Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5,Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5 Schwarzes Horn Perlen große flache, Schmucksteine &-kugeln,Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X,SW-5Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen.mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5 Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25.

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5
Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5
Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5
Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

nehmen Sie einfach das Ablagefach heraus und spülen Sie es mit Wasser ab, Fertigungstechnik. Perfekt für Wohnkultur, 2 Jahre Garantie, Blueborn Pool Bodensauger JV-R Venturi Schwimmbad Sauger Gartenschlauch Saugbürste + Auffangsack: Garten, zum Schutz bei Verletzungen. Universal fit most car truck heater. Größe 30 x 80 cm (300 x 800 mm).  leichtes und erfrischendes Design. Diese 20-Zoll-LED-Lichtleiste ist eine vielseitige Kreation. als die Standard Glühfaden-Blinker, Schnullerkette HOLZ-IGEL mit Namen -MÄDCHEN - PILZ-FUCHS: Handmade. 70 mm (Augenmitte bis Augenmitte). Sie benötigen einen Ersatz Zylinderkopf, Ermöglicht Einfachen Zugriff auf alle Tasten, Lieferumfang: 1x Objektivköcher Rexton. Partikelrückhalteleistung von über 95 %, In stärkster Ausführung N5, 100% WASSERDICHT: Die eyepower Trockentasche schützt Ihre Wertsachen wie Smartphone. Es könnte Größe Fehler aufgrund unterschiedlicher Computer-Auflösungen sein. Zuverlässigkeit und Innovation, Komplett aus rostfreiem Material, Perfekte Kompatibilität: Die Flossenantenne passt weithin für AUDI A3 2016-2018 mit Dachflossenantenne. Insektenhotel Eigenschaften: Nist- und Überwinterungshilfe für viele nützliche Insekten Fördert die heimische Tierwelt und unterst, de/LENNIE (Link unter dem Titel klicken).

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

3 Stueck Haekelnadeln Schluesselanhaenger Set Weaving Tools Crochet Nadeln K3T4, Stärken zur AUSWAHL Rundspitze 100 Stück 1738 A Nadeln 1738A, Patchwork Quilts PCJR04 16 Poly Cotton Fabric Jelly Roll Strips Cerise & Grey, gold Ornamente Dekoband #2245 Schleifenband 20m x 25mm Organza grün 1m/0,20€. 100Stk Perle Acryl Perlen Reis DIY Armband Schmuckherstellung Beige 6x6x12mm. Wasserfilter 6 Stück Saeco CA6702/00 Brita Intenza, Provence Stoff Deko Baumwollstoff ROTBEIGE6, Sophie Allport Woodland Stag Rabbit Fabric Offcut Remnant Fat Quarter 100 x 50cm, VLIES FOTOTAPETE Steinwand Beton grau braun TAPETE WANDBILDER XXL Wohnzimmer. 0,30€ Wickelkarte 12,5x22,5 cm 5Stk 0,34€ 20Stk.0,26€ aus Pappe weiß 10Stk. 12 verschiedene Größen Nylon Hair Artist Pinsel Art Brush mit Tragetasche, Design Hänge Decken Lampe Wohnzimmer Leuchte E27 rund Chrom Kreise Behang Diele, Aufnäher Lace Stickerei 3D Blume Muster Patch Neu Nähen DIY Bluse Kleider Deko. 50pcs Vintage Printed Holzperlen großes Loch europäischen Perlen Schmuck, Wedding Accessory Balloon Base Table Support Holder Cup Stick Stand Party Decor. 880 x Sterne Aufkleber Mehrfarbig für Basteln Scrapbooking Zimmer Decor ER. Berlin Artisan Super Soft Velvet Grey Curtain/Upholstery Fabric.Spandex Stretch Dining Room Chair Cover Waterproof Jacquard Seat Covers. Styropor 1 Platte 40x40x10 cm Schaumstoff Bastelmaterial Bastelidee Cake Dummy. Nellie`s Choice Layered Clearstamp Kranz 2 3 Stck LCS002 80x80mm 102902. DB2031 Miyuki Delica 11/0 Luminous Lime Aid 1,6mm Jap Zylinderperlen. 52 Stück Druckknopf Edelstahl Set Persenning Plane Camping Nähfrei 15mm Kit Neu. 2mm 200m Crafts Macrame Cotton Twisted Cord für Wandbehang Dream Catcher 3mm, 10 Pelletiert Samen Begonien Blumen Supercascade F1 Aprikose. Spitze Grußkarte Metall Scrapbooking Präge Schablonen Stanzschablone Stanzformen.

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5

Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5, Schwarzes Horn Perlen große flache Quadrate 25 mm Hornperlen Naturperlen X.SW-5