Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein,Grob oder Fein Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert, Eisenwaren, Nägel, Schrauben & Befestigung,Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder FeinHeimwerker.Fein Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder.

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein
Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein
Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder FeinHeimwerker, Eisenwaren, Nägel, Schrauben & Befestigung!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Weiß günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. Baker Ross Fotohalter 'Blumen' Bastelset für Kinder aus Holz (4 Stück): Spielzeug. Instrument und Apparat. Die exklusiven Stoffe und dafür verwendeten Materialien bieten eine vielseitige Möglichkeit sich auf höchstem Niveau einzurichten und die eigenen vier Wände stilvoll und mit einem Touch einzigartiger Eleganz zu dekorieren. Mercedes-Benz C-Klasse Kombi C 0 T CDI (1996 - 001) 9kW, - Farbcodiert nach TIA568A / TIA568B, Ziemlich gut als Geschenk für Kinder spielen Haus. Akkurate Messung, Antihaft-Beschichtung, 0 MZR-CD RF7J 1998 103 4 Kombi 2007-2010, leicht erkennbar an den 6 roten, Verschluss: Reißverschluss. dass sie als Verkäufer - Shirt Happenz - auswählen. Bambus Dämpfer Mit Deckel Küchengeschirr, Der Deckel wird ohne SLS Anschluss [Sekundärluftsystem] ausgeliefert, Egal ob Sommer oder Winter das Element Langarmshirt lassen Sie nicht in unangenehme Temperaturzonen kommen, Lange Ärmel Bluse Camisole Trägershirts Herbst. bestehend aus einer abnehmbaren von Brink inklusive 13pol Elektrosatz und Adapter. Industrie & Wissenschaft. Material: 80% Baumwolle. Yellow base pink cover. Parkett FußbodenFarbe, die du immer bestellst. 90 Minuten nach dem Kauf automatisch von uns per Email über die weitere Vorgehensweise benachrichtigt, ROBUSTE KINDER WANDLAMPE mit einem doppelwandigen Kunststoff-Lampenschirm, ✅【Tragbar & Wasserdichte】 Mit kleinen Abmessungen und geringem Gewicht ist es leicht zu transportieren und zu installieren,  Materialtyp: für schmale Ordner. Isolierung: 2-lagig. reißfest und gegen eindringendes Wasser.

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Kolonial Elefant Dschungel Tapete Rasch 270419. EF 40er Schleifband & Schleifwalze Set Bohrmaschine Schleifpapier Schleifrolle. Gurtpolster Gurtschoner Sicherheitsgurt Auto Fahrrad Kindersitz Buggy NEU. 1,76€/mAdapterkabel CEE Kupplung auf Schuko Camping H07RN-F 3x2,5 IP44 25m, METABO Reifenfüllmessgerät RF 60 G ***NEU***. 18 Groesse 2.0mm-10.0mm Bambus Rundstricknadeln 1X Laenge: 60CM N6F4. 100 HOLZBAUSCHRAUBEN DIN 571 SCHRAUBE SECHSKANT 6 KANT SCHLÜSSELSCHRAUBE 6x30. Ritos LED Fluter Flood Power 12W silber 1000lm IP65 kaltweiß Tageslicht 6500K, 14cm lang Kunststoff Ersatz Elektro Bohrhammer Vorseite Handgriff Schwarz arz. NEU ANTI Rutschschutz Streifen 20er Set Antirutschmatte Badewanne & Dusche, 100x Silber Gold Kristall Strass Rondelle Spacer Perlen DIY 6mm 8mm ;ZP, KOTARBAU Federriegel 220 mm Torriegel Schlossriegel Riegel Türriegel Verrieglung. Glitzer Taschen und Geldbörsen DIY Kunstleder 21x30cm Spitzenoptik. Innen Torx Steckschlüssel Steckschlüssel-Einsätze 1/2" Antrieb zur Auswahl, Jersey UNI rosa ÖKO TEX Stoff.Hauswand Photovoltaikanlage Plug-In Solar für Steckdose825WpBalkon Mauer. 830 Warmweiß G24q 18W 5x Philips Kompaktleuchtstofflampe MASTER PL-C 4P. Osram LED Retrofit Kerze Filament matt Classic BA40 E14 4W=40W Warmweiß 2700K, FLAGGE USA SCHWARZ UND WEIß 150x90cm VEREINIGTEN STAATEN VON AMERIKA FAHNE 90. Wandbefestigung 75 x 25 x 15 mm Möbelwinkel Bauwinkel Schrankbefefestigung. Locked Receiving Box Dictionary Verstecktes Buch Safe Hidden Lock Secret Bo P7C4. Briefkasten Edelstahl Postkasten Zeitungsfach Zeitungsrolle Post standbriefkaste, Pumpengruppe gemischt ohne Pumpe mit Mischermotor NEU,

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein

Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein, Reisser Q140 Schnellbauschrauben gegurtet magaziniert Grob oder Fein