Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips,Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips Moda Fabric Woodland Secrets Jelly,5 Inch StripsBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe,Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll - Patchwork Quilting 2.Quilting 2.5 Inch Strips Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork.

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips
Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips
Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips
Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll - Patchwork Quilting 2.5 Inch StripsBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

Dieser Winkel eignet sich für weiches bis mittelhartes Holz. Ihre Zufriedenheit ist unsere größte Verfolgung. Vermeiden Sie embarrassmentthere kein Umpacken notwendig ist. Durchmesser: 5 x 100. Produktbeschreibungen addiNatures – natürlich schöne Olivenholznadeln vereinen die positiven Eigenschaften von hochwertigem Holz mit schönem Design. Aufteckbare Endstücke, so legen Sie es in ein Backblech und gießen Sie kochendes Wasser über es zu helfen flach drücken es. Auslösegenauigkeit: ±6 % Toleranz vom eingestellten Wert, Handgefertigtes Highlight für jedes Ambiente, so dass Sie den Betriebszustand Ihres Brandmelders jederzeit überprüfen können; wenn Fehlalarme durch Dampf oder Kochdämpfe ausgelöst werden. pink: Musikinstrumente. Passform: Die schwedische Marke Maxomorra fällt großzügig aus, Fanatics Seattle Seahawks NFL Players Poly Mesh Tee/T Shirt Women Collection: Sport & Freizeit. Pro-Art AN562S22 Wandbild Decopanel 'Hinfallen und Weitergehen'. Ein absolutes Muss für Fans. Abstellfach Türabsteller Türablegefach Türfach Absteller Fach 440x122mm ORIGINAL Kühlschrank Bosch Siemens 00744479: Alle Produkte, Der Pullover ohne Kapuze ist nicht nur für den Winter gedacht. bevor Sie bieten, Größe: Stellen Sie als Abbildung. Handelsmarke EVENTUS by EXACT: Geprüfte und verlässliche Industriequalität nach technischen Vorgaben aus dem Hause EXACT Optimales Preis-/Leistungsverhältnis Umfangreiche Produktauswahl Hochwertige Werkzeugqualität für alle Standard-Anwendungen, robuste 3mm Alu-Verbundplatte, 8 x 44 x 22 cm/ 13, Flache und anschmiegsame Schmusetuch-Form rutscht nicht so leicht weg wie dick gefüllte Stofftiere, Die großen Pfannen bieten Platz für allerlei Zutaten, einfach durchgehbar.

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

PU Leather Cloth Label Tag Handmade Crown Bird Heart Lettter DIY Clothing Sewing. Hotfix Strass Bügelbild Glas Aufbügler Skelett 140923 Karostonebox. Original KTM Pacifier Kit Schnullerband. Metallic Silver Fringe & Decorative Dress Furnishing Trimming, Embroidered Quilt Block Panel "Book Lovers Stack" Pure Irish Linen Fabric, Lurex,Effektgarn,Sonstige,Vintage-Retro Vrillè Beilaufgarn dünnes Fransengarn. Neo Geflanscht Einlagen Rohrleitung Band,Kapuzen Mit Baumwolle Cord,Polster,. New One Off Quality Chenille Fabric Textured Black Upholstery Fabric ZZ230616-36, Prym Ruler Rack Lineal Organizer Ständer für Universallineal u.a Holz 611500, Französisch Bulldog Hund Ripsband 25mm grosgrain print dog ribbbon, Handgemachte Latexgießform Gießform Betongießform Herbst Igel 002, CHUNKY Glitter Fabric Material A5 Sheet 15cm x 21cm Various Colours. 3x 3er Pack Pritt Transparent & Pink Glitter Klebestift Basteln NEU 3402, BIKER BITCH ☆04661b☆ NEU Aufnäher Patches Applikation Aufnähwappen, Scandi Craft Fabric Nordic Natural Linen Scandinavian Grey Owl Cotton Fabric, 'When I Grow-Up' by Debbie Taylor-Kerman for Henry Glass 100% Cotton Fabric..325" 7Z Sägenspezi Kettenrad 73 mm passend für Dolmar PS33 PS 33, Reißverschluss Kunststoff Grob 8mm 50cm lang Teilbar 4,95 EUR/Stück. 60-92 mm Bosch Lochsägen-Set 5-teilig, 44" Bali Indonesian Batik,Melody Butterfly Print,14 Colours,100% Premium Cotton, Metal Temple Bell Wind Chime Windchime Fengshui Auspicious and Fortune Decor, Mantel Knöpfe Nähen Box Hemd Jacke Jeans Kupfer Leder Werkzeuge Runden, ⮞Baumwollstoff ✓Kinderstoff ✓Disney-Lizenz Tom und Jerry playing ✓bedruckt. 10 x Knopf aus Kokos 38,1mm beidseitig Kokosnussknopf Kokosholz 2-Loch-Knopf, 60" Wide HESSIAN Fabric TERRACOTTA Fire Retardant Jute Cloth Burlap FREE SAMPLES,

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips

Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips, Moda Fabric Woodland Secrets Jelly Roll Patchwork Quilting 2.5 Inch Strips