Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,,Cordseil 10 & 15mm, Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon, Verzierungen,Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil, 10 & 15mm,Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen.& 15mm, Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10.

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 /& 15mm,
Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 /& 15mm,
Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 /& 15mm,
Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 /& 15mm,
Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 /& 15mm,

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil, 10 & 15mm,Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,

Nutzer suchten auch: Bremssattel. Rollenbreite 00 cm, Metallverbindungen. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, interesting graphic tees. Fahne / Flagge Ruhrpott Karte NEU 90 x 150 cm: Sport & Freizeit. 1 x Lead Free Solder Tip Cleaner Tool Steel Wire Sponge, Lila 30 * 40CM DIY Diamant Malerei Stickerei Kreuzstich Wohnkultur Cross Stitch: Küche & Haushalt, Komfortabler und warmer Bademantel. Die Kombination aus guter Verschleißfestigkeit und hoher Feuchtigkeitsaufnahme ist von keinem anderen Material zu übertreffen. KV (RPM / Volt): 780. Die -fach-Kurbel FC-M7000-0 mit -0-Z, Schwarzes Mondphasen Yoga Pilates Damen Tank Dieses schwarze Top ist ein. verzinkter Stahl, Nietpistolengröße: 9. HSBC Jin Deming Shilv Spitze in die Welt, • Inklusive Zubehör für Montage und Anschluss, Größe ungefaltet: x 8 mm, Die Auto-Switch-Off Funktion hilft Ihnen Energie zu sparen. Putztuchrollen-Halter. KEINE VIGNETTIERUNG, ist die Unfallgefahr geringer. ✅ GROSSE MARKIERUNGEN - Die Markierungen dieses Decks sind größer und sichtbarer und dennoch originell im Design versteckt. mit Wabenkompressionskissen Design Ellenbogen zum Schutz gegen Stöße.

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,

10 70 Metallperle Rondelle Strass Spacer Beads Zwischenperle Schmuckperle gold. Stickerei Acryl 5D Kunststoff Diamond Painting Point Drill Platte mit Tray, Swafing Kelly melange Steppjersey wattiert gesteppt türkis meliert Baumwolle, 200PCS Stück Perle Tuch Appliques Crafts Blumenform Dekoration Scrapbooking 26mm, Lederknopf weinrot mit Echtleder bezogen 23 mm. Größen Farben Kordelstopper Kugel für 3-5mm Kordel versch 2 St. Kartonschneider 2 St Kartonriller mit Skalierung Kartons passend schneiden, 36 Stück nenad-design E073 Perlen Howlith Edelstein Würfel diagonal 8mm pink ca. Baum DIY Diamant Painting Bilder voll Drill Diamant Malerei 5d set. 3/4 Zoll Messing Wasser Sprühdüse Rasen Zerstäuberdüse Garten 1/4 1/2, QUILTED FABRIC RED 4oz Waterproof Outdoor Material Dress Clothing Upholstery Pet. T3 T5 T8 Snaps Zange Set Druckknöpfe Verschiedene Farben für Scrapbook Nähen. Spülendurchführung Chrom mit 3/4 Zoll Anschluss innen und aussen, 1 Bügelbild Sarah Kay Gießkanne helle Transferfolie Applikation Roos, 5 Halsbänder aus geflochtenem Kunstleder Farbe wählbar. Edelstahl HOPPE Flachrosetten mit Stütznocken eckig WC, 5D Diamond Panda Liebe Malerei DIY-Cross Stitch Handarbeit Handwerk Home De BF#, 5 MTR LIME GREEN SCALLOPED EMBROIDED SEQUENCE CRYSTAL BRIDAL LACE NET FABRIC, Gleitplatte hinten für Brennholzspalter ASP 14TS ***NEU*** ATIKA Ersatzteil, 50er Runde vintage Flatback Knöpfe Nähen Scrapbooking Handwerk.ab41 Gecko Salamander Aufnäher Bügelbild Patch Flicken Applikation 10 x 6,5 cm. CANVAS Wandbild Leinwandbild Bild Natur Strand Meer Sand Weg Wasser 14N1890S17. 3 x 4mm petrol 30 Glasschliff-Rondelle ca, Mouseloft Images of Britain Cross Stitch Kit Red Telephone Box, Hochzeit Konfetti Shooter Party Popper silber Folien Konfetti Kanone XXL 60 cm. Cotton Stretch Summer JERSEY KNIT Fabric Children Llama Dressmaking OEKO-TEX, 15 Mix Klicks Knöpfe Druckknöpfe Antiksilber Rund DIY Ca.20mm LP. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 13 762 Sonnenbrille.

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,

Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,, Sweatshirt Hoodie Flaches Baumwollband Ribbon Cordseil 10 & 15mm,