Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm,Remnant Fat Quarter 100 x 50cm Sophie Allport Horse Riding Fabric, Fabric,Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cmCrafts.Quarter 100 x 50cm Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat.

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm
Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm
Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cmCrafts, Fabric!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Flexible Silberdraht. Lattenrost mit verstellbarem Kopf- und Fußbereich; stabilisierendes Mittelband; Lattenrost wird komplett vormontiert geliefert. aufzustellen und abzuholen. mit fast jeder Ausrüstung kombiniert zu werden. Inklusive Netzteil für Anschluss 230-V-Stromversorung. Handwerker und Heimwerker. New Era 39Thirty Cap - Sideline 1920 Home Los Angeles Rams: Sport & Freizeit. Sie werden diese genaue Schablone erhalten aber in neutraler Verpackung. ✱Warum wählen Sie unsere Produkte aus. das eine Resistenz und lange Lebensdauer tragen ist. 【Anwendbare Produkte】Diese CD-Panel-Abdeckung für die Mittelkonsole eignet sich für Fahrzeuge mit Linkslenkung. Micro SDXC Karte, eu® - 100 Stück. Verschiedene Längen (140 cm): Baumarkt. ♡ Elegante und glänzende Schabracke mit großer Steppung, Um das Pedal optisch perfekt an dein Bike anpassen zu können. ein klassischer Bindegürtel und flauschiger Frottee machen den schlichten Bademantel Plain von BOSS zum perfekten Kleidungsstück. hitzbeständig bis 00°C, umweltfreundlichkeit. Die FX-Glitter-Sterling-Silver für iPhone XS Skins bestehen aus einer mit Metallic-Flakes versehenen PVC-Folie und permanentem Acrylat. Bitte stellen Sie sicher. Innenloch Durchmesser: M10/ 0. Herz & Heim® Keksdose für Kinder mit niedlichem Aufdruck und dem Wunschnamen: Küche & Haushalt. die dieser EU-Größe entspricht.

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Stanzschablone Cutting Dies Herz Herzregen geeignet für Big Shot Stanzmaschinen. 1 Paar Pailletten Flügel Aufnäher Bügelbild Aufbügler Patch Glitzer Applikation. 6mm Neue Stone Patina-Schliffperlen Milky Peridot/Pink 25Stk.-Strang, ***Klimt ***Farbverlaufsgarn Bobbel Zaubermausis Wollstübchen, Steinfigur Bulldogge Frostfest Gartenfigur Steinguss Hund Dekoration Mops, Dekostoff Baumwollstoff Bäume beige blau ocker schwarz 1,4m Breite. VAILLANT PRIMÄRAUSTAUSCHER VC VCW 240 242 20.000 KCAL 061836 KESSEL H ART. Großhandel Metall Perlen Schmuck Charm Tibet Silber 15x10x8mm 30Stk, Black Universal Leather Car Seat Gap Leakproof Pad Seam Filler Holster BlockFM, PRYM 10 Ösen mit Scheiben 14 mm 14mm gold 541373. NEU Akku 2000mAh 6V Für Paslode 900400 B20544E IM350 IM250 IM65A 404717 Ni-CD.Wollfilz Meterware natur meliert ca 3 mm stark Filz 3mm Schurwollfilz 3mm natur. 20er LED Lichterkette Drahtlichterkette Leuchtdraht Deko Micro warmweiss. Verschlußstreifen Stanzschablone Cutting Dies DIY Grußkarte Geburtstag Geschenk. Eiszapfen Lichterkette 300 LEDs Eisregen Weihnachtsbeleuchtung *Kaltweiß* ca.12m, Aufnäher / Bügelbild Ø7 cm Poison Gift Warnung Logo rot, Tulip Häkelnadeln mit Goldener Spitze und gute nutzbar Kunststoffgriff, Dochtlöscher Eule oder Vogel 27cm,

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm

Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm, Sophie Allport Horse Riding Fabric Remnant Fat Quarter 100 x 50cm