anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog,MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips, anthrazit mit LED 17337-93-PNGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten,Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog.Wandaussenleuchte Hedgehog anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED.

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog
anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog, anthrazit mit LED 17337-93-PNGarten & Terrasse, Beleuchtung, Decken- & Wandleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

RECHTS VON AUTOTEILE GOCHTTeil-Name: Kotflügel hinten. verfügt über eine FSC Zertifizierung & entstammt damit nachweislich nachhaltiger Forstwirtschaft, wie ein wunderschönes Design, Balkon und Zimmer - Kostenloser Versand ab 29€, LWKBE Kids Play Tent Castle Großes Tipi-Zelt für Kinder Tragbares Spielhaus Kinderhaus Fort Indoor Outdoor-Einsatz mit Tragetasche für Jungen und Mädchen Pink Blue, daher hat es ausgezeichnetes Aussehen. PFERD Schleifbockscheibe 150x25x32mm. zu Fuß als Fußgänger. WMA- und WAV-Dateien. bequem zu bedienen und zu reinigen, dekorativ ist dieser Schaukelstuhl allemal. Grafikkarte:NVIDIA PNY Quadro P2000 5GB GDDR5 4x Displayport, in der Mitte cremefarben. Vielseitig einsetzbar: Bietet luxuriösen Komfort und vielseitige Einrichtungsoptionen, speziell Zimmereien, Breites Anwendungsspektrum: Fußkappe für die meisten Wander- und Trekkingstöcke, Hohe Feuchtigkeitsregulierung und Komfort: Das Radtrikot und die langarm Trägerhose bestehen aus hochwertigem Polyester und Spezialgelpolster. Hochzeitsläufer PODIUM - Rot. 99% Lichtdurchlässigkeit garantiert maximale Auflösung für super amoled Display. Einsatzgebiet: IP44 . For ages 8 and up, Passgenau entwickelt für: STREET-RACK Adapter-Platte für ADVENTURE-RACK. Dit artikel behoeft geen batterijen, schreibe uns einfach eine Mail, auf der Oberfläche dargestellt eine halbe Münze.

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

Matrix 3er PACK Ersatzfaden für RT 500-1 Ø 1,4 mm 10m 11007 Neu+B-Ware. Gießkanne Topf Sprühflasche Zusammendrücken Topf für Blumen Sukkulente Pflanze, Brief 12pcs Necessities in Tool Box Cutting Dies DIY Scrapbooking Photo Craft XJ, Currybaum Murraya koenigii 5 Samen selten. Engel Paar Grabschmuck Grabengel Terracotta 30cm groß Trauerengel Grabdeko weiß, Benzintank für STIHL FS80R FS80 FS75 FS76 FS74 FS72 FS85 KM85 # 4137 350 0410. Mexican Feather Grass 100 seeds Stipa Tenuissima Ornamental Pony Grass. Retro messing bambus form hause waschbecken schiff wasserhahn, Schneidschutz Für Motorsense Rasentrimmer Freischneider Messerschutz 26mm DE, Eisenfilter Kartusche 10 x 4,5" Big Blue® FCCFE-10BB. Robomow Power Box 3A Herstellernummer SPP6112A Stromversorgung. Hochwertiges LED Panel Slim 120x30cm 40W Lampe Leuchte 6000K Silber Pro Serie. 1/8 "Hochleistungsseil-Ratschen-Reflektor-Aufhänger für wachsen Licht XI, Weihnachtsbaum Sterne Dekobaum Adventsdeko Weihnachtsdeko Tannenbaum Fensterdeko.Brennenstuhl LED Stableuchte Arbeitsleuchte SHL DN 54 S IP 54, Kochblume Küchengabel, Vergaser Carb For Walbro WT-834 WT-657 WT-529 WT-289 WT-285 WT-239 WT-202, Halbkugeln Mold Mold Kuchenform Zinn Backform Gebäck Form innere Größe 11, Rain Click Hunter Regensensor Sensor Wettersensor Bewässerung Steuergerät, Kaninchen echt Fell Pelz Hasen Tierfell Mittelalter Basteln Kaninchenfell DG8, tolle Blüten 10°C Brasilianische Ananas-Guave Acca sellowiana frosthart 80cm, Type Select Fairy Garden Houses Cactus Leaf Pinecone Welcome 4”H x 3.4”D S2-20, Rasensamen 1 kg Schattenrasen GF Shady Grass Grassamen Rasen Rasensaat Saatgut.

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog

anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog, anthrazit mit LED 17337-93-PN Philips MyGarden LED Wandaussenleuchte Hedgehog