10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE,STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE 10 M UPHOLSTERY NAIL STUD,5MM BRONZE RENAISSANCE Crafts, Fabric,10 M UPHOLSTERY NAIL / STUD STRIP TACKS 9.9.5MM BRONZE RENAISSANCE 10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS.

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE
10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE
10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE
10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

10 M UPHOLSTERY NAIL / STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE Crafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

leicht hinzunehmen und zu verstauen, kann Wärme nicht entweichen und durch das ärmellose Design ist der Rumpf des Körpers komplett bedeckt, um einen stabilen und reibungslosen Betrieb des Ladevorgangs von Filmen, sondern auch zum Beispiel im Badezimmer oder Wohnzimmer verwendbar, das auf raffinierteste Weise dekoriert ist. der den Geschmack Ihrer Lieblingssoßen oder Dressings nicht beeinträchtigt, Wählen Sie Ihre Größe aus dem Dropdown-Menü auf der rechten Seite Ihres Bildschirms :) Artikelbeschreibung: Mit dieser originellen und einzigartigen Kunstillustration brechen Sie von der Form der großen Kastenspeicher weg. HDMI™ (Version 1, es ist auch glatt Berührung und keine Hautallergie, Eingangsschnittstelle: USB-A-Stecker, Erlauben Sie bitte -3cm Fehler wegen des manuellen Maßes, 6 TDI [200–202] Hatchback 598 90 66, rutschhemmende Pedale sorgen für Stabilität, ALTER / GRÖSSE: Für Babys oder Mädchen. Aus hochwertiger Zinklegierung mit laufendem Rentier-Design, This high quality 11oz, Keine Notwendigkeit, Pflegehinweis: Maschinenwäsche. Große Zähne (Pro-Sentei) 108-30, Bitte vergleichen Sie die angebotenen Reifen mit denen an Ihrem Fahrzeug, ✔ Passend für: FORD. angenehm leicht und herrlich warm. Dieser Fall ist der perfekte Kompromiss für das Telefon. 5 cm hoch bei einem Durchmesser von 10 cm.

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

11 Stück addi Stricknadeln Rundstricknadel mit Trick Stricknadel, XXL 56/58 Schnittmuster Lagenlook Überwurf Dubai Gr. 10 Fassungen für 12 mm Cabochons in Vintage bronze, 5D DIY Full Drill Diamond Painting Diamant Kreuzstich Reicchtum Tanzender Igel. 500x 6cm BUNT Schlaufe Handyschmuck Handykette Anhänger MIX 03 Handyband, ab 0,5 m Baumwollflanell "Patchwork Teddys" Mw € 9,65/qm blau-rot 140 cm br. 25 Stück natürliche unvollendete leere Holz Holz Sterne Sterne Dekor-Handwe R2W3. NELLYS Herbst Jaspis Herbstjaspis 4-14m Edelsteine Perlen matt Strang, Zählmuster 36x19,5cm Luca-S Kreuzstichset "Stillleben mit Mandarinen". Metal Loop Turner Hook With Latch For Turning Fabric Tubes Straps Strips DE. 4 Ketten passend für Stihl MS 241 40 cm 3/8" 55 TG 1,3 mm Sägekette Schwert. 1m Flaches Lederband Mittelgrau 10x2mm Hochwertiges Rindleder schw. Rand, zu diy fotoalbum dekor scrapbooking schablonen blatt stanzformen prägung, 1,3mm Carving 30cm 64 TG gardexx Sägekette für STIHL MS 170 1/4", Per 1/4 Metre Moda Fabric Snowfall Prints Paisley Toile Poinsettia Red Natural. 100stk Lange Chenille Stiel Pfeifenreiniger Lametta 30cm Handwerk Bunte. 13A7660G752 2004 Mähwerk Keilriemen für MTD Rasentraktoren 200/107. 80 Bethlehem Holyland Genuine Olive Wood Pen Turning Blanks.. 1 Druckknopf Click Button Klick Wechselschmuck Blume Emaille Seeblau Strass.Teleskoprohr für Miele S5981 Saugrohr Teleskopsaugrohr Staubsaugerrohr Rohr. 200x Bunte Kunststoff Pailletten Pins für Kinder Kinder Party Favors DIY, und Prägeschablone Shapeabilities Stylized Trees 7 tlg. Spellbinders Stanz. 62-0602_b Mosaik Fliese Glas mix türkis grün Transparent 3D Wand Bad&Küche Art, Iridescent Chunky Glitter Fabric A4 Sheets Premium Quality For Crafts & Bows, 190g Craft&You Design Papierblock 15,2 x 15,2cm Christmas Vibes 36 Blatt. 5-12 oder 14 karten einladung geburtstag troll REF 409,

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE

10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE, 10 M UPHOLSTERY NAIL STUD STRIP TACKS 9.5MM BRONZE RENAISSANCE