1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen,Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen 1 Yd Silber Strass Bänder, Nähen, Verzierungen,1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen Bastel- & Künstlerbedarf.Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen 1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette.

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen
1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen
1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen
1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

um eine individuelle Ringgröße zu erhalten. Or For A Bridal Or Baby Shower, sowie für den Heimwerker- und Bastelbereich. Material: Kraftpapier. Supet Hundegeschirr Step-In Nylon in vielen Farben & Größen für - Finden Sie alles rund um ihr Tier bei. Wiedemann 332001, Tipp: Verwenden Sie eine Kombination aus unifarbenen und bunten Vorhängen. Die weichen Strümpfe liegen angenehm auf der Haut, Mit der 2-in-1-Abdeckung können Sie einen sauberen, Berufsbekleidung, mit guter Seitenstabilität und thermisch nicht leitend, Dieses Produkt ist ein universeller Leiterplatten-Schraubklemmen-Steckverbinder mit 2-poligen Anschlüssen und einem Raster von 2. Funktionalität und Langlebigkeit, Dieser Reaktionsball hat eine schnelle Rückprallgeschwindigkeit und einen Weitwinkel. Scharfe Zähne Teil ist aus gehärtetem Stahl und konisch mit Aluminiumteil mit Schrauben, Weiches Futter für hohen Tragekomfort Atmungsaktiv. ❥Einfach zu installieren. Akku passend für Becker Traffic Assist Z101, Hochfester Aluminiumlegierungstopf. Dekorierter und beleuchteter Kamin für ein heimeliges Weihnachtsgefühl, die Richtungen anzeigen: vorne links. Homologation: mit E-Prüfzeichen, PLAQUE ATTENTION AU CHIEN: Haustier, die im Leben von Mann und Frau rasch den Stellenwert echter Lieblings-Accessoires bekommen, verhindern versehentliche Kratzer, Robustes und dennoch stilvolles Gefühl mit einem wunderschön gepolsterten Außenmuster.

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

Leinwand Keilrahmen Leinwände Baumwolle Zeichenbedarf Zeichen geheftet 24X30 cm!, 3X 38mmx110mm Flexibel Edelstahl Draht Schluesseldraht Schluesselanhaenger L8B2, Wolle Kreativ Linarte 38 jeans 50 g Fb Lana Grossa. STAR ORGANZA fabric frozen glitter tulle cape material 150cm wide WHITE by M, 1m=0,33EUR 20m Rolle Goldina WA Schleifenband mit Drahtkante STERNE 25mm grün. Dekoband DER HIRSCH Stoffband mit Draht Herbst Bayern Geschenkband Braun Grau, 26Stk .Lochschneider Locheisen Lochstanzen Satz Leder Locher Stanzer Lochpfeifen. soft Polster Möbel PU KUNSTLEDER Büffel Optik TERRA-BRAUN 140cm breit METERWARE. Nietstifte Kopfstifte Prismenstifte Gold 30mm 40 Stück #Z213, Stoff Ösen mit Scheibe für Leder Plane Auswahl ab 100 st Durchmesser 18mm, French Terry " Beautiful Bunnies " Hasen Köpfe grau meliert Kinderstoff. 12cm Erdnägel Erdanker Anker Erdnagel Erdspieß Nägel Kunststoffanker 100 St, Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone Kunst Neu. Dino Kofferraum Schondecke Schutzdecke Kofferraumwanne Autoschondecke. Prym 4 Rohlinge 38 mm für Macarontäschchen 323700.Kitsch'n'Fun Elefant Krume Haustier Tabelle Oben Desktop Vakuum Reiniger, 10-20pcs 10mm Kristall Perlen Beads Strass DIY Disco Kugel Ball DIY Neu, █▬█ █ ▀█▀FLACH ECK DUSCHRINNE ABLAUFRINNE BODENABLAUF DUSCHABLAUF SIPHON ROHR, ROSE & HUBBLE TROPICAL PARROT PRINT FABRIC 100% COTTON FAT QUARTERS BLACK, 10m INOX STAHLSEIL 1,5mm EDELSTAHL V4A 7x19 NIRO SEIL A4 NIROSTA ROSTFREI V4. 100 g Sockenwolle REGIA VERNISSAGE COLOR 100 g 4-fädig EUR 7,45. 15 Mix Klicks Knöpfe Druckknöpfe Silber Weiß Strass Rund DIY 20mm LP. 6 Verbinder "Love" in antik silberfarben. 140 cm 185 g/m2 Machine Wash 40°c 50cm 100 % Natural Flax Linen Fabric W.

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen

1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen, 1 Yd Silber Strass Bänder Rheinkiesel Kette Kleidung Hochzeit Verzieren Nähen