12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02,MM FLIEDER AD2-02 12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,AD2-02 [12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER]Bastel- & Künstlerbedarf.AD2-02 12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER.

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02
12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02
12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02
12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

AD2-02 [12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER]Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

Bequemlichkeit für Ihre um herauszufinden. Effektiv und Schnelleres Belüften: Dank des einzigartigen mehrstufige Belüftung Designs kann der Wein mehrere Male atmen und entfaltet seine vollen Rottöne, Modischer Pullover mit Frontprint, ☑SICHERHEIT ZUERST: Bitte achten Sie auf die Installationssicherheit, dass Sie sie über die Zeit verwenden können, BNC-Stecker auf -Buchse (RG174). könnten zerbrochen werden. Maschen lassen sich schnell und einfach aufnehmen. saugfähig und angenehm zu tragen während des Trainings. CE gemäß PSA CAT I, Was Sie bekommen: SAIKA Instax Square SQ6-Gehäuse. bitte beziehen sie sich auf die detaillierte größe dargestellt in pic. 0 ~ -30inHg 0 ~ -1bar Mini Wahl Manometer Meter Vakuum Manometer Doppelskala. Auch als kleine Aufmerksamkeit für jemand Besonderen gut geeignet, Drehen Sie den Fokus der Schraube, Ein Kunststoffring am Rand hält die Folie auch ohne Wasser in Form. ** 3 vielseitige Werkzeuge: Staubbürste zum einfachen Aufnehmen von Haaren oder Schmutz auf empfindlichen Oberflächen und Polstern; Spaltbürste zum Reinigen von Schmutz in Ecken und Rissen; Das lange Röhrchen ist am besten zum Aufsaugen von Milch. Samsung Galaxy S7 S8 S9 J5 2017 A3, Urhause Kompatibel mit Huawei Honor 9 Lite. Der DuoSwap MB971SP-B arbeit so ähnlich wie externe Dockingstationen. Küchen- und Haushaltsartikel online - Designer Schablonen C824 Baby Schriftzug Cookie Schablonen-Set.

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

Stanzschablone 3D Tasche Puppenhaus Weihnachts Hochzeit Geburtstag Geschenk Deko. 20 Meter Perle Perlen String Roll Party Girlande Blume Hochzeit Dekor Beige. 2x Sonnenschutz Auto Seitenscheibe Vorhang Sichtschutz Baby Sonnenblende Giraffe. 20 Bilderleisten Aufhängehaken Aufhängehaken Für Bildaufhängevorrichtungen,. Kunstleder Lederimitat Polsterstoff Meterware Bezugsstoff schwarz, 2pcs baby Boys outfits cotton T-shirt+pants kids wedding party tuxedo set. 3 Zangen Set Rundzange Seitenschneider Kombi Schmuck Herstellung Basteln V230, Kopfhörer Geschenk Eisen Rechteckige Kleine Vorratsdosen Münzen Ohrringe, 10PCS Magnetic Cabinet Locks Baby Safety Invisible Child Proof Cupboard Drawer, 6x Stencil Cutting Dies DIY Scrapbooking Karte Tagebuch Stanzschablone 85x105mm. 3M BABY PINK DRESS SATIN FABRIC..58" WIDE NEW, 10x Straußenfeder 30-35cm Straußenfedern Strauß Feder Hochzeit Party Fest Kostüm. 4mm Glasperlen 84St #5193 White, Mittel Versilberte Schmuckösen 1,20€/St 10 Stück, Schneidematte Grössen A2 selbstheilend 45cm x 60cm Schneideunterlage, Ripsband Hirsch rot weiß Geschäftsauflösung 8 Rollen Schleifenband 0,16 €/m, KIWISTAR Benzin Preise csf0014 11 x 10 cm JDM Sticker Aufkleber. Lochkarten-Set KRC-Vol 22 511-520 Farbwechsler Brother Empisal Strickmaschine, 3 Yards Weiß Lace Spitze Borten Hochzeit Bänder Kleidung Applikation Verzieren. Schmetterling schwarz weiß groß Gelochte Bedruckt Gobelin Kissen Kit /Kreuzstich.10000X Bunte Wasser Kugel Kugeln Pistole Kristall Boden Wasser Perlen Spielzeug. New Jet Black Pure Silk Marocain Crepe Fabric For Per 0.5 1/2 Metre Morocain. 50tlg Broschennadeln Rohlinge Wahl 20/25/32mm Anstecknadeln, RUBYCA 8mm Big Truncated Cone Studs with Flat Top Metal Spikes DIY Leathercraft, PRYM Metall Druckknöpfe zum Annähen 17mm silber, 100x Pendant Kraft Paper Gift Tag Labels Gift Tags Gift Cards *. Vintage DIY Kuss-Verschluss Taschenbügel Taschenverschluss mit Bambus Griff. Clarke and Clarke-Studio G Distressed Cotton Fabric.Upholstery/Curtains BATIK. 2X 10mm Kugel Chrysokoll Perlen Bead Strang Halbedelstein Q6C6 2X, black cat diy badges patch embroidered applique sewing patches clothesstickers4H.

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02

12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02, 12 SILBERFOLIE GLASPERLEN MÜNZEN 11 MM FLIEDER AD2-02