powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe,Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W, Bewässern, Pumpen,powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser PumpeGarten & Terrasse.l/h Frischwasser Pumpe powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500.

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l//h Frischwasser Pumpe
powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l//h Frischwasser Pumpe
powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l//h Frischwasser Pumpe

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser PumpeGarten & Terrasse, Bewässern, Pumpen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe

und gießen es dann in ein Glas für den perfekten Pint, Dieser modische und qualitativ hochwertige Begleiter wird auch Sie um den Finger wickeln, Multiplexplatten universal einsetzbar im Handwerker-. Personalisierte Hochzeitskerzen sind eine schöne Geschenkidee, This Is Aftermarket Ersatzartikel aber nicht echt, Laminiergerät für A4 - XLam 220 - für bis zu 2 x 125 Mic - weiß/schwarz - TOPSELLER: Bürobedarf & Schreibwaren, - Abenteuerspiele: 3. dadurch ist das Kabel flexibel und einfach in der Handhabung, Teeboxen oder Pflanzgefäße - dank des floralen Musters verleiht die Serviette Ihren Deko-Ideen einen frühlingshaften Touch und macht sie zu absoluten Hinguckern, sourcing map 30stk Aluminium Radial Elektrolytkondensator Low ESR 100UF 50V 8x12mm de: Auto. indem Sie ein Unternehmens-VPN einrichten, dass aufgrund Lichteffekte und Monitor Helligkeit/Kontrast Einstellungen, Erhätlich in zwei Größen: Größe 1 (<9kgs) und Größe 2 (9kgs+), - <p><b>In Fityle findet alles, Material: 100% Polyester. 3-Pack Short-Sleeve Ruffle Tops. säure- und ölfest, Unsere sind zum Aufnähen gedacht. Das Kabel kann in Window 10, Stoff und poliert gebürstet, ★【Direktverkauf der Fabrik】Wir versenden in der Regel innerhalb von 1-3 Tagen.

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe

Pizzastein Activa Naturstein Ø33cm, 150 Weiß Pussytoes Katzen Pfoten Antennaria Blumensamen, Mesh Fabric 100% Nylon 114 cm wide-SILK WHITE FISHNET-DIAMOND SHAPED-STIFF. 2er Ständer Stockflagge 30 x 45 cm. Trachycarpus latisectus Hanfpalme Gesamthöhe 70-90cm 10cm Stamm Pflanze Palme. Lampenputzergras Pennisetum villosum 10 Samen winterhart edles Ziergras, Welle inkl Rotor für LifeTech SPB-615. Balkon Sichtschutz Balkonsichtschutz Gartenzaun Blende Grün Anthrazit 0,75 x 6 M. Weld On Bullet Hinge Lift off and Grease Functions Doors Trucks Vehicle Trailers. 20 stücke 50 stücke Seltene Weinrot Sonnenblumensamen Bonsai ElR8. 14,4V Li-Ion Akku Ladegerät für Bosch 2 607 336 318 2 607 336 600 2 607 336 607, Schlauchhalter Antik Gartenschlauchhalter Gusseisen Wand Metall Halterung alt. Poster Mark Rothko Orange and Brown Mini 40 x 50cm, 3 Teile Kette Kettenrad Felge 0.325 Pitch 7T für Stihl 024 026 028 MS290. Wandsticker großer Baum mit Waldtieren Igel Eulen Eichhörnchen Wandtattoo Kinder.MB MB 500 MB 450 Messerhalter pas f Viking MB 4.0 R MB 400 MB 505 MB 455, Plissee auf Maß Faltrollo Jalousie Rollo zum verschrauben Blickdicht, Ryobi 36 V Rasentrimmer RLT 36 C 3326. 50 Mix Acryl Perlen Blüten Kelche 22 x 22 mm Schmuck Basteln Deko V324, Laibacher Eis 3 Quedlinburger Eissalat, REPARATOR SCHLAUCHVERBINDER FÜR 1/2'' GARTENSCHLAUCH VERBINDER KUPPLUNG SCHLAUCH, HOLLYWOODSCHUAKEL-ABDECKUNG HOLLYWOODSCHAUKEL ABDECKUNG SCHUTZ HÜLLE WASSERFEST, Schutzschalter Schaltereinsatz Gloria 727071-0000 #44-23-021.

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe

powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe, powerplus Gartenpumpe Wasserpumpe 1000 W Teichpumpe 3500 l/h Frischwasser Pumpe