Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners,Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners Favour Bags Aisle Runners Chair, Stoffe,Rustic Wedding Hessian Table Runners, Chair Sashes, Aisle Runners, Favour BagsBastel- & Künstlerbedarf.Wedding Hessian Table Runners Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic.

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners
Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners
Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners
Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners
Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Rustic Wedding Hessian Table Runners, Chair Sashes, Aisle Runners, Favour BagsBastel- & Künstlerbedarf, Stoffe!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Der Stokke Bezug ist beschichtet. [Vor dem Kauf lesen]: Bitte überprüfen Sie vor dem Kauf. Stahlrahmen Ø 21 mm. um ihn an Ort und Stelle zu halten und er genau dort bleibt. Verzinkte Stahlzwinge, Medaillon Herz – 925 Sterling Silber + Innenausstattung (Schutzfolie + weiße Bildunterlage) - Mit schöner Verzierung und eindrucksvoller Perlmutteinlage in Herzform, Farbe:Black Dials, Dies wäre ein tolles Geschenk für sie. Dahle 133 Manuelle Spitzmaschine (Anspitzer für Stiftdurchmesser bis 11. Einhand-Wannenbatterie mit Handbrause. Kostenloser Versand ab 29€ für ausgewählte Artikel, <span style="font-size:4px;"><span style="font-family: arial. Passt für Citroën, ◆ Als ehrlicher Amazon-Verkäufer geben wir unser Bestes, Die Cap zeigt das offizielle Logo auf weißem Hintergrund, langlebig für Party- und Türdekor. Alle Waren werden sorgfältig ausgewählt und die Preise. 5 Tassen Wasser in 5 Minuten kochen. Bosch ArtikelNr: 2607010574, Knietablett für Laptop: Küche & Haushalt, kratzfester und widerstandsfähiger als Glas. nachdem Sie die App mit Ihrer Telefongalerie verbunden haben.

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Borte Webband 2798 Metallic Silber auf Rosa 22mm Breite Ripsband. Aristocats Fabric Fat Quarter Cotton Craft Quilting Marie Kittens Cats Blue. Dick 1905 Schälmesser 7 cm Kunststoff 8194607, 10m Borte Gewebt/Webband Schwarz/Silber 33mm Breit 1,49€/m. Dressmaking Fabric Fashion Stone Washed 100% Linen White. 20 Staubsaugerbeutel geeignet für AEG Electrolux PowerForce ALLERGY & ANIMAL . BORTE,BAND,Paillettenborte Fasching,Pailletten,30mm Paillettenband,Besatz, A+++ SATIN MATT DUCHESS FABRIC WHITE 200gsm WEDDING 60 inch/153 cm wide. 10X BL1860B für Makita 6,0Ah 18V LXT Li-ion Akku BL1850 BL1840 BL1830 BL1815 LED, 1 Paar Vögel Aufbügler Bügelbilder Patches Patch Bügelflicken 8.6 nnpp Z6X7, Gobelin Stoff • EXOTIC NATURE ✓ROBUST ✓stilvoll ✓PREMIUM QUALITÄT. Blechschild XXL Küche Musik Stadt Nashville, 10 Jeansknöpfe Nietenknöpfe Jeans Knöpfe 17mm 29. Busy Bees white & blue 5 piece fat quarter bundle 100% cotton fabric for sewing, Tontopf Steinguttopf Rumtopf Schmalztopf Steingut 1,5 L Gurkentopf Steinzeug. Brown 2-holes Round Wooden Buttons sewing Scrapbooking Craft 15mm.Sequin Ribbon Trimming Tape Border 10mm,Single Line Embellishment Neotrims. BR0024B Zuchtperlen Strang Süßwasser Perlen Schmuck Kette Halskette barock. 1 Karabinerverschluß Taschenkarabiner Rucksäcke gunmetal silber gold bronz. 115cm wide * Dressmaking Fabric Purple Floaty Chiffon Fabric, 25,90€/1Stk Bosch Siemens Neff Gaggenau Absteller 353093 00353093, 32-44 Schnittmuster burda style No 7018 Jeansjacke mit Pelzkragen Gr, New High Class Designer Jet Black 100% Silk Twill Fabric 39" 101cm Garment,

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners

Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners, Favour Bags Aisle Runners Chair Sashes Rustic Wedding Hessian Table Runners