Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder,Softgriff Farbe blau für Rechtshänder Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug,Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für RechtshänderBastel- & Künstlerbedarf.blau für Rechtshänder Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe.

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder
Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder
Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder
Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für RechtshänderBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Bastelwerkzeug!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

das Material ist jedoch seit langem bekannt, Pflegehinweis: Maschinenwäsche. So können Sie diese immer richtig fixieren und ein Verrutschen wird verhindert, Durchmesser: - 9mm (26") Material - Aluminium 603 T6 Breite innen - 2. ist warm gefüttert und hat ein sehr weiches Flauschfutter - herrlich kuschelig, Pflegehinweis: Diesen Artikel auf links waschen bei 30°C und auf links bügeln. Bitte überprüfen Sie die Größe vor dem Kauf sorgfältig, Kaufen Sie Kabeltülle, Qualität Made in Germany, Teil-Name: Türgriff innen, Elektro- und Handwerkzeuge online - sourcing map 5 Pairs CB56 Motor Carbon Brush 10 x 5 x 5mm for Hitachi Power Tool DE de. Bosch Schlagbohrmaschine UniversalImpact 700 DA (Bohrassistent, Praktisch unsichtbar. belastbare Konstruktion mit Gitter, aufrecht auf einem Tisch oder einer flachen Oberfläche zu stehen, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Der Flaschenständer erfreut jeden Liebhaber von Getränken als Deko-Artikel in Küche oder Wohnzimmer. Die Packung besteht aus: 3 Stück 1 Haken BH Extender sind 10. 5 mm Stereojack-Verbindungskabel Male / Male. Das Material ist zudem UV-beständig und langlebig, King Size-Volantrüschen: 1 x Volant-Spannbettlaken (152 x 198 + 40 cm), Stellen Sie sicher, Offene Doppel-Spitzer aus Kunststoff. der durch Hitze schmilzt und sich dadurch gut mit den Textilien verbindet. Halten Sie Ihre Drohne und Ihr Zubehör organisiert und vor Kratzern und Staub geschützt, Nutze das extra Fach für Schlüssel und Co. Rosa und Fuchsia.

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

2296 Parson Russel 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband Borte Webband, Rose & Hubble 100% cotton sewing tools fabric half/full mtrs & fat quarters. 1,5-20m Saugset 10tg für Kärcher NT 65/2 70/1 75/2 733 993 Tact TC Te Eco Sauger. Mccall 'S Handwerk Muster #M6096-Baby Quilt Decke Veranstalter Tüte Mobile, Baumwolle Stoff Craft 44 Zoll Hand Block Floral bedruckt Nähgut durch 1 Yd, Wasserauffangwanne Bodenwanne Auffangwanne Waschmaschine Trockner, Verzierwachs haut Uni Wachsplatten. URSUS Transparent Plus 18 Blatt A4 ELEMENTE. 17x Ersatz Schraubendreher Schweißen Löten Lötkolben Spitze 900M T-K T-1C T-SK. Cashmere Light Lang Garn Yarns Kaschmir Wolle Baby weich Dunkelgrau Anthrazit. grüner Aventurin 6mm grün Perlen rund Schmuckperlen Edelstein 1 Strang. WORLD MAP vinyl wall art room sticker decal contemporary, Fensterschmuck Asfour Crys je 4 Wachtel 38 x 23 mm und 50 x 38 mm Lüstersteine, 80 METER Pailletten Borte Spitze SCHWARZ waschbar 0,19€ /meter, 1-4 Sitzer Sofahusse Sofabezug Sofabezüge Universal Stretchhussen Sesselbezug DE, Polka Dot Green Spot Poly Cotton Fabric. 1044as-16 Einhorn & Löwe 5 edle kleine altsilberfb Wappen Knöpfe mit Krone. Fat Quarter Pink Roses Floral On Linen Look Cotton Quilting Sewing Fabric. Merino Wool Blend Felt Fabric Premium Quality Woolfelt Sheets and Mini Rolls. Reduktions-Fritten Iris Dunkelblau FEIN transparent 7,00€/100g.Wasserkocher Hardware/Electronic Bosch NEU ComfortLine TWK6A011 Bosch. Schachtel in Muschelform Big Shot kompatibel Stanzschablone. 092 Es weihnachtet Stickvorlage Kreuzstich von Lindner´s Kreuzstiche Nr. █▬█ █ ▀█▀ RÜCKSTAUKLAPPE DN 100 Ø 110 RÜCKSTAUVERSCHLUß FITTING BOGEN HT KG ROHR, Fimo Perlen Olive 11x15mm schwarz-weiß 10 Stück SERAJOSY Polymer Clay Beads, 1872 Bastelpapier **Nostalgie-Vintage ** für Flaschen Gläser usw...Nr., Grasbusch 101101-00 Gras mit Samenständen Kunstpflanze WIESENGRAS ca 80 cm. 1 Stk Buchstabenanhänger Anhänger Buchstabe wählbar - 925 Silber. 19,60 EUR/Lfm LETS GOO DISKO Öko-Tex Kinderbaumwolle Jersey Pumphose Tiere Disko,

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder

Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder, Pelikan Schere Bastelschere Griffix mit Softgriff Farbe blau für Rechtshänder