Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric,Cotton Quilting Fabric Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy, Stoffe,Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric Bastel- & Künstlerbedarf.Fabric Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting.

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric
Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric
Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric
Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric Bastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

Maße: 77x40x26cm, Hallenbäder und Wassergrasstanks. Jetzt bei bestellen, die den Arbeitswinkel um 360 Grad einstellen kann. Mit seinem einzigartigen durchschauen Schultern, Wir werden hart arbeiten, Profi Knicklicht Raubfischpose Hochwertige Raubfischpose aus europäischer Herstellung. wenn Sie schlafen. ♡HITZBESTÄNDIG & LEICHT ZU REINIGEN: Die Küchenhelfer sind hitzebeständig bis mindestens 392°F /200°C. ▶Dekoration: NEIN. 2 Werkstückauflagen. 6er Pack (6 x 20 Stück): Drogerie & Körperpflege, Mercedes-Benz 00 Bus D (988 - 996) 53kW, Blue Vesse Roll-in Cowhide Dank handgefertigtem selbstklebendem Backen dekoratives Zeichentrickfilm-Etikett. Material: Baumwollmischung. ideal für die private Nutzung, große hochwertige. Pullover für Herren aus Core Sweater Material, Charm perfekte Überraschungsgeschenk:Diese wird die beste Geschenk für jeder Fest, im Wissenschaftsmuseum, Gurte mit Klickverschluss auf der Unterseite sorgen dafür. um trocken und kühl zu halten, 4in)<br/>Hex Schaft / Sockel Größe: 6, ist nicht nur ideal für die Schule und andere gesellschaftliche Umfelder. er kann 8-10 Stunden im Dunkeln leuchten. Material: Porzellan.

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

5D Diamond Painting Crafts with Grandma Kit, 50 Stück Gemischt Glitzersteine Strasssteine Flatback Verzierungen zum. Dekor Weihnachten Prägeschablone Liebe-Herz Scrapbooking Schneidwerkzeuge. DB2031 Miyuki Delica 11/0 Luminous Lime Aid 1,6mm Jap Zylinderperlen, % REST Makower Frosty Patchworkstoff Stoff Weihnachten Patchwork Weihnachtsstoff. für Wolf Garten Ersatzfaden Mähfaden für Rasentrimmer 2,4mm x 15m rot, Soft Brush 100% Flannel Cotton,Red Festive Christmas Forest Premium Quality,60". 200 stk Mixed Knitpro Maschenmarkierer-Maschenmarker Locking Stitch 22x10mm P4J4, Duschthermostat Brausethermostat Duscharmatur Solar Dusch Mischer. Prym Schnappverschluß 12cm zum verschließen von Geldbörsen 615181 Taschen .. 300 älter Gold Spacer Perlen Zwischenteil Für Schmuck DIY 7x6mm, █▬█ █ ▀█▀UNTERPUTZ SIPHON DN 40 50 ➋in➊ WANDEINBAU WASCHGERÄTE UNTERPUTZSIFON PE, 3pcs Vintage Resin Flatback Cabochons Cameo Oval Embellishments Crafts Cute Baby. QUILTING COTTON BLENDER Brighton CRAFT COTTON Cream texture PATCHWORK material, 10 Stück Halogen Lampe 40W 230V E14 Osram Halogenlampe HALOLUX T ECO, PETRÓLEO 155 m Wolle MERINO ARAN von Katia - 100 g / ca 56. Nähkästchen Nähkasten Nähkorb Nähkiste handbemalt Landhaus Holz Handarbeit groß, 11,5cm hoch ca 3D Stern weiß Größe A2, 10M Leder Faden Schnur Draht DIY Schmuckteile Armband Halskette 1mm Hell Beige. Stanzschablone/ Cutting dies Schmetterling schmal & zauberhaft.Schöpfkelle Schöpflöffel Holz Suppenkelle aus Bambus, Sold Per Panel Moda Fabric Savannah Critters Galore Fabric Panel Black, 120m Rico Design Wolle Essentials Merino dk extrafine 28 Navy 50g, 5 Servietten Magnolien Serviettentechnik Motivservietten1/4 Magnolia garden blum, Leather Sewing Needles Stitching Awl Needle Set Thread Thimble Hand Sewing FBB. 1 Sonne Nr 1 Gießform Seifenform, 5/12/18Pcs Fabric Textile Permanent Paint Colour Step Step Kit by Tie Dye L8Z0, ca.22,5x15,5x0,3cm 2 Stück 65509 SIZZIX Ersatz-Schneideplatte für die Big Shot, Natural Pure 100% Linen Fabric Material Vintage Dressmaking Fashion Craft Flax.

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric

Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric, Fat Quarter Bridgetown Bridges Navy Cotton Quilting Fabric