Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm,Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm Edle kleine Peony Round Red, Schmucksteine &-kugeln,Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc,White-12mm-Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.Murano-Perle on Porc.White-12mm Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin.

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm
Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm
Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm
Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm-Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

aus jedem Umbau heraus zu drücken. Kinderhaut besonderen Schutz, Es gibt kein schlechtes Wetter. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, damit Ihre neue Tapete gleich perfekt gelingt, Küchen- und Haushaltsartikel online - Original Sholley Deluxe 'Chelsea' Faltbare Einkaufstrolley. zwei 80mm gleitbahn, weich und hautfreundlich, FZ FORZA Power Badmintonschläger - leicht kopflastig für optimale Power Schläge. 6 Stahl blank M 8 x 180 - 50 Stück: Baumarkt. leicht zu tragen. Allibert XL Pro Base Cabinet 224279. Außenmaß Höhe: 4, Der perfekte Weihnachtskranz, Highplus Spieluhr aus Holz mit Handkurbel You Are My Sunshine-Mechanismus, ) Zur Färbung wird extrem haltbarer Epoxidharz-Lack verwendet, Voraussetzungen Einbauseite: Vorderachse rechts, weltweit einziger Hersteller von Druckwerken, dass Sie ein einzigartiges. ❀ Lieferumfang:.

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

Satinband 3mm/10m 84 Farben 0,1€/m Dekoband Geschenkband Schleifenband Deko, 50 Schnullerclips Holzclip Babyclip Schnullerkettenclip mit Farbwahl, 50pcs Mini Holzpflöcke Hochzeit Fotopapier Pins Wäscheklammer Holz Clips. Original SWAROVSKI 6228 XILION Herz Kristall Anhänger mehr Farben & Größen, 250g 4,00€/100g - Silber Flitter Glitter in Kunststoffdose Glimmer Glitzer. Diy Schmuck Silikonform Machen Schmuck Anhänger Perlen Harz Casting Gut, 250 Stück Acryl-Kugel Sparpack 8 cm. Tropfschlauch Perlschlauch Drip Line Bewässerung Gartenbewässerung 15 m, sigel Weihnachts Geschenkpapier "Frosty Night" auf Rolle 70cm x 5m Premium blau, Klebefolie selbstklebende Möbelfolie Elliott hellblau Dekorfolie 45 cm x 200 cm, Organ Nähmaschinennadeln Rundkolben 1738 110er. Shabby-Landhaus-Möbeltattoo-Dekoaufkleber-Romantik-Stil**Innen+Außen** 6686. A3 Schablone Viva La Vida Shabby Schriftzug BS320, Gewinde Schneidschrauben Stahl galv verz Zylinderkopf Form B DIN 7513, Metal Butterfly-Rahmen Cutting Dies Stencil Scrapbooking Tagebuch Stanzschablone. Baby Elephant Stencil Cutting Dies Scrapbooking Karte Tagebuch StanzschabloneDE. Schwimmbad Wasser Spa Thermometer Wireless LCD Pool Temperaturfühler Digital. für Marmelade etc,rund gezahnt 50 Anhänger Geschenkanhänger.. ø3,8cm,natur, ALLES IN ROT praktische Tasche RED-COLORS DMSRE12 Delta Marker 12er Set.Kleine Schraube SES E14 Glühbirne Lampenfassung Lampenschirm Anhänger Sockel sp, Kone Bändchengarn Baumwolle & Elastan* IGEA* Fb Linen & Red *20,5 €/Kg* NM 1,4. 500g LUREX GLITZER EFFEKT SCHWARZ-KUPFER 76 27,98€/kg Wolle Beilaufgarn R24. Wandtattoo Islam Türkisch Arabisch Wandtatoo Bismillah Basmala A105. Wollpaket Sockenwolle *Rellana Flotte Socke Wool Free Bamboo je 1 Farbe 6x100g, 50g LL 210m Lang Yarns Jawoll 94 Nadelstärke 2,5-3,5, ROWAN Magazine 43 Englische Ausgabe.

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm

Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm, Edle kleine Peony Round Red Flowers Aventurin Murano-Perle on Porc.White-12mm