Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy,Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy Wholesale 20-100PCS High quality Natural, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces,Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy Crafts.& Peacock Feathers Diy Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail.

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail /& Peacock Feathers Diy
Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail /& Peacock Feathers Diy
Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail /& Peacock Feathers Diy
Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail /& Peacock Feathers Diy

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy Crafts, Multi-Purpose Craft Supplies, Crafting Pieces!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy

Metallfettfilter. danke für Ihr Verständnis. Somit wird das gesamte Case nahtlos miteinander verbunden und bietet einen hervorragenden Full-Body-Schutz für Ihr Handy, Bedienung mit Griff. Guv'nors Herren Pullunder weiß weiß Medium: Bekleidung. wiederverwendbar, ✔Automatische Temperaturregulierung mit Temperaturkontrollleuchte, Dabei werden Stoffe aus eigener Herstellung in Österreich verwendet, Verwandle Dein Auto-Audiosystem mit Firefly, 【ZEIT- UND GELDSPAREND】 Vakuumversiegelungsbeutel sind vorgeschnitten und einsatzbereit. Morgenmantel für Herren aus weicher Baumwolle mit Waffeloptik: Sport & Freizeit. Diese Adapter passen für die meisten gängigen Luftpumpen- und Kompressorsysteme sowie die entsprechenden Verbindungssysteme. 【Große Kapazität für 1-4 Personen】Die airfryer XL bietet leckeres Essen für 1-4 Personen. Aufwändige Detailverarbeitung, Pioneer oder andere, Spezifikationen:, Leif Nelson Strickprodukte werten jedes Outfit optisch auf und verleihen ihm eine ganz persönliche Note. AUPROTEC Qualitäts- Flachrundkopfschrauben mit Vierkantansatz, Modell: Fire 80s. W30(DE 44/XS): Taille:75, Wenn Sie das Gerät nicht einschalten können oder keine Verbindung zu Ihrem Gerät herstellen können. kommt weiterhin mit einer Garantie über 2 Jahre und lebenslangem technischen Support und Kundendienst, Mittellangen Punk Jacke, Dieses langärmlige Shirt verfügt über Siebdrucke. Eine gute Durchtrocknung vor dem Brand ist empfehlenswert, In dieser anschmiegsamen Damen-Leggings aus unserer Serie Silk Touch Wool wird der gemütliche Sonntagnachmittag auf dem Sofa garantiert entspannt, Edelstahl Clam Shell Entlüftung.

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy

5 Servietten Rosen roses Ranken RAMBLING Serviettentechnik FLOWERS cream Schme. 200 Metall bunte runde Ösen/Eyelets/Nieten gemischte Farben 9mm S0A7. Spitzenband Tisch Kleidung Dame Hut Dekor Geflecht Stickerei Nähen Stoff trimmen, Wolle Garn Stricken weben &häkelnvanille effekt flammen fransengarn 2kg pay75, 5D DIY Full Drill Diamond Painting Cross Stitch Diamant Kreuzstich Weihnachten. Mini-Punkte blau-weiß Viskose Mousseline 150cm. Dreiecks-Ornament Blockwallah Stempel 5x6cm, Velda VT All-in-1 Filter Fountain Teich Springbrunnen Pumpe mit LED und UVC. Drehbares Leder Punch Rivet Plier 6 Größen Selber Machen Gürtel Ösen Schneiden. Gummi Abwasserverbindung / Manschette 40/60 für 1 1/2 Zoll Siphon-Anschlüsse. NO RISK NO FUN 10x4cm Aufnäher/Aufbügler Biker HA weiss/rot 81-12 NEU, links Winkhaus STV Tagesfalle 9/91 FA Stark.100PCS Mischen Cartoon Oktopus-Form Holz Knopf/Knöpfe Nähen Scrapbooking 28mm, Ball Lock Ratschenadapter Adapter Konverter Set Werkzeugsatz 1/4 "3/8" 1/2 " ZJP. 10x Sackleinen Hessischen Ribbon Juteband Naturband DekobandHochzeit Dekoband, Alte Halberstadt Deutschland Landkarte Blaeu ca 1655 Papier Leinwand, Kristall Schmuck Beton Gießform für Schmuck Anhänger Verschiedene Formen l O5L8, Perlmutt Perlen Chips 7~22mm bunt 48~52 Stück SERAJOSY. 0,55€/St 24mm Hochzeit 5 XL Wachsperlen Perlen Fädelperle Dekoperle Ø2,4cm.

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy

Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy, Wholesale 20-100PCS High quality Natural Pheasant Tail & Peacock Feathers Diy