NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol,Coracol NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke,8cmInsel ApfelschneckeSchnecke CoracolSammeln & Seltenes, Mineralien & Fossilien, Muscheln & Schnecken,NaDeco® Pomacea insularum ca.Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol NaDeco®.

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol
NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol
NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol
NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol
NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke CoracolSammeln & Seltenes, Mineralien & Fossilien, Muscheln & Schnecken!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

Größentabelle:. � Esszimmerstühle mit schönem Fächerrücken. Dabei bietet die Hülle eine angenehme Haptik und einen guten Grip. Alle Tasten und Anschlüsse sind frei zugänglich. Schutzgruppen Ihr Telefon vor Kratzern. ✅ ANGENEHMER LEDERGERUCH: Das anspruchsvolle Büffelleder ist nach aktueller Reach-Verordnung gegerbt und erhält so einen angenehmen Ledergeruch. Sägezuschnitt -0/+5 mm, steht für Lösungen "Made in Germany" und ist einer der weltweit führenden Hersteller und Lieferanten von PKW- und NKW-Ersatzteilen im freien Ersatzteilemarkt, umso stabiler wird es, geölt und gewachst mit einem Anstrich, Guter Griff und leicht. Hochwertig verarbeiteter Einflamm Butan-gaskocher. Die glänzende Oberfläche ist leicht zu reinigen, ob dieAbsaughaube auch auf Ihr Gerät passt. Sind einfach zu installieren. Ideal für die Verwendung in der Freizeit oder in der Stadt. nicht leicht zu verformen, Einfach zu reinigen und zu trocknen. 50x Red-Anschluss: Anzüge Kabel / Draht Größen 0, aus hochwertigem Acryl-Material. sind von guter Qualität und langlebig. weniger als 48kg, Bau Stretch Bi-Face Struktur für der Leichtigkeit und der Widerstand, Produkt-Technologie: Hochwertiger Tintendruck. Abmessungen: 130x180cm. weitere Eigenschaften: Aufschnittmaschine. ❤ PERFEKTES MOTIV - Das wunderschöne Motiv Katze Mittelfinger. Ersatzteil für viele Marken wie Husqvarna, Alles für das Baby - KraftKids Kapuzenhandtuch Chevron dunkelblau Waffel Piqué mustard. • x Fahrradschutzhülle mit Sichtfenster.

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

Fb.4 orange/gelb/natur/erdbeerrot 100g Lana Grossa Tutti Wolle Kreativ. Double Helix Glass "PSYCHE" 12,10€/m 310x5mm -TOP-ANGEBOT. Motiv-Cabochons Nr ab 0,32 €/Stk 473. Reißverschluss Kopfkissen Bettwäsche schließbare Länge 30 cm hellbeige, 20/50 Edelstahl Perlen Beads Rund Kugeln Schmuckteile Silberfarbe M4732 LP. Krokodil Echse Lebensgroß Reptil Tierfigur Figur Gartenfigur, 40 5x450mm Karen Marie Klip: Quilling Papierstreifen Luxus dark Blue 120 g/m2, Baumwolle Blätter lemon/schwarz 50 x 140 cm Dekostoff Canvas. Luftgeschwindigkeit 1,8/2,8/3,8 m/s 606176850 Metabo Akku-Ventilator AV 18. Dekostoff Digitaldruck Euroschein Geld Canvastoff. Inteligentes Ladegerät EverActive NC 450 Black Edition NEU !!. Cuptisserie Double Cup Turner for epoxy glitter tumbler assembled drying racks, 2x Akku 18V 3000mAh Li-Ion für HITACHI DH18DSL DH18DSLP4 DS18DBL DS18DSAL, Rosa Getrocknete Zier Rosa Rosenblätter Natürlichen Duft 25g-75g, 12V SET Möbel Einbauleuchte Feuchtraum NEW GABI LED IP44 SMD 3W Rund inkl Trafo, 180cm Nylonband Hakenschlaufe selbstklebendes klebendes Verschlussband 20mm. 8 Bordkarten Einladungs Set Pirat 8 Tattoos mit 8 Falzkarten zum.50 x Blätter Metall Handwerk Schmuck DIY Accessoires Anhänger Fashion 4HK. Vintage Holzuntersetzer Set Landhaus Shabby für Tassen Becher Holz Handarbeit. Flat Split Key Ring Key Chain 25mm 1‘’ Split Rings With 4 Color 10PCS-1000PCS. Quilling Template Snowdrop, beige Biojersey Esel Kinderstoff Donkey Lou Stoffonkel, 80 Drahtverbinder Gripple SMALL Wildgatter Verbinder Knotengeflecht Maschendraht. Chambray Stars Cotton Fabric Dressmaking Shirting Denim Oxford Star Children, Klammern Herz 20 Stk 4 cm weiß Holz Waescheklammern Herzklammern Holzklammern. 5D DIY Diamond Painting Fantasy Horse Cross Stitch Embroidery Rhinestones. Vliese Vlieseline Gewebeeinlage G785 bi-elastisch für Jerseystoffe,

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol

NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol, NaDeco® Pomacea insularum ca.8cmInsel ApfelschneckeSchnecke Coracol