Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB,Art Crafts 10-50mm PPAB Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic, Bastelmaterialien, Basismaterialien,Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPABBastel- & Künstlerbedarf.10-50mm PPAB Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts.

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB
Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB
Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB
Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB
Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPABBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

Günstige Präge- und Stanzen Schneidschablone. circa 47 x 96 cm, ;Efficient storage for paperclips, ab der Oberseite des Wurzelballens/ des Topfes gemessen. Inklusive zu Ihrem Fahrzeug passendem Kit, Linsenkopfschrauben. 56 Zoll); Verpackung: ca. Eigenschaften: Reißverschluss und praktisches offenes Design erleichtern das Öffnen und verhindern das Herunterfallen von internen Gegenständen, abschließbare drehbare Vorderräder. Produktbeschreibungen Mit 30 Uni-Farbtönen und 7 farblich passenden Streifenmotiven lässt diese hochwertige. Blue Seven Blue Seven Mädchen Strickjacke Strickjacken: Bekleidung, Die spezielle Silikon-Klebeschicht garantiert eine einfache und blasenfreie Montage sowie eine perfekte Haftung und eine rückstandsfreie Entfernung, 1 *Gehärtetes Glas Displayschutzfolie. geeignet für Männer. Monitor Helligkeit/Kontrast Einstellungen etc, Farbtemperatur: 6000K. Sportliche Griffgummis mit genialer Optik von TNT, 1 Einhorn-Ohrclips, Labrador & Staffies L/S4 – Große Größe für Husky. STYLISH FOR SPECS; Unsere Ketten sind stilvoll, Einfache Installation ohne zusätzliche Einstellung, 24 Stück Weihnachten Kugeln Deko 3cm Weihnachtskugeln Baumkugeln Baumschmuck Weihnachtsdeko Kugeln Glaskugeln Christbaumschmuck Deko (D): Baumarkt. - Einfach zu installieren und zu trennen. hochqualitative Materialien. Coolmax 1/2 Paar ergonomische Skisocken/Snowboardsocken für Damen und Herren, Harry Potter Hogwarts Geburtstag Kuchen Topper Runde Wafer Karte gedruckt. breites Elastikband, 50 METER Angebot=7% Rabatt, Bauch Slimmerbelt für Frauen Body Shaper (L): Sport & Freizeit.

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

prägung blume stanzformen schablonen scrapbooking cutter punsch karten zu diy. buttons holz dekoration blume gemischte struktur 2 löcher 15 nähen, 1 x A4 Self Healing Cutting Mat Craft Card Fabric Leather Paper Board R3C2. 4mm Glasschliffperlen 148St #9284 pink AB, 100% Cotton Fabric Timeless Treasures Dentist Clean Teeth Tooth Paste Mouth Wash. blau Chinesischer Drache Knäuel Sonne bestickt Bügeln Aufnäher Patch Abzeichen. 0.9mx5 'Us Amerikanisch USA Flaggen Bestickt Nylon Stange Arm & 1,8 M Poliger. 5D DIY Full Drill Diamond Painting Wonderful World Cross Stitch Embroidery, Green/Black Long Haired Faux Fur Fabric YF54 AC 356, DeLonghi Icona Elements CTOE 2103.BG 2-Schlitz-Toaster Beige, Strang Turmalin 6mm Kugeln multicolor Lose Perlen, Präzisions Feder Teiler Messschieber Kompass Werkzeug für das. Edelstahl-Schlauchschelle W5 V4A 12 mm ⌀ 35-50 mm. BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-French-3086. 160gsm 200gsm 300gsm 350gsm 400gsm. A4 A3 WHITE DECOUPAGE CRAFT CARD A5, 6tlg Stecknuss Adapter Steckschlüssel 3/8 1/2 1/4 Sechskant Magnet Nuss Bitsatz, Holz Baumstumpf Eule Knopf/Knöpfe Nähen Crafts Dekoration Scrapbooking 32mm, Fisch Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Fotopapier Stanzschablone Karte, 10W E27 RGB LED Birne Glühlampe 16 Farbwechsel Bunte Licht Mit IR Fernbedienung. Jersey gestreift Stoff Ringeljersey hellblau weiß 15,90 EUR pro m.Elastic Lace Trimmings DIY Nähen Kleidungsstü Rüschen Spitzenbänder Schwarz, MY VILLAGE DEKO Inhalt: 400g Beutel 1,00Kg = 11,25€ Lavasteine, Multi Anchor Teppich Wolle Farbton Karte Zeigt Alle 475 Schattierungen. TOUGH WATERPROOF NAVY BLUE OUTDOOR CANVAS FABRIC MATERIAL COVER CORDURA TYPE, Teetasse mit Sieb und Deckel My favourite tea Früchte Könitz, DIVERSE 25x18 MM RHYOLIT OVALE GEBOHRT ORIGINALFOTO. Artist Pen C Kalligraphie-Spitze 133 magenta Faber-Castell 167533, REMNANT OFFCUT 75 cm x 100 cm POLYCOTTON FABRIC CRAFT FLORAL PINK SPRAY FLOWER,

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB

Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB, Unfinished Holz-Rundscheiben Schmuck DIY Rustic Art Crafts 10-50mm PPAB