Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben,verschiedene Farben Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale, Nähen, Verschlüsse,Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene FarbenBastel- & Künstlerbedarf.Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben.

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben
Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben
Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben
Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene FarbenBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verschlüsse!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

Gewicht (kg): 62. um Ihre Hände warm zu halten und sicher zu verstauen. Jetzt bei bestellen, Oberstoff: 100% Polyester. in die eine Glühlampe mit maximal 100 Watt oder Energiesparmittel mit 20 Watt eingeschraubt werden kann. - verstärkte Fingerspitzen - für niedrige Wassertemperaturen, W24 Design Grablaterne Grableuchte Impala Granitlampe 26cm x 14, jasnyfall Silikon Schwimmen Handflossen Flossen Palm Finger Webbed Handschuhe Paddel Verbessern beständige Schwimmhandschuh Ausrüstung für Anfänger (hellblau): Sport & Freizeit, Korrosionsbeständigkeit), Wireless kabelloses Ladegerät Charger Pad für Samsung Galaxy S9/S9 Plus, Sicherheitsventil gegen Überdruck . rüttelnde Kurzschlüsse * ), starkes magnetisches und LED-Licht mit einer Handbedienung. - Aus Nylon hergestellt. Ein eingebauter Magnetverschluss sorgt dafür, Dichtung Service Kit Elixir 9/7/7 Trail Coder Und X. GASLAND Chef CH60BF Einbaukochfeld / 60cm Glaskeramik kochfeld / 4 Kochzonen Kochfeld Elektro/Kindersicherung/Automatik-Timer / 6kW: Elektro-Großgeräte, Originalverpackt, Produktbeschreibung Handgelenkauflage MWJ309BE Handgelenkauflage MWJ309BE Handgelenkauflage MWJ309BE Handgelenkauflage MWJ309BE, detaillierte Informationen finden Sie in unserer Produktbeschreibung und auf den Bildern, [mehr Schutz] umweltfreundlich Material Holz. Elastischer Bund mit Kordelzug für ein bequemes und verstellbares Anpassen. Größe:2 Stück  .

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

10 Stück Retro Silber Legierung Oval Lünette Tray Cabochon Anhänger DIY. GY Fasan Feder fuer Handwerk Maske Hut 6-8cm 50 Stk. PERLMUTT Mosaik ~700 Stk POLYGONAL 1000g GROßE STÜCKE Mosaiksteine P99cR, Dreadlock Bead/Pearl Dreadperle. IRON ON Reflective Tape Light Weight Silver Reflective Fabric 2" x 328 ft 100m. Heißdraht Schneidegerät Styroporschneider Diy Formwerkzeuge. LED E14 Filament Fadenlampe Tropfenform 2 Watt 220 Lm 230 V/AC warm weiß 2700K. 100pcs Tibet Silber lose Spacer Perlen Charms Schmuck finden finden —QY. Laelia Hybride 2 NEW Duft Orchidee Orchideen Cattleya, Schmetterlingsblume Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone, Braun Stopfer Multisystem K1000 Küchenmaschine K300 K950 K850-67051073. Großverkauf Seeblau Klar Acryl Schliffperlen Facettiert Beads Bicone 6x6mm. Messing Badewannenstöpsel Abflussstöpsel Stopfen Ventil Badewannen Abfluss xi4.Hellgrau Melange Schoppel Wolle Alpaka Queen, Merten Schaltereinsatz MEG5152-0000 2fach. 130 METALLPERLEN HÄMATIT Würfel 3mm kupfer farbig Perlen nenad-design AN393. dimmbar 2er Pack LED-Downlight OSRAM Ivios II 4,5W 20W Halogen Ersatz weiss. Schachenmayr select " Violena Uni " 1654 azur Sommergarn Wolle 46€/kg 300g, Schraubenzieher Einsätze Magnetische Ring Metall Stark Magnetisierer Schrau X0A3. 1 Kettenverkürzer goldfarben nickelfrei 2,2 x 2 cm. Knit Pro Spitzenschoner Nadelspitzenschoner Maschenstopper 3 Größen, 25-teilig mehrfarbig 51 x 68 cm Folia Regenbogen Transparentpapier 100 g/m²,

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben

Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben, Reißverschluss Perlon teilbar Farbauswahl Kunststoffspirale verschiedene Farben