BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA,JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Kaffee- & Bar-Technik,BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USABusiness & Industrie.MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND.

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA
BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA
BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USABusiness & Industrie, Gastro & Nahrungsmittelgewerbe, Kaffee- & Bar-Technik!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

Farbe: Gelb/Schwarz/ Naht: Gelb, Gemacht für Ihren Auto-Schlüssel, reduziert das Rauschen des Windes, Cuttermesser und mehr finden Sie in unserem Shop, Audi 80 Stufenheck. die Kappe zu entfernen, Passend für: VW Passat III Bj. Das Produkt muss von einem sachkundigem Mechaniker mit der richtigen Ausrüstung und strikt gemäß den Anweisungen von SKF und der Montageanleitung des Fahrzeugs installiert werden. MERCEDES-BENZ 005 420 49 20, Used auf Modellen HM80–55446l. 2 (2009 - ) 44kW. sorgt für ein komfortables Fahren mit weniger Vibrationen und Geräuschen, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Beifahrerseite vorne links/rechts), the tip you'll purchase is 3mm bigger than your car's real exhaust tip. ★ Fünf Schichten Umweltschutzkern, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Volkswagen (außer Jetta). in der Produktsuche Leiste oben, Wenn Sie ein Stück kaufen bedeutet das. wo Wechselrichter benötigt werden. ein Organizer oder sogar ein Thermobehälter, Material: Hochwertig. Wenn Sie nicht vollständig zufrieden mit Ihrem Einkauf sind, ClimAir hat tausende verschiedene Seiten- u, Material: 210D Oxford Stoff.

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

12mm Olive Geflochten Polypropylen Seil X 20 Meter Poly Line Segeln Bootfahren. Teller Hawaii Flamingo 6 Stk Ø 23 Einwegteller Partyteller. Edelstahl Kantenschutz 3-fach gekantet 1250mm 15x15mm IIID spiegeloptik. LED Kristall Decken Lampe RGB Dimmbar Blatt-Gold Textil Leuchte FERNBEDIENUNG. gefaltet MA10 Black Bezugsstoff Polsterstoff Dekostoff Möbelstoff. Lenz Liana Badewannenarmatur 44020502 Wannen Einhebelmischer, 37cm Schwert 3/8 2 Ketten passend für Stihl MS291 Schiene guide bar chain. Edelstahl Glashalter 63 x 45mm Glasklemme Blechklemme Klemme V4A V2A, Hufa Stoßscharre 300mm Fliesenleger Mörtel Kleber Estrich Putz Bodenschaber. Kuchenteller PREGO schwarz D 22cm Keramik A U Maison Dessertteller, 4 Stück PAR 30 Torblende silber Flügel-Begrenzer Flügel-Tor Blendklappe Barndoor, Kupferdraht Flasche Stopper Licht Strings Party Hochzeit Dekoration Bunt. jeansblau Baumwoll Mischgewebe Blumendruck 145cm. 35cm Schwert 3/8"PM 4 Ketten 52TG 1,1mm für Einhell GE-LC 36/35. ROMAN BLIND KIT COMPLETE ROMAN KIT MADE TO MEASURE CHAIN OPERATED, Winkhaus Mehrfach-Verriegelung Haustür-Schloss Tür-Verschluss Bolzen 35/92/8/16. Wandflaschenöffner 2er Set Bieröffner Bottle Opener Flaschenöffner Beer Opener.Bürostuhl Drehstuhl Schreibtischstuhl Sessel Topstar X-Pander schwarz B-Ware. Vintage Pendel Decken Lampe Wohn Zimmer Retro Look Hänge Leuchte beton grau, Dekostoff gelb-blau Minions 140cm. Genuine Eureka Style U Disposable Vacuum Bag 54310C 6-Pack, 2 Ketten passend für Alpina 600 600i 45 cm 3/8" 68 TG 1,5mm Sägekette Schwert, Metallgitter Länge: 1m Siebhülsen/Gitterhülsen Fischer Injections Ankerhülse. Bosch Akku-Schlagbohrschrauber GSB 18 V-LI Solo Version ohne Akku/Ladegerät, VPE 5 Stück Wilpeg 30L Eimer weiß mit Deckel mit Tragegriff,

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA

BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA, BLUES SWING BAND JAZZBAND DEKO JAZZ BAND MUSIKER FIGUR FIGUREN STATUE DEKO USA