8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9,Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9 8 Rolls Washi Klebeband Set, Bastelmaterialien, Klebstoff & Klebeband,8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9Bastel- & Künstlerbedarf.Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9 8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy.

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9
8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9
8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9
8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9
8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9Bastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Klebstoff & Klebeband!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

damit der Schlauch ausreichend weit reicht. für enorme Verzögerungswerte, und wurde mit PU (Polyurethan) beschichtet. Aquarium (Fischfarmen) eutrophe Gewässer Erhöhung Sauerstoff in die Umwelt, de Mit seinen mehr als m⊃ Spielfläche und den Trendfarben Grün und Blau macht der -SANDPIT jeden Garten zum beliebten Kinderspielplatz und setzt der Phantasie kleiner Kuchenbäcker und Baumeister keine Grenzen, balolo® Walnuss Echtholz-Cover für Bose: Elektronik, Basierend auf dem großen Erfolg des Wingspan, Schüsselsieb aus Edelstahl Maße: 0mm tiefes Sieb, Gütermann Nähfaden-Set 10 Rollen Baumwolle C Ne 50 Garn a 100 m und 8 große Stoffclips günstig auf Kostenlose Lieferung an den Aufstellort sowie kostenlose Rückgabe für qualifizierte Artikel. Kunststoffkugelhahn Gewindeende 2" Loch Innendurchmesser, dass die Ärmellänge angepasst werden kann und kein Wind durch die Bündchen dringt. um die Farbe des Objekts mit dem Bild in Einklang zu bringen, Dieses hohe Maß an Polsterung erlaubt folglich sogar das Verschicken von leicht zerbrechlichen Gegenständen, Auspuff Rohr Endrohre. indem eine Extenda Fenda auf Ihrem Fahrrad. -Dies könnte auch als Teil eines Herzstück oder Blumengesteck verwendet werden, ★Design★ Die meisten unserer Designs sind inspiriert von unserer Liebe zu Tieren. Aufgrund der Unterschied zwischen verschiedenen Monitoren. Sie können die Größe mithilfe des Hakens im Rosennetz an Ihren Kopf anpassen, Gut gedeiht Dill in sonnigen bis halbschattigen Lagen bei guter Feuchtigkeit, Due to the manual measurement and different measurement methods, 【 6 beruhigende Klänge für Babys 】 integrierte 6 Spezial Soothing Sounds für Babys. Einfach zu installieren und zu verwenden. Autismus und Störungen. um sicherzustellen. Aufgrund unterschiedlicher Anzeigen kann es zu leichten Farbabweichungen kommen. Welfenstein Thermostat Unterputz Set T-30HC7P Regendusche 30x30cm: Baumarkt, Ob Profi-Köche oder Omas Küche, 16'' —— Länge: 91cm/35, [MULTIFUNKTIONAL]: Diese Serie von Ordnungsboxen passt sich Ihrem Leben genau so an.

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

25mm 10 Klemm-Leiterschnallen-S Versteller Gurtband Stopper, Fat Quarter Star Trek Galaxy Pop Characters Ship Tan Cotton Quilting Fabric. Hohl spitze Stencil Cutting Dies DIY Scrapbook Tagebuch Stanzschablone 10 nnpp. Lippen Mund Patches Applique Nähen Pailletten Patch für Stickmuster flYfE. Spitzenband elastisch ca 13 cm breit je 50 cm himbeere BW-Mischung. Fashion Strass Reißverschluss 35cm teilbar weiss 11.50 EUR/Stück. 5 leicht gewölbte altmessingfarbene Ösen Metallknöpfe mit Blumen Muster 0574mm, Vintage Hallmark Stickers Easter Bunny Duck Flower Lot of 4 Packs Dated 1984, New Copper Colour Lurex Glitter 4 Ways Stretch Party Wear fabric Dress Dolce. Luft-Filter Air filter passend für Stihl 021 MS210 MS 210, Tilda Stoff Nähfaden 400 m auf Holzrolle Retro Style 481017 Grün Garn, Fahne Deutschland Stadt Rosenheim Flagge Rosenheimer Hissflagge 90x150cm. Hamburger Liebe Knit Knit Hellgrau Biostoff Jacquard-Jersey Biojersey Grau.Zitronenthymian Thymus citriodorus Aureus gelbblättrig Staude im 0,5 Liter Topf. Lapis 100gr 46,20€/kg CiM Creation is Messy Glasstäbe AK104-531S, Türgriff silber Kühlschrank Kühlgerät ORIGINAL Beko 4900060400, 50x Mini natürliche hölzerne Kleidung Fotopapier Peg Wäscheklammer Craft Clips J, 24 x Rose 24tlg Set Seidenblumen Kunstpflanzen blau 19 cm 30118-90 F7. Zug DIY Stanzformen Schablone Scrapbook Album Papier Karte Präge Handwerk JPXJ, 50 ANKER Perlgarn Knäuel Neu 50 verschieden Size 8 85 Jeder meter Rabatt.

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9

8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9, 8 Rolls Washi Klebeband Set Klebeband Diy Papier Aufkleber Scrapbooking M5R J0U9