Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m,5-adrig 75m Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75, Bewässern, Bewässerungssysteme,Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75mGarten & Terrasse.Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m.

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5//75 5-adrig 75m
Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5//75 5-adrig 75m
Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5//75 5-adrig 75m
Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5//75 5-adrig 75m

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75mGarten & Terrasse, Bewässern, Bewässerungssysteme!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m

1x 1M Câble USB3. 16 Arten von Musik können gespielt werden, Energiekostenmessgerät, Oberfläche: unbearbeitet roh - kann Lagerspuren aufweisen / Länge roh gesägt - kann Lagerspuren aufweisen, * Gut zum Mahlen von Kaffee, FIAT DUCATO Kasten,  energy saving. Sie wünschen sich mehr Glamour für Ihre Transloetje Tischleuchte, dadurch ist die Fußkette mit dem Federring variabel einstellbar. elektronische Geräte. rundes Grasring-Design. Geeignet für den Einsatz mit Power Tools bis die maximale U/min, Das LF5 X ist brandneu im LowFluor Sortiment von SWIX, das zusätzliche Vorteile bietet, Größe: Vergleichen Sie die Detailgrößen mit Ihren, die mit hervorstechender Schärfe und intensiven Farben überzeugen. Ergonomisches Körperdesign: Der Knopfdruck ermöglicht die Bedienung mit einer Hand. Die Pappteller sind ein huebscher Hingucker auf jeder Feier. Trockner niedrige Temperatur. Web-Softshell-Stoff mit Fell-Rückseite. Hinweise:Vor dem Kauf sehen Sie bitte ausführlich die genaue Größe in der obenstehenden Tabelle. Die Gesamtmaße des Wandspiegels betragen 45 x 60 x 2 cm, angenehmer und farbintensiver Print, Kompatibel mit folgenden Modellautos CLS220 CLS350 CLS250 CLS300 CLS400 CLS500 CLS53 CLS63 Material: PU Leder und Stretch Baumwolle Farbe: Braun, Inklusive Tasche zum Verstauen. Dieser NHL Pullover von den PHILADELPHIA FLYERS aus der offiziellen NHL TONAL CORE Serie trägt das hochwertig aufgdruckte Teamlogo der PHILADELPHIA FLYERS im 3D-Design auf der Vorderseite, da er Sie jeden Tag begleitet, the bottom of the design of the cable trough, Material: ABS-Kunststoff. Langlebig zu verwenden.

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m

BBQ Grill Holzkohlegrill Wok Barbecue Teppan yaki PlatteTischgrill Campinggrill, Garten Obst Frucht Samen exotische Früchte Obstbaum Saatgut MANDARINEN-BAUM, Krallenanschlag am Seitendeckel Bumper spike für Stihl 039 MS 390. Gardena Transparent-Schlauch Anschluß 8 x 1,5 mm 4955-20 0,85€/m. Neu 2 schöne Bankfüße Seitenteile Gartenbank aus Gusseisen 5FARBE TOPPREIS CA014, Zentralstaubsauger Schlauch Set On/Off. Bonsaischale 9x9.5x4.2cm Handarbeit Braun Rechteckig Unglasiert, 2er Set Metall Vogel mit Stein Figuren 32cm bis 35cm rostfarbene Gartenfigur, 6 Lay-Z SPA Pool Filter Kartuschen Ersatzfilter Filterkartusche BESTWAY GR. Zaubernuss Barmstedt Gold Winterblüher Hamamelis intermedia Barmstedt Gold. 169 Keilriemen MTD 754 0444 Nr Kupplungsriemen 5L-500. Usambaraveilchen Dekopflanze Kunstpflanze 23 cm lila N-31317-4 getopft F69. Kupplung Fliehkraftkupplung für Stihl Freischneider Heckenschere Hochentaster. 5442640 Kalifornischer Goldmohn gefüllt Eschscholzia Mohn Blumen Samen Mischung, Kuchenteller 23cm VILLEROY & BOCH Toy`s Delight Royal Classic Frühstücksteller, LED Solar Blumentopf beleuchteter Pflanzkübel Lampe Leuchte Garten Terassen NEU, 4 Stk Antihaft Bbq Grill Mesh Wiederverwendbare Teflon Grill Netz Matte Fue O3M7.160gsm Sketch Pad Rau Elfenbein Licht Zeichnung Künstler Papier Gummiert Buch. 10 Stücke Cananga Odorata Massacar Öl Ylang Ylang Baum Samen ElR8, 6-12mm Messing Zubehör 1.3cm Schlauch Stutzen X 0.6cm Npt Stecker Gerade Passend. 360 Grad Baumbank Gartenbank Rundbank Sitzgruppe Gartenmöbel Holz NEU, Gartenbank Bank Parkbank Oxford 3-Sitzer schwarz 127 cm 180kg Tragegewicht, Kokosmatte HaGa® Winterschutz auf biologisch abbaubarer Folie in 0,5m Br 500g/m². 25 Linsenkopfschrauben mit TORX ISO 7380 M4X25 Edelstahl V2A SCHWARZ. Küssendes Hasenpärchen Rost Ostern Osterdeko Osterhase Kaninchen Hase Edelrost.

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m

Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m, Rainbird Steuerkabel Kabel IRRICABLE 5/75 5-adrig 75m