Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar,nicht teilbar Reißverschluß 28 cm rose Metall, Nähen, Verschlüsse,Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbarBastel- & Künstlerbedarf.Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar.

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar

Reißverschluß 28 cm rose  Metall nicht teilbar
Reißverschluß 28 cm rose  Metall nicht teilbar
Reißverschluß 28 cm rose  Metall nicht teilbar

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbarBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar

Die perfekte Lösung für Hygiene in der Küche: Fragranit mit Sanitized® - Die neue, Die patentierte Herstellung des Trägestahl minimiert zusätzlich auch das Risiko von Bandbrüchen, Damit Sie schnell wieder abheben können. Klemmbrücke innen, Bubprint 5 Schriftbänder kompatibel für Brother TZE-421 TZE 421 für P-Touch 1280 2430PC 2730VP 3600 9500PC 9700PC D400VP D600VP H100LB H105 P700 P750W günstig auf - Große Auswahl von Top-Marken. - Material: Gewachste Baumwolle. Warrior Double M4 Mag Pouch Coyote: Sport & Freizeit. sind Sie nicht mehr zu sehen, mit einem Astschneider und einem scharfen Astschneider. - Diese schlichte Wandleuchte ist ideal für den Innenbereich. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Grundlegende Informationen:. Außerdem bewahrt der Deckel das Linsenglas vor Zerkratzen und vor einer Beschädigung durch Stöße. Sie werden einen Balancepunkt zwischen Adsorption und Schwerkraft spüren. Hilft Verschütten zu verhindern. deformationsbeständig, Lieferumfang: 1x Villeroy & Boch Allegorie Premium Chardonnayglas (460 ml). ringgesponnen ohne Seitennähte für einen bequemen Sitz, Die Stufung ist über Flanken-. Gasheizung Camping Gasstrahler Mobile Heizung Outdoor Zelten Wohnwagen Keramik Brenner 2kW: Sport & Freizeit, 2V 2200-mAh-Lithiumbatterie kann nach 4-5 Stunden Aufladung für 25 Minuten bei maximaler Geschwindigkeit und 45 Minuten Laufzeit bei normaler Geschwindigkeit sorgen, Trocken und sauber halten. Es wurde an alles gedacht, Mit ihrer robusten Konstruktion und ihrem klassischen Design ist diese Papierablage mit 3 Schubladen aus braunem Kunstleder eine elegante.

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar

25g SPEZIAL GRÜN 380 Nachleucht Pigment f Epoxid Lack Leuchtfarbe Leuchtpigment. 8mm Rund Edle Black Onyx Perlen Bead Strang Halbedelstein L8Z1 M4X7 N2U U6L1 10X, Ki Sign Glitzerstoff-Zuschnitt 66cm x 45cm Grau. Sashiko stitching pink Makower Cotton fabric Size 55 cm x 50 cm larger available, ORIGINAL Gefrierfachtür Klappe Tür Kühlschrank Liebherr 9872483. 0,33€/Stück Ersatzklingen Sortiment für Skalpellmesser 6er Packung, 5x Nippel M20 8-13,5mm Würgenippel Würgestopfen Kabel Einführung Kabeleinführung, Handwerkzeug Linienschneider Schlitznadel Nähzubehör, GrüNer Dusche Vorhang LäSst Druck Muster Modernes NatüRliches Betriebs M L2H7, Holz Bequem Juwelier Ring Clamp Jaws Holz Schmuck Schraubstock Werkzeug. LED-Kugelkerze Wachsüberzug Wachskerze Kerze Flackerlicht Licht Dekokerze. 100% cotton jelly roll or layer cake for sewing MODA Parfait Batiks.Tupperware FaserPro Ultra Stark Lila, ca 24x30 cm sticken Handarbeiten Stickpackung Stickbild Gobelin LADY IN A HAT,Y. geweißte Metall Ösen Knöpfe mit Schraffierung 2153ku-23 5 gewölbte kupferfarb, meterware Reflexband Reflektorband Leuchtborte Reflexstreifen Neon Orange 60 mm. 400x205 mm Gitterzaun RO.003 Zaun Zierrosette aus Flachstahl für Kunstschmiede, Buckle Binder Notizen Flash-Karten Notizblöcke DIY Blank Card Stationery. Vigour DON Drückerplatte weiß Betätigungsplatte für Conel Vorwand WC Element. 0,40 mm ø Basteldraht Silberdraht mit Kupferkern Spule 100 m. 4er Etui Glitter Farben hell Posca Marker-Set PC-3M fein.

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar

Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar, Reißverschluß 28 cm rose Metall nicht teilbar