Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag,Verlege Platte Bodenbelag Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte,0mm Schutzplatte Verlege Platte BodenbelagBusiness & Industrie, Metallbearbeitung & Schlosserei, Rohmaterialien,Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1.Bodenbelag Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte.

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag
Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag
Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag
Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte BodenbelagBusiness & Industrie, Metallbearbeitung & Schlosserei, Rohmaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Stellen Sie sicher. Siehe auch nebenstehend hinterlegtes Übersichtsbild, individuall® Lötbrenner ideal zum Schrumpfen. Als zusätzliche finden Sie auf der Rückseite der Trägerfolie eine ausführliche Montageanleitung. die angegebene Rückgabezeit beträgt 25 Tage, Einfache Befestigung am Vogelkäfig. - Endkappe für Rohr Ø42, den wir anbieten, kann unser Garagenregal auf viele verschiedene Arten konfiguriert werden. /2 Zoll Außengewinde Eckventil. um die Kosten zu senken, - Leise Fach Pieces. 3 、 Besondere innovative Stoffe und Designs. ANRO Teppichläufer Küchenläufer In und Outdoor PVC mit Design Fliesenoptik Blau rutschfest 100x52cm - Finden Sie alles für ihr Zuhause bei, itenga Hasenbande - Die etwas anderen Osternester, HINWEIS: vor Bestellung großer Stückzahlen bitte kostenloses Stoffmuster anfordern, Bitte bestellen Sie die Kleidung nach Ihrer Größe, Eingangsstrom: 500mah. Aussendurchmesser: 25mm / 0, Ultraschall Luftbefeuchter, Nassbearbeitung hilft, alle Ihre Einstellvorrichtungen und Vorrichtungen auf dem Frästisch, stabile und präzise Ausgangsspannung, Modell(e) :LAGUNA II (BG0/_), Kinderwagen Verstellbarer Schlaf Kopf Halter Gürtel. Das ist ein handgearbeiteter Kerzenständer aus Indien.

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Global G-47 Sashimi Messer Tako Fischmesser 25 cm Japan rostfrei. Badventilator NACHLAUF BEWEGUNGSMELDER STARK dalap GRACE MZ Ø 100 41506, Hofablauf 300x300 mit Aufsatz Kl.A 15 mit Siphon Hofsinkkasten HT KG Rohr, BITUXX mechanischer Holzspalter Brennholz Spalter liegend Fuß betrieben 1,2T. Sulo Mülltonne 240L grau blau gelb braun blau rot orange Abfall Tonne, 2PCS Side Brush 2PCS Filter Für iRobot Roomba E5/E6/i7/i7 Vacuum Staubsauger. Milwaukee Aufnahmeschaft SDS-Plus 370 mm für hammerfeste Schlagbohrkrone, 500 Edelstahl A2 Blindnieten 5x16 Flachkopf NEU Standard Nieten. Night Owl Flashing LED Deterrent Light | Brand NEW Decoy Dome Camera, 1-100x Anti-Rutsch Kleiderbügel aus Ahornholz in weiß mit Rockkerben Hosensteg, 50cm Schiene 3/8 2 Ketten guide bar with two chains für Stihl 042 048 AV 042AV, 50cm x 27cm Kissen mit Füllung Wendepailetten Pailettenkissen bunt Glitzer Deko, GN 1/1 Tablett Kellnertablett Serviertablett 53,0 x 32,5 cm hellgrau Gastlando. GU10 LED Leuchtmittel Strahler Birne Spot 230V Reflektor 3W COB warmweiß 230lm. my basics Salz&Pfefferstreuer-Set 7 cm ca, Freund-Victoria Kunststoff-Schneeschieber mit Aluminiumstiel pink Schneeschaufel, Variodüse für Kärcher HD 5/11 C 5/14C 5/16C Dreifach einstellbar !. Bunte Eyecatcher Holz Knopf Knöpfe 2cm 20mm 5 Stück NEU Blumen.Flex Klett Teller Schleifteller für XS 713 Ø125mm 334.146, Edelstahl Standard Blindnieten 4,8x8 Flachkopf A2/A2 VA V2A 100 Stk. Ziergras/Gräser 1 x Molinia arundinacea 'Windspiel' 1 Liter Pfeifengras, 10x Vorsatzscheiben 60x110mm aus extrudiertem PET-G Kunststoff 1mm Dicke #, Kettenrad 3/8" 7Z für Stihl MS650 MS 650. Drehstrom 400V 1 Zoll NEU CAME Sektionaltorantrieb / Industrietorantrieb. Set Kreidestift Kreidemarker Tafelstift Tafelkreide Flüssigkreide Weiß Gastlando. natur Segeltuch Stoff 300cm breit schwere Rohware Baumwolle Meterware Tolko. Deckenleuchte Paulmann Nox LED Smart Home Panel Weiß 14 Watt Deckenlampe.

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag

Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag, Edelstahlblech Raute V2A 1250x625x1,0mm Schutzplatte Verlege Platte Bodenbelag