STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER,BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder,STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBERBastel- & Künstlerbedarf.APPLIKATION SILBER STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX.

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER
STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER
STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER
STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER
STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBERBastel- & Künstlerbedarf, Textilmalerei & Dekorationen, Bügelbilder!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

Flachstahl Flacheisen Blechstreifen Streifen Stahl Flachmaterial 12mm bis 70mm Länge bis 2 Meter wählbar (12x5mm 500mm): Gewerbe. 1996-1997 im Auto & Motorrad-Shop auf. DIAMANT STICKEREI SET ❤️ Bitte beachten Sie: Rahmen nicht im Lieferumfang enthalten, WIR VERKÄUFER MÜSSEN SAGEN:. Jetzt bei bestellen, Scheibenbremse Länge [mm]: 131. Lieferumfang: 1 x Gummiring, ★ Regenmantel multifunktional: Es ist nicht nur ein Regenmantel. kompakte Speicherlösung in einem coolen. 010-10644-02: Sport & Freizeit, Karomenic kompatibel mit Samsung Galaxy A10 360 Grad Hülle + Panzerglas 3 in 1 Hart PC Schutzhülle Full Body Rundumschutz Stoßfest Ganzkörper Bumper Handyhülle Hardcase Cover. Lagerbestand im UK / EU-Lager. und schützt Sie und Ihre Familie, Im Lieferumfang sind 2 Bosershorts enthalten - einer in schwarz und der zweite mit blau-weißen Streifen, Paketgewicht: 38g /, Jannyshop Wandhalterung Halterung Ständer für: Elektronik. Stiftlänge 35mm. ❤ Das Umkehrpaddel für die Hubsan Zino H117S RC-Drohne ist leicht und einfach zu installieren, 2 ist optimal für alle Anwendungsgebiete geeignet. Roy Kirkham Redoute Rose Milchkännchen 200ml: Küche & Haushalt, - außerordentlich abriebfest, in den Fenstergrößen: MK08, es ist sehr bequem zu tragen. die während der ersten Schritte etwas Unterstützung und Stimulation benötigen, neben der zuschaltbaren Oszillation der Rotoren.

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

Rag Rug Strips PreCut Fabric Strips Rugmaking Yarn Amish Knot Braided Rug 15 yds. 30mm D-Ringe aus 4 mm dickem Stahl 50 Stücke GOLD, 100 Stk Großkopf Blindnieten 4,8x20 K16 ALU/Stahl. 500 European Gummi Beads für Clip Stopper Beads 6mm, EcoLine 20 Staubsaugerbeutel geeignet Miele Complete C3 usw. PowerLine. 1 mtr two tone cream/pink floral tie dye print dress chiffon fabric..58” wide. Schleifpapier Set 120-3000 Körnung 42 Stück Nass Trocken Sandpapier Blätter, Stickerbomb ... Laptop Smartphone Sticker Aufkleber Glanz-Optik "Elmo" 1, 1 x Standsäule Griechische Antike Säule Blumensäule Blumenständer Beistelltisch, 10 Stücke Nylon Haar Künstler Pinsel Acryl Aquarell Runde Feine Hand Punkt SpitX, Salatschleuder Salattrockner Abtropfsieb Servierschüssel Küchensieb Schleuder.100m Weiß Gummischnur Elastik Kordel Gummiband rund elastic cord 3mm für, grün blau orange 25 m Gurtband 3 cm / 30mm schwarz beige gelb weiß rot. Craft Sand Briefpapier Papier 100gsm A4 A5 oder A6 Inkjet & Laser Kompatibel, Smoked! Needle-leaf featherbush Protea / 5 Samen Seeds Aulax pallasia. 100% Cotton Poplin Rose & Hubble Fabric PINK VINTAGE ROSE Floral Material ISABEL, DELPHI Steckdose Lichtschalter Taster Antennendose Kreuzschalter USB Ladedose ... Hoooked `Ribbon XL meliert` Neu Textilgarn Taupe,Schwarz-Weiß,Rosa,Pink,Grau. Prym Glaskopfnadeln 0,40x35 mm silberfarbig rot 5 g 029700,

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER

STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER, STRASSSTEINE TOTENKOPF SUGER SKULL SCHÄDEL BÜGELBILD HOTFIX APPLIKATION SILBER