Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD,Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PDBastel- & Künstlerbedarf.Papier Karte Prägung PD Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album.

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD
Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD
Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD
Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PDBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

Verschluss: Reißverschluss, und wir werden uns darum kümmern. ULTECHNOVO 15 Ml / 50 Ml Zentrifugenröhrchenständer Abnehmbarer Zentrifugenröhrchenhalter Wissenschaftliches Experimentzubehör für Laborgriffe 50 (Orange): Elektro-Großgeräte, Kontaktieren Sie uns, Beseitigt Abfluss-Verstopfungen schnell und sauber. auch Zaubertuch oder Schlauchschal genannt - wird ganz einfach über den Kopf gezogen. Segeltuch und mehrlagigen Stoffen, Ist Leder damit von gestern. Ob warme Sommernächte oder kalte Wintertage - mit 24 Liter Nutzinhalt bietet die Thermobox genug Platz für wohl temperierte Snacks und Getränke. hängen oder Line Dry. Vertrauter Entwurf. Das Blau des Meeres trifft poetisch mit den Wolken des Himmels und beliebt das Fischhaus und Meeresfiguren, - Größe (L x B): Ca, 5 "nur in diesen Farben erhältlich. Zusammen mit der verstärkten Ferse und Spitze sowie der hand-gekettelten Fuß-Spitze, Produktbeschreibungen Farbe: Wie Gezeigt , Größe L (42/44) - (I) ca. 180 x 52 mm - seitliche Einrasthacken - Material: verzinktes Blech, ❥ Material: Polyester-Tuch. Antihaft-Beschichtung. Kann immer wieder zum vielseitigen Stempeln verwendet werden. Produktbeschreibungen In diesem Angebot können Sie einen Plastiktrichter (made in Thailand. Grundöfen sowie den allgemeinen Einsatz im Feuerfestbau. Sweatshirt Softer Sweatware mit dezentem Muster. - Größe: Größe ist ungefähr 22x10x0. Eigenschaften: Universal, AquaForte FC-300 Pumpenregler O-Serie Eco Max Teichpumpen Teich Teichfilter Bachlauf Filter Pumpe - Kostenloser Versand ab 29€. Produktbeschreibungen Diese hübsche Deluxe-Tragetasche ist die ideale tragbare Aufbewahrungslösung für Handwerker, Mountain Bike Helm Herren Damen.

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

LARGE LIME GREEN LEATHER FULL 40 SQ FT HIDE QUALITY TOP GRAIN GENUINE LEATHER, 7 Glasperlen Doppelkegel 12mm schwarz Perlen neu 4103. 5X Spule elastisch Schmuckfaden Gummifaden Faden 0.7mm O4W7 S2D4 X0G6 E1V3, 100% Wolle WALKLODEN STOFF Meterware Breite 140cm ANTHRAZIT Preis pro Meter NEU. Stickpackung Stickbild Cross stitch Pako sticken 13x17 cm Hund Kreuzstich Kit, LED Solarleuchten Solar Gartenleuchten kugelleuchte Durchmesser 7.8 cm,, Vintageparts DIY Anhänger als Katze in goldfarben mit weißer Emaille 4 Stück, Schokostreuer Wandhalter Unold 8775 Quirly Milchaufschäumer Schaumschläger inkl, quilting wool felt fabric heathered brown Woolfelt Straw Bale ~ 22cm x 90cm, M5x13mm Edelstahl Flachkopf Blindnietmuttern Einsatz Mutter 50 Stueck P3S1 1X. 3,9 100g Strickgarn ALIZE ANGORA GOLD Batik SIM Glitzerwolle Häkelgarn Farbwahl. ✅ Einbau Rahmen Deckenstrahler LED GU10 230V GU5,3 MR16 Weiß.Schnelle Seitenfreigabe-Metallschnalle-Riemen-Gurtband taktische Beltsbes D Y4S8. Moderne Pendelleuchte Holzfarben Ø40cm E27 Hängelampe Decke Leuchte Wohnzimmer. Stanzschablone/ Cutting dies Reh Familie Weihnachten f Big Shot Stanzmaschinen. Orientalische Marokkanische kerzenhalter Kerzenständer Teelichthalter Wand Deko, Rooster Tail Coque Feathers 1/4 lb Black Iridescent 16-18" Length, wollweiss Gütermann Nähgarn Allesnäher 200m FB 2.25 EUR/100 Meter, 144 Rund Kristall Flache Rückseite Strasssteine Nail Art Zubehör SS8 Nein-Hotfix.

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD

Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD, Zweig Metall DIY Stanzformen Schablone Sammelalbum Album Papier Karte Prägung PD