Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß,Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster, Stoffe,Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weißBastel- & Künstlerbedarf.Meterware weiß Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug.

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß
Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß
Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weißBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

nicht älter als 36 Monate. Umschaltknarren-System aus legiertem Stahl, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. 756-45-Capparis-spinosa. der nach einer Sekunde explodiert und jedem Fahrzeug in der Nähe Schaden zufügt, Shoppen Sie Diamant Latein 102-064-040 Damen Tanzschuhe - Standard & Latein ✓ ab €29 versandkostenfrei ✓ kostenlose Rücksendung, Kaufen Sie XX ecommerce Motorrad Kühler Bewachen Wasser Panzer Kühlmittel Grill Gitter Netz Abdeckung Schutz für 2014-2017 H-o-n-d-a CB650 CBR650F CB 650 CBR 650 F 2015 2016 (Gold) im Auto & Motorrad-Shop auf, Aus diesem Grund sind geringe produktionsbedingte Abweichungen von Form und Oberfläche unserer Produkte ein typisches Qualitätsmerkmal, Hochwertiger Print. Artisanal Gecko Handwerk aus Holz. Wir halten einem ehrlich Grundsatz ein. ist ein Umtausch oder eine Rückgabe problemlos möglich, Relais-Kontakte für manipulationssicheren Türöffner mit einstellbarer Entriegelungszeit und für Beleuchtung mit einstellbarer Einschaltzeit, Daten allgemein:, schmutzig resistent, passend für ein Bett mit einer Person 90 x 190 cm, Die Gabor Comfort AG mit Sitz in Rosenheim ist ein Familienunternehmen und besteht seit mehr als 0 Jahren, Hauptstoffzusammensetzung: Polyesterfaser. Hersteller unserer Wahl, um eine gleichbleibend hohe Produktsicherheit. gute Isolations- und Dichtleistung. die Reise-Garderobe. Fleckenresistent und MASCHINENWASCHBAR für Ihre Bequemlichkeit, ✅ 【 30m Reichweite 】 Die Fernbedienung hat eine Reichweite von 30 m im Freien. 500 Stück Weiß Etiketten Preisschild Hänge-Preisetiketten Schmuck Uhr Anzeigen: Küche & Haushalt. Größe: wie gezeigt, Was willst du auf einer Badematte.

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

50g Regenbogen Wolle Handstrickgarn Strickwolle Stricken Häkeln Bunt Basteln S/H, Gelbe Hoelzerne Handgriff Kopierrad Naehwerkzeuge fuer Tracer P5I2 2X. CALICO FABRIC MEDIUM WEIGHT 100% COTTON UNBLEACHED FABRICS MATERIAL CRAFT CRAFTS, Französische elastische Spitze,Spitzenborte,Lace anthrazit dunkel grau 6cm breit. 13 GLASPERLEN RECHTECKE 12x10 MM MATT BLAU AA8-11, 2 Liter Drucksprüher Hochdruck Spritze Pumpsprühflasche Handsprüher Sprühflasche. African Cotton Fabric Wax Print Per Yard New Design Beautiful Superior Ankara, 24665030040 Gewindeschrauben Linsenkopf M3x40 verzinkt 4.8 DIN7985, Chiffon Stoff S11.2.3.2, Bosch Abrundfräser 8 mm D 22,2 mm R1 4,75 mm G 55 mm L 13,2 mm. Japanisch Dame Metall Frame Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Stanzschablone. DELUXE35 Bilderrahmen 87x58 cm oder 58x87 cm Foto/Galerie/Posterrahmen. Motivstempel Hund « BRIARD » Motiv Stempel Basteln Scrapbooking Berger de Brie. 3 x Tortenbox Classic Pro 46 x 36 x 15/23 cm höhenverstellbar, 10 x White & Lemon Yellow Flat Back 2-Hole Round FLOWER Buttons 12mm Wide FB8D.Philips Tornado ESaver 8W/827 E27 Energiesparlampe. 40 TSCHECHISCHE KRISTALL GLAS PERLEN 4mm GRAU BLACK DIAMOND DOPPELKEGEL X79, Kinderstoff weiße Sterne auf Senf Musselin, 3stk Stanzschablone Laurea Abschluss Doktor Hut Schriftrolle Karte Album Deko, ☺1000 graines de basilic Italien à grandes feuilles, 57" Silk Lining Plain Coloured Habotai Polyester Fabric Material 145cm Wide. Gewindestift mit ISK Ringschneide 1/4-20 UNC x 1 schwarz Set Screw Cup Point. 12 Stück Schmetterlinge orange/lila Sortiment mit Klebepunkt Feder !!. 50 Farbe Embroidery tool set Stickgarn Stickringe Zubehör DIY DE. 1 A Qualitätsschere Schneiderschere 21 cm micro Serration Sägeschliff Schere,

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß

Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß, Boot Automobil Motorrad Outdoor Polster Kunstleder Sitzbezug Meterware weiß