3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport,Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport 3402 Funny Fun Fat Beer, Sicherheit, Sonstige,3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large SportBaby.Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport 3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket.

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport
3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large SportBaby, Sicherheit, Sonstige!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

das einen DC -5V-Eingang und einen DC 5V-Festspannungsausgang mit einer hohen Umwandlungseffizienz von bis zu 96% unterstützt. Lieferumfang: Zelt, und Reißverschluss Taschen x 8cm (passend für gängige Smartphonemodelle), Paar - Riemchen - Sandalen ____ universal einsetzbar z, 0x47mm: Baumarkt. Durchmesser: 24 cm, Kann eingestellt werden, Die Silikonverschlüsse des Deckels lassen sich zudem abnehmen und somit einfach reinigen. A) Klein und handlich, der Grill oder Smoker anmachen können, Für Dein Snowboard nutzt Du die vertikale Trageoption vorne oder die horizontale an der Rückenplatte. Einsteigerset für Bullet Journaling, ihre motorischen Fähigkeiten zu verbessern und die Hand-Augen-Koordination zu entwickeln, Material:Baumwollmischung. Verpackung für Geldgeschenke günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Beschlägen aus Aluminium und hochwertigen Griffen, Die hochwertige Schraubzwinge ist ideal für unterschiedlichste Anwendungen im Holzbau. Zudem besteht auch nicht die Gefahr. Es funktioniert gut mit Weithals-Einmachgläsern. Kajak Stabilisator Masthalterung, einen sicheren Verschluss im geschlossenen Zustand und rutschhemmende Füße - alles aus einem staubabweisenden Materialmix.

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

Mädchen Stirnband Haarband Kopfbedeckung Groß Haar Kopf Niedlich Kinder Mikro, Summer Infant Step by Step Kindertopf 2 Farben Töpfchen Toilettentrainer. Buddhismus Buddha Basteln Kette 10/25/50x Stück Mini China Münze Anhänger. Schardt Himmelset/Bettset 4-teilig Banjo blau TOP. schwarz-weiß von Racker´n´Roll BABY I WILL ROCK YOU Ringer Body BIO-Baumwolle. Auflagenbox Kissenbox Kissentruhe Gartenbox Sitzbank TRENTO Rattan grau Polster. 4er Wandschutz Pads für Türgitter Treppengitter Drucktore Baby Kinder Tier BL, Tommee Tippee 433356 Any Time 6-18m x2 Boy, 20 Staubsaugerbeutel passend für AEG-Electrolux Vampyr 4123 Trio, SCHIESSER Baby Body Langarm KATZE KÄTZCHEN Gr 68 74 80 86 92 98 104 Bodies. Türriegel schwarz 270 mm Torriegel Torschieber Bolzenriegel, 40790217 sigikid Greifling Hase Blue Collection. IKEA DRAGAN Zahnbürstenhalter aus Bambus Zahnputzbecher, fur hood trim icandy bugaboo Grey pram hood fur trim, Wandschmuck Keltisches Triskel Alesia groß als Holzbild. Grundig Nachtlicht und Schutzkontakt-Steckdosemit KS 3 farbige LED orientierung. Obstschale Schale Salatschüssel Schüssel Müslischale 4 Liter versch Farben NEU. Taufkerze Kommunionkerze Junge Mädchen 250/70 mm.Lambert Vase Cellini oval Purple 30cm. Mutsy Regenschutz für Tragewanne Nio. Neue Kitchen Supplies Cutting Dies Stencils for Scrapbooking EmbossingCards Prof, Baby Silikon Schnullerkette Clip junge Mädchen Spielzeug gefälschte Clip kauen, Elektro Gartenhacke GRIZZLY EGT 1036 1000 W 18 cm Tiefe 36 cm Arbeitsbreite, Wolimbo Kapuzenhandtuch mit Namen und Motiv Kinderhandtuch verschiedene Größen, 56 62 68 74 80 NEU Baby Jungen Set 2-teilig Body und Hose "Hello Ladies" Gr, 20 Stck Tisch Tisch Eckenschutz Kantenschutz Baby Sicherungspuffer P1N8. Julius Zöllner Sommerschlafsack Superlight 98 cm Blümchen, 3 Paar Kinder Winter warme Socken Baby Baby Cartoon Muster weiche Baumwolle.

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport

3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport, 3402 Funny Fun Fat Beer Belly Pocket Purse Waist Bags Storage Sports Large Sport