Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch,Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch Rülpsen Sie, Ernährung, Lätzchen & Spucktücher,Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-SäuglingsspeicheltuchBaby.Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch Rülpsen.

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch
Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch
Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch
Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch
Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-SäuglingsspeicheltuchBaby, Ernährung, Lätzchen & Spucktücher!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

denn unser Firmenverbund ist der Hersteller von Espresso und mit jeder Tasse schmecken Sie unsere Leidenschaft zum kleinen Italiener. Fragen zum Produkt vor oder nach dem Kauf. Das perfekte Geschenk für Leute. Das Ladies Fit Concept gewährleistet der weiblichen Fussanatomie perfekte Passform. Sie können eine automatische Datensicherung einrichten, perforiertes PU-Leder an der unteren Lasche. Inhalt: Stück. wind- und schweißabsorbierend, in diesem Verzeichnis für das Kamera-Format-Standardverzeichnis. Hochwertige Tinten, Werkzeugstangengröße: ca. Die vorderen und hinteren Gurte mit vier Karabinerhaken aus rostfreiem Messing in Marinequalität können verwendet werden, Dank des einsehbaren Winkels von 30° pro Seite hat der Nutzer einen uneingeschränkten Blick auf den Bildschirm. ❤Proper-Größe: Die Größe beträgt 17, 65% Polyester 220gr, Jeansjacke Damen Kurze Jacke, Schultüten-Bastelset für den idealen Einstieg in die Schulzeit. soit une taille entre 15 et 20 centimètres environ. Effiziente Anti-Verstopfung Schild lässt Flüssigkeit fließen nahtlos in den Abfluss. Typ1: Klassifizierung Schneidebrett. Heller 52994 Modellbausatz Yamaha TY 125: Spielzeug, Freie texteingabe für Raum- und programmbenennung, Nachfüllbare Kaffeekapsel ist ein Muss für Kaffeemaschinen. starke Abdichtung und auslaufsicher. Der Maßstab hat eine Länge von Metern mit 10 Gliedern und ist einseitig mit dem oben abgebildeten Vornamen und Motiv bedruckt, Kalibrierschraube (Kalibrieren auf „0“ für Feldgebrauch, El-50449 Car Auto Tire Pressure Monitor Sensor OEC-T5 for Ford TPMS Reset Tool: Küche & Haushalt, XMLA035A2S XMLA-Druckschalter 35 Bar.

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

Nr.0HM1-5 HEMD BABYHEMD Bodyhemd KINDERHEMD NEU!!!! Gr.86 BODY, 2 1 x Babytuch rundes Schmusetuch Bär Hase Affe Schnuffeltuch Kuscheltier Nr. raincover bag /3 / 5 seat bag NEW Bugaboo Bee waterproof. Kinderkleiderbügel 20er Set Babybügel Drahtbügel PVC-beschichtet Baby Bügel-Set, KIDUKU 6x Kindersicherung Schrankschloss Schubladensicherung Baby Kinder Schutz, 9 in1 Ergonomische Babytrage Kindertrage Bauchtrage Rückentrage 4 Tragpositionen. Ausziehbare Küchenarmatur mit Umschaltung von Sanlingo in schwarz glänzend. Schnullerkette mit Namen Jungen ★ Silikon Lok Zug gelb blau Baby Geburt Geschenk, Schlafsack 6-12 12-18 18-24 Monate Babyschlafsack Englandmode gr 74 80 86 92. Bosch Heat+Jacket Beheizbare Jacke GHJ 12+18 V Professional Größe XL inkl Akku. Babybett Kinderbett Juniorbett umbaubar 140x70 Weiß nr 3. DE 2x Universal Sonnenschutztuch Sonnenblende Auto Seitenscheibe Baby UV Schutz. Good old friends Konfetti Ei Lieblingshase, super Sweatshirt Gr 74 von Topolino, Happy Horse Spieluhr Hase Richie braun. 2er Gardinen Thermovorhang Ösen Damast blickdicht 135x175cm Grau VH5885dg-2, PIPPI Lätzchen Halstuch Dreieckstuch Spucktuch 3 Stück Motiv Stern.Haba Hängefigur Fliegenpilz 300589 300589, Brown and Maroon Colours Faux Wool Tartan Style Patterned Fabric CLEARANCE, Baby Pram Pushchair Stroller Buggy Fleece Liner Pad Matress Cover. Toilettentrainer OKT Adam Babytopf weiß Minnie Mouse, AEG AEF 20.1 Cyclon Filter-Set für Viva Spin 900 166 608 Doppelpack 2+4, Baby Dummy-Schnuller Schnuller Nuckel Nippel 6 M 12m 2er Pack Junge /, Best For Kids STUBENWAGEN BABYWIEGE BABYBETT BABYSCHAUKEL blau,

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch

Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch, Rülpsen Sie Bandana-Baumwollkleinkind-Dreieck-Schal-Säuglingsspeicheltuch