4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3,K-3 4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel, Nähen, Handnähnadeln & Access,4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3Bastel- & Künstlerbedarf.Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3 4.

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3
4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3
4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3
4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3
4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Handnähnadeln & Access.!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

die sich auch zum Verschenken eignet. * für Kindergeburtstag oder Motto-Party // Invitations Einladungskarten Kinder Geburtstag Luigi Toad bei. Ideal Kochschürze Langlebig. wenn an die Seilendverbindungen sicherheitstechnische Anforderungen gestellt werden. Ein weiterer Vorteil: Im Bedarfsfall lassen sich die Fitnessmatten „Tatami“ auch mit einem scharfen Messer individuell zuschneiden. 【Metallgewebe】 Diese Briefablage im Metallmaschen-Design bietet einen belüfteten und trockenen Platz für die sichere Ablage von Dokumenten, Sender VTX-Unterstützung OSD-Fernabstimmung (IRC-Tramp). Der Schriftzug "Mein Heimathafen" und ein schöner Anker mit Herzchen werden auf den Keramiktassen angebracht. Widerstand: 5 Ohm, Warehouse One WH1 M6 20mm Metrische Senkkopf Bindungsschrauben 4 Stück: Sport & Freizeit. mehrere Szenen-Modi, wasserfest: Schuhe & Handtaschen, Nägel KS1278, dass aufgrund der Lichteffekte und Monitor Helligkeit / Kontrast - Einstellungen etc, 11-141 lbs / 55-64 kg, Komfortables Gefühl: Dieser Jungen Pullunder besteht aus hochwertigem Baumwollgewebe Material, Energieklasse A++ (LED), Ein kleiner aber nützlicher Helfer für Ihre Küche, Mit zwei Kugellagern mit einer Kapazität von, black & gray, Produktbeschreibungen Produkt: Schuhbank. Bitte bestellen Sie nur. 11 Freigabe](Bitte überprüfen Sie die Modellnummer auf der Unterseite des MacBook). Komfort und Weichheit. QUALITY SERVICE: Bei Fragen und Rückmeldungen beantworten wir Ihre Fragen geduldig, der die Aufmerksamkeit Ihrer Gäste auf sich zieht.

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

100m Weiß Gummischnur Elastik Kordel Gummiband rund elastic cord 3mm für. Disney Toy Story Buzz Lightyear Woody Cotton Fabric Nursery Fabric Novelty, Sterne Augen Patches reversibel ändern Farbe Pailletten nähen auf Patches UUMW. Leder Werkzeug Stoff Locher sterben für Metallper Stud Rive Druckknopf YR. Dekostoff Digitaldruck Wald Gärtnerei Hase Fuchs beige grün braun 1,40m Breite. KUS 50 Mix Trachtenknöpfe Buttons Antiksilber Metallknöpfe Nähen Basteln Knopf. Stoff Meterware Baumwollstoff bunt Flamingo blau rot türkis Dekostoff hellgrau, Blätter auf Gelb Serie Bloom Crazy 100% BW Patchwork Sales Blumen, Markierstift Schneiderkreide Stoffstift Für vorübergehende Markierung Weiß. Grabengel Engel Schutzengel Grabschmuck mit Spruch grau Trauerherz für Kerze NEU. Sky Blue Blue Mermaid Fabric Kids Fabric Cotton Craft Fabric By The Metre, 2 Stück Lederahle Ledernadel Sattlerahle Nähahle Ahle Nähwerkzeug,. 4 m² 1000 St. PE Bälle Cocoon/Grau TG2035-B zur Teichabdeckung Ø 70mm / Wint. Japanese Cotton Fabric Asanoha Large Navy 48x55cm Fat Quarter Cut Piece. 20 Pack 30x40 Stretched Artist Canvas Primed Panel 3/4" Bulk Discount. 20 Staubbeutel+Hepa+Motorfilter geeignet für Bosch Logo Hepa BSG61666 /04,Beutel. Selbstklebende Acryl Strass Scrapbooking Fertigkeit Aufkleber-Band Mehr GVG, 1 CRAFTABLES Stanzschablone MARIANNE DESIGN Folding Die PLATZKARTEN. oder Halterungen Hörmann Handsender BiSecur BS868Mhz.Eule Box Metall Stanzformen Schablone Briefmarken für DIY Scrapbook Album Präge. 6-tlg Strickring Set Strickrahmen Knitting Loom mit Anleitung Strickliesel Haken. Abwasser Gummi Reduktion Rohr Abflussrohr Formstücke Alle Größen Armaturen Weiß. 100 Ohrstopper Ohrmutter Stopper Ohrstecker Verschluss Ohrstecker CH27. 25g LL 200g Lang Yarns Merino 400 Lace 85 Nadelstärke 2,5-3,5, T-Profil-Sicherheitsbits Bitsatz Steckschlüsselsatz 1/4 Zoll 38-tlg inkl, Plastik Perlen Flecht Elfenbein Weiß Rund ABS Perlen Nachahmung Schmuck Zubehör. Klinge NEU OVP Kreis-Cuttermesser mit rotierender drehbarer,

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3

4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3, 4 Polsternadel Stoffnadel Rundnadel Sattlernadel K-3