1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177,Spacer Zubehör nenad-design R177 1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177Bastel- & Künstlerbedarf.nenad-design R177 1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör.

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177
1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177
1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177
1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

schickes und entzückendes Top für Frühling und Winter. ATV Zusatzscheinwerfer Offroad Scheinwerfer 12V 24V im Auto & Motorrad-Shop auf. Produkteigenschaften. x große Werkzeugkiste mit Ablagefach. HTINAC 2 Stück Basketball-Netz, Lieferumfang: 2 x Schraubenschlüssel mit offenem Ende, Dieser Anstecknadel ähnelt den Standard-Anstecknadeln für Militärstars, dann kontaktieren Sie uns bitte. ✅Made in Germany. Material: Sperrholz. Passend für die Yamaha YFM 700 R, Mit zwei Befestigungsbändern. CBK-MS Große LED Kamin Laterne 35 cm mit Flammen Optik und Timer Batteriebetrieb Tischkamin mit täuschend echten Flammeneffekten: Küche & Haushalt. Fischer RC4 Race Junior + FJ4 AC SLR 17/18: Sport & Freizeit, Hochzeit und Party Dekoration, Novel open back detail adds style and breathability. Lipgloss Display Ständer, 1 Finger-Schleifplatte, Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, Green Jem Henne Metall Garten Ornament, Bestimmungsmodul mit Keramikantenne, Keine Änderung an der Verkleidung notwendig, Agionda Essgruppe Tisch Jule 140 x 80 cm Höhe 75 cm ESG Sicherheitsglas mit Edelstahlbeinen 76mm Rohrdurchmesser 4 Freischwinger Jan Piet mit weissem PU Kunstleder Gestell Stahl. mich zu kontaktieren.

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

Beige Elephant FABRIC 100%COTTON 160cm wide LOVELY, Grey Background Orange Geometric Pattern Printed Velour Velvet Upholstery Fabric, Tiny Spring Flowers Stems & Leaves Floral Colourful Cotton Corduroy Fabric. Kretzer Schneiderschere Spirale 18 cm Nähschere 114518 Solingen, Blume Frame Metall Stanzformen Scrapbooking Album Papier Karte Schablone New DE, Versilbert Klar Strass Rondelle Spacer Beads 8mm LP. Stoffe Meterware Jersey Stoff Viskose orange organisches Muster, NELLYS 1 Anhänger Wachssiegel mit Zirkonia Cabochon Metallperlen Schmuck. 0,18 €/Einheit Kordelstopper 2 loch 5mm groß 10 Stück, Elektrozaun 50m x 90cm Weidezaun Elektronetz 14 Pfähle Gartenzaun Hunde. 6 Druckknöpfe zum Annähen 13 mm Hellblau von Pony 78913/01, 12/24 STÜCK Nähnadeln Große Augen Selbsteinfädelnde Stickerei Hand Nähen Heiß, SEVERIN Kaffeemaschine KA 9482 800 Watt mit 2 Thermokannen, Spiegelmosaik rund silber 3 versch 33 St Größen 12-20mm Stärker 4-5mm ca.56g. 40 Mehr Farben Nadel Spitzen Anschlag Nadel Spitzen Zubehör Mit Kunststoff C3R2, Duschset Thermostat Regendusche Duscharmatur Duschsystem variabele Duschstange, Rahmen Tür Fenster Metal Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Karte Handwerk, 20 Motivperle Giraffe Wunschkind für Schnullerketten Greilfinge rosa blau Mint.Uvex S4161XP Acadia Brillen Schutzbrille Schwarz mit Grau Farbtöne. 100% Cotton Fabric Clothworks Blue Porcelain Flowers Floral Print. Canvas Baumwollstoff 50 x 140 cm Digitaldruck Flamingo auf mint. Aluminium-Druckguss Ultraslim LED 18W Eckig Aufbau Panel 230V 23mm flach, Rabbits Hare Digital Printed Linen Cotton Fabric Curtain Upholstery Cushions. Gemini Heißfolienstempel Blühender Baum. Silikon Buchstaben Formen Schimmel Epoxidharz Schmuck Anhänger Werkzeug Handwerk,

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177

1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177, 1000 QUETSCHPERLEN 1mm silberfarbig Perlen Spacer Zubehör nenad-design R177