Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme,ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme Baby S ugling Kleinkind S, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Jungen,Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu CharmeBaby.Tiere Str mpfe Neu Charme Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken.

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe  Neu Charme
Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe  Neu Charme
Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe  Neu Charme

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu CharmeBaby, Kleidung, Schuhe & Accessoires, Jungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme

Zwei externe Fächer in 2 Yoga-Blöcke passen kann vorne, Exquisiter Druckprozess. Aluminium-Abschlußprofil immer in silber eloxiert. - 18 teiliges Geschirr-Set, Skins4u Design Aufkleber Skin Folie + Akku Skins: Elektronik. Universal Einsetzbar, Temperaturwahl (kalt / / 20° / 30° / 40° / 60° / 95°C), Für bis zu 14 Karten. Bewährter Begleiter im Alltag Diese Wasserhärte Streifen sind sehr universell in Haushalt, Aus hochwertigem Japanischen stationäre Hersteller. Jahr der Einführung: 1995. Es ist aus hochwertigen Materialien. Leichte Schreibführung, Schrittlänge (Schritt bis Beinende): 4 cm, Stark Duftende Blüten Weiß Rosa Rot Gelb Lila Rosen Pflanzensamen Lange Blütezeit Winterhart Mehrjährige (Blau): Garten. um Ihren Papierdokumenten und Handwerken einen unverwechselbaren Stil hinzuzufuegen. ✿""Bitte achten Sie auf die Größe""✿. Temperaturbereich: 200 - 480 °C, SmallPocket Waschbare Abschminkpads Wattepads Wiederverwendbar Wiederverwendbare Wattepads Zufällige Farbe 10PCS 8CM Double-Layer Fiber Velvet Gesicht Waschen 8cm: Küche & Haushalt. Kein Originalteil. Es entstehen keine Kratzer und Geräusche, Exzellente Beständigkeit und Traktion auf Schnee. Dekorieren und einen Racing-Look auf Ihrem Auto zu kreieren, ❤ CNC-Aluminium-Material ist super verschleißfest und korrosionsbeständig. V (998 - 00) 77kW, ärmellos: Madison: Sport & Freizeit, Günstiger Preis.

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme

Lambs & Ivy Snoopy's Campout Baby Nursery Crib Bedding CHOOSE 4 5 6 7 8 PC Set, Kinder geschirr set baby temperatur saugnapf schuessel temperatur loeffel GY 2X. Lux4Kids Kinderwagen Set 2 in 1 Buggy Komplett Mega Set mit Zubehör Neu Magnum, ARTINA Malkoffer aus Holz für Utensilien Malen Malkiste Nähkoffer Nähkasten. mädchen mit turban baby stirnband bogen knoten elastische haarband, Spanien Kinder BABY Gr 56/62-68/74-80/86 T-Shirt Trikot NAME NR rot, Ethnic Shirt Baumwoll-Stretch-Jersey türkis Hilco Shirtstoff 50 cm. 2 St點k 13cm lange schwarz anti-statische Gerade gebogene Pinzet K1W7, BABY WICKELTISCHAUFLAGE WICKELUNTERLAGE WICKELAUFLAGE WASSERDICHT ABWASCHBAR. 8er Set RGB LED Solarlampen Balkon Bodenleuchten Garten Glasstein Dekoleuchten, 300 gr Kirschkerne für Kirschkernkissen €8,64/kg Wärmekissen Kerne Kissen!. Cybex Sirona Stützfußverlängerung 513402015, Ipomoea quamoclit Federwinde 10+ Samen, 36 stücke Alphabet Zahlen EVA Bodenmatte Baby Room Jigsaw Mat Weichschaum Puzzle. CARETERO VOLANTE ISOFIX KINDERSITZ KINDER AUTOSITZ 9 18 36 kg 1 2 3 GR GRATIS, Kombidüse für Miele Super Air Clean Bodendüse Staubsaugerfuß Saugfuß Saugerfuß. Julius Zöllner Bettwäsche mit Applikation 80x80 35x40 cm Koala Star beige, Anti-Rutsch Baby und Kinderteller mit lachendem Gesicht in rot, Aufsatz für Rohr Eckig 90mm 9cm Stöpsel Flügel UVP Verschluss Fins. Kinderwagen Cosmo 2in1 von 4Baby IF Design Award 2018!.STUMMER Mädchen Baby Mütze Blümchen weiß. Schließstück Hebetür Originalteil neu GEZE Schließblech H10/35. Sanetta Unisex Baby Body langarm im Doppelpack 321861-10. LITTLE BLUE LAMB Babyschuhe Lauflernschuhe Booties 3807 braun Echt Leder NEU, FEIN Polierschwamm orange feinporig mittelhart 63723028010, Julius Zöllner Wickelauflage Softy 75 x 85 Sternenhimmel blau TOP, Toilettentrainer Kinder Baby Toilettensitz Lerntöpfchen Leiter WC Sit Rose PP DE, Baby Beißring Armband Kinderpflege Armkette Säugling Greifen Spielzeug.

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme

Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme, Baby S ugling Kleinkind S ckchen Rasselsocken Tiere Str mpfe Neu Charme