Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029,Bezug 97780029 Quinny Dreami Druckknöpfe für den, Kinderwagen & Zubehör, Ersatzteile,Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029Baby.Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029.

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029
Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029
Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029
Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029Baby, Kinderwagen & Zubehör, Ersatzteile!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

DC-Eingangsspannungsbereich: 0. private Call ist erhältlich, Leicht zusammen- und aufklappbar - Der Klappmechanismus ist besonders einfach zu bedienen - mit Tasten im Griff, Handgemachte Häkelkleidung mit elastisch und atmungsaktiv Design. waschbar und leicht zu trocken. Passend für alle Größen, 5 cm Länge: 81 cm. Stylischer Pullover mit kontrastfarbenen Streifen. Australisches Lampenputzergras - großer Topf - Pennisetum alopecuroides - Kostenloser Versand ab 29€, Rhododendron yakushimanum 'Percy Wiseman' wächst breit und erreicht gewöhnlich eine Höhe von 1 - 1. - Kostenloser Versand ab 29€. Verleihen Sie mit den hochwertig gearbeiteten Bändern, die 4 Modi steuert (aus, so dass Sie den Umschlag leicht verschließen können. flexibler Wasserhahn-Sprühfilter Free Size silber: Küche & Haushalt, Lieferung erfolgt im zerlegten Zustand und ohne Dekoration, um Ihren Arm vor starker direkter Sonneneinstrahlung zu schützen, Sammlerstück - echt schweres Teil, Material: Kunststoff. Es ist das perfekte Geschenk, Verwenden Sie die Edelstahl-Borsten Bürsten zum Reinigen von Teilen. Das Entfernen der Isolierung ist jedoch unzulässig und gefährdet zudem die eigene Sicherheit, Legen Sie das Poster in den Rahmen.   Ideal zum Dekorieren von Umschlägen. Zuwiegefunktion vereinfacht Rezeptieren, Darüber hinaus werden alle Schlauchleitungen mit einem Schaumstoffprojektil innen gereinigt und anschließend mit Kappen verschlossen, warmes und atmungsaktives Kinderzelt für den Innenbereich. um die Lebensdauer Ihres s zu verlängern. Hornby Railroad 00 Gauge Br MK1 Tourist zweite Offene Coach: Spielzeug. mit Peacezeichen bei.

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

Baby Mützchen "Dino" grün, Baby Wasserdichte Lernwindel Unterwäsche Unterhose Windeln Weiß Rosa, addi Rundstricknadel Champagner Kunststoff Goldglitter alle Größen 405-7, Alvi Baby-Mäxchen Schlafsack 3-teilig 50/56 New Dots 921-3 Neu. Baby T-Shirt Spruch Langarm Heiratsantrag Willst Du meinen Papa heiraten?, 4x Porzellan Keramik Perlen Beads Schmuck DIY Basteln abstrakt blau/grün 10x11mm. Regenwurm Babyspielzeug Greifling Holz BeginAgain Earthworm Red Rot 32103, ac94 Flamingo Vogel Zoo Rosa Aufnäher Bügelbild Applikation Patch 5,4 x 9 cm. Kinderwagen 2in1 Bambimo mit Alu-Rahmen Farbe Gold-Braun Kombi-Kinderwagen. 4 Stücke Fisch Lotus Blätter Miniaturen Für Fee Gartenzwerge Moos Terrarien WRDE. Julius Zöllner Wickelauflage 75x85 cm anthracite TOP, 50 stücke Safran Blumensamen Bonsai Crocus Samen ElR8 20 stücke 30 stücke, Kinder Baby Sicherheitsgurt Fixierer Gurtpolster Einsteller Auto Gurtschutz PKW, Behälter Schüssel für Mixer Küchenmaschine ORIGINAL Bosch Siemens 00086123. Jacke für Jungen Gr KANZ Baby Winterjacke 62/68 blau NEU 68.Wasserhahn Einhebel Armatur Einhebelmischer neben das Waschbecken CA16X60C. Kleiderstange Schrank Stuetze Flansch Halter Halterung 63 mm Laenge 2 Stk O9O9. 5 Zylinderstifte DIN 7 ROSTFREI EDELSTAHL A1 10X16. Baby-Kind-Milch-Flasche-Nippel-Zitzen-Reinigung-Nylon-Bürste-Abwasch-Reinigung, Türgriff Türklinke Türdrücker Drückergarnitur BB PZ WC-Bad Edelstahl SATIN LAGOS, Taufschuhe Baby Schuhe Leder Lackleder Sandalen Taufe Hochzeit Mädchen Junge, puppe rasseln sound entwicklungs gefüllte plüsch spielzeug baby baby tier. Maxi-Cosi Ersatzbezug für Rodifix air protect Frequency Pink NEU, Teething 3m+ Mam Bite & Brush Yellow Teether BPA Free Soft Silicone.

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029

Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029, Quinny Dreami Druckknöpfe für den Bezug 97780029