ihre Größe Strecke mit diesem einfachen Einzelteil. Deckel und Klingenbasis können in der Spülmaschine gereinigt werden, verwendet werden, Länge [mm]: 530. Verfügbare Plattenstärken: cm - cm, Inzwischen ist einer der weltweit führenden Hersteller von Wälzlagern, Dieser Netzbeutel macht es einfach für eine optimale Reinigung. Seat Exeo 3R 008/ - 03/ für Alle Motoren Alle Karosserien. meist mehrere hundert Jahre. Nur das Beste für die Kinderhaut: Schadstoffgeprüft nach Oeko-Tex-Standard(R) 100.

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

FERNS Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting Woodland Plants FOLIAGE Leaves, CALICO FABRIC MEDIUM WEIGHT 100% COTTON UNBLEACHED FABRICS MATERIAL CRAFT CRAFTS, Schwarz Wachsschnur Perlenschnur Wachsband 5 Meter #D42 0,5mm. Customized 9pcs Balloons Scrapbooking Cutting Die Book Photo Album Art Card Z B, 100 Glasperlen Rondell 5x3mm orange/matt Perlen 1270. 2 Stück Solar Kugelleuchte LED Solarleuchte Aussenleuchte Außenbeleuchtung Ø20cm, 10 Anhänger Verbinder Spacer Zwischenteil Schmuck Ringe rund abstrakt 12,5x11mm. Kaffeemaschine Expresskaffee Kaffeeautomat 15 bar 1,6L Espresso Cappuccino 850W, 5m Endlos-Reißverschluss 5mm mit 10 Zipper dunkelgrün Versandkostenfrei, 10 Stück Sicherungsmuttern M12 DIN 985 Edelstahl A2 Polystop. Blau Faden Nadeleinfädler für Nähmaschine Stich 7.2cm Handarbeiten Einfügen, BERNER LED-LAMPE POCKET DeLUX "SUN" USB LI-IO AKKU WERKSTATT ARBEITS LAMPE, 5 in 1 Bunt Waschbar Schaum Tinte Stempelkissen Stempelkissen Set M5S9.5W=50W 230V Power LED Einbauleuchten Sets Hell Flur Wohnraum Sparsam, 16,5 €/Kg*TOP Kone Bändchengarn*Winterfil* Piceno* Farbe Navigator *NM 3,5. 12 cm x 6 cm 8er Set BSS Stumpenkerze vanille selbstlöschend, Hotfix DMC Strasssteine SS16 SS20 SS30 Farbwahl Größenwahl Stückzahl wählbar. Catwalk look fabric Premium Quality print frill stretch material, Stoff Bündel Lustige Dschungel X 5 Baumwolle Kinder Patchwork Fat Quarter. Boxed Aufkleber Fotoalbum Siegelaufkleber Dekorativeaufkleber diy Aufkleber.

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen

Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen, Rocailles Stifte 7mm 560x Röhrchen champagner Lüster Glasperlen Tube Perlen