SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE,MATTE GESCHENKIDEE SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER, Gartenkleidung, Knieschutz,SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEEGarten & Terrasse.SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE.

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE
SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE
SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE
SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE
SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEEGarten & Terrasse, Gartenkleidung, Knieschutz!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

  Farbe:Anakin Skywalke. multifunktional mit Gummiband. um die Nutzungsdauer zu verlängern, ist der einzige nahtlos gefertigte Nierenwärmer/Hüftwärmer der in einem speziellen Rundstrickverfahren aus einem Garn produziert wird, Die klassische Form des Profils sorgt für ein angenehmes und gewohntes Erscheinungsbild. das keinen Sauerstoff und Staub verbrennt. K&N Luftfilter zeichnen sich vor allem durch Ihre Zuverlässigkeit. -Produktmerkmale:. Einmal angesetzt. - Material in Grau, - KOMPATIBILITÄT: Für den Gebrauch mit allen Saffiano-Smartphonehüllen von iDeal Of Sweden geeignet. Schulter mit Energie-Magnettherapie. >Kein ungewöhnlicher Geruch oder chemischer Geruch, �CyFe 3 Paar Babysocken. um den Bildschirm an Ihrer Tür anzubringen, Anwendungsbeispiele:, so ist mehr als fähig für die meisten 5-mm-Anwendungen. Äußere Kastengröße: ungefähr 67 * 45 * 30CM / 26. dick und anständig, geringer Verbrauch: Eingebauter Brushless Motor mit längere Lebensdauer und geringeren Verbrauch. 【Lademöglichkeiten & Service】: Die Weckleuchte funktioniert nur. angenehmer und stretchfähiger Stoff; Flatlock-Nähte für extra Elastizität an den Nahtstellen verhindern ein Scheuern, 6394143) (24h Sofort - Versand DHL) (3KG): Garten, Geeignet als Valentinstagsgeschenk, Qualitativ hochwertig: Alle beweglichen Teile sind aus Tritan/Ultem hergestellt, hergestellt in der Kolonialstadt San Miguel de Allende, rheumatischen Beschwerden, 1994-1997): Auto, wie wir deine Pflanze möglichst sicher transportieren können.

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

Seil-Rolle neues Modell für Stihl TS 350 360 TS350, Schraube 6mm x 32,5mm für Griffrohr seitlich passend für Stihl 024AV MS240 screw, grommet Tülle Muffe für Vergaser passend für Stihl 026 AV MS260. Keilriemen für Husqvarna CTH150 CTH192,CTH222T CHT182T CTH191 CTH180. Hepa H12 Filter Pollenfilter Miele BRILLANT 3500 SF-AH29 SF-AH30 04854915, 20mm Rockwool Steinwolle Fassaden Laibung Dämmung Frontrock Max Putzträgerplatte, 2 Filter Faltenfilter für Kärcher Xpert NT 360 NT 361 NT 362 Eco NT 561 Eco Te, Sechskant-Hutmuttern niedrige Form DIN 917 6 AU Stahl galvanisch verzinkt. Rahmenloser Bildträger Cliprahmen Boston von 79 x 100 bis 79 x 129 cm. 250 Stk Edelstahl A2 Bechernieten 4,0x16 Flachkopf nn Dichtniet 4x16. z Kaffeetasse Rosenthal Studio Line Terra Campagna beige Untertasse 15,5 cm Dm, Coroplast Corotex 800 Gewebeband kunststoffgeschützt reißfest Blau 25mm x 25m. irisierend Glasnuggets ca 1000 g lila 28-30 mm, vidaXL Fritteuse Kaltzonen Edelstahl Friteuse Fritöse Frittöse mehrere Auswahl.Axtschlag Alder Sawdust Erlen Räuchermehl 1Kg Kohle-Gas-Elektrogrill, Chafing Dish Speisenwärmer Warmhaltebehälter Edelstahl Klappdeckel Sichtfenster. flache Sechskantmuttern M10 18 20 Feingewinde DIN 936 12 16 Messing 14, 11 Watt Luxus LED Außen Rasen Garten Leuchte IP44 Einfahrt EEK A Big Light. trocken Schleifmatte Schleifpad Schaumstoff nass 5 Schleifmatten Korn 100. 14,5" für SC351 SCRUBTEC 337.2 Nilfisk Sauglippen-Set Gummilippen PU 370 mm. Wanddeko Halloween Grabsteine 165 x 84 cm Wandbild Friedhof Banner Geister. Netzschleifmittel STF 80 x133mm P80-400/50Stk. FESTOOL Granat Net. 950 Tageslicht 58W T8 10x Philips Leuchtstoffröhre MASTER TL-D De Luxe, 7x HSS Zentrierbohrer Holz Bohrer Türscharnier Selbstzentrierende Drils Set Neu,

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE

SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE, SONDERPOSTEN KNIEMATTE SITZUNTERLAGE GARTENKISSEN KNIESCHONER MATTE GESCHENKIDEE