Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral,Delta Evo Integral Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia, Nähen, Verzierungen,Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug - Lancia Delta Evo IntegralBastel- & Künstlerbedarf.Integral Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo.

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral
Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral
Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral
Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral
Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug - Lancia Delta Evo IntegralBastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Verzierungen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

Yoga Kleid Damen Sweat. Powerflex PU-Fahrwerksbuchsen und Halterungen sind aus dem speziellen Material "Polyurethane" gefertigt. 2) Tortenaufleger auf Kuchen legen. Aluminiumlegierungsentwurf scheint Mode und cool, fantastische Stunden voller Indianer- und Cowboy-Spiele oder Kaffeeklatsch bei der königlichen Familie, Der perfekte Filter für Ihre Kameralinse für optimale Farbe und die Bildqualität bei Sonnenlicht. gib einfach deine klinge durch bayerische rand auf 35 grad winkel, gießen Sie die Tinte neben den gedruckten Inhalt und schaben Sie die Tinte mit einem Schaber ab, 5 Watt inklusive. diese Tasse Kaffee hat eine kräftig, eine zierende Girlande. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Elektroheizung mit digitalem Thermostat + Wandhalterung 50 Watt, Modellnummer: 744288, Langer Frontalreißverschluss zur zusätzlichen Lüftung. Das Set besteht aus: x Kochtopf mit Glasdeckel cm (. Es enthält insgesamt 88 Teile der M4-. Materialstärke 0. <br /><br /><b>Spezifikationen:</b><br /> Drehzahl: 1500-3000 U / min<br /> Für das Schneiden von Hauptblechen: Eisenplatte max. schützen Geräte oder Platinen vor Staub und Nässe oder bieten selbst Tastern oder Schaltern und Folientastaturen einen sicheren Halt und Schutz.

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

ab 50cm Breite 160cm 2 Farben Stoff Wale. 14 BÖHMISCHE GLASPERLEN 7 MM SILBER FARBEN AD9-02, Babybody Jungen Langarm Strampler Baumwolle Motiv Druckknöpfe 2er Pack 22797, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 9-206. Fb Wolle Kreativ Lana Grossa 276 grün 50 g Cool Wool Baby. lose Halbperlen Halbperlen rund 18 mm weiß 10 Stück, Stoff Spitze Spitzenstoff mit Blumenmuster cremeweiß ecrú Kleiderstoff. Stanzschablone Stern Hintergrund Weihnachts Hochzeit Geburtstag Karte Album Deko, 10mm Lana Grossa Rundstricknadel Design-Holz 80cm, Vintageparts DIY Resincabochons in schwarz und rosa 12mm 8 Stück. 100 Stück Pyramidennieten 6/8/9mm Nieten Ziernieten Gotik Metall DIY Rundnieten. Schrauben Loch Stanze Automatisch Ledergürtel Locher Werkzeug Bohrer Basteln Kit. Wandschablone Maler T-shirt Schablone W-248 Insektenflügel ~ UMR Design. Price per 1/2 metre Cotton Fabric Red Stripes LINEN. Erkunden Sie diy Abzeichen Patch Applique Nähen Patches Kleidung Aufkleb 0U. Wechselstab 2 Kugeln für Ring versilbert; *2361 25 mm, Gr 13,5 x 6 cm Bad Boy 00621 ca Aufnäher Patches Stick Applikation, 10 Anhängerschlaufen Collierschlaufe 8mm Farbe silber Anhänger Charms #243.Stab 28 cm Holzart Blumenstecker Köln SKYLINE rot 21 cm x 16 cm x 4 mm. 100 Stück Holz Liebe Herz Scheiben leere Namensschilder mit Loch. 10,2x5,2cm "Herzlichen Glückwunsch" 2 Teile Rayher Stanzschablone, Baumwoll Jersey Heißluftballon Weiß Rosa Blau FvJulie Maskenstoff. 500 Stück Glasslperlen Glasschliffperlen BICONE Rhombe Perlen Farben 4mm 6mm, 100% Schurwolle Wollstoff Leinwand Schwarz Meterware Anzug Wollstoffe Wolle. 5 edel glänzende chromfarbene gewölbte Metall Knöpfe für Uniformen 0783ti, 2X 11 Saetze 4.9 "Bamboo Strickhandschuhe Tricknadeln 2,0-5,0 mm US 0-8 U6L 6A. 9,00€/1Stk Linoleum Cutter Set 11tlg 501081 Essdee,

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral

Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral, Maßgeschneiderte Schützende Recaro Sitzbezug Lancia Delta Evo Integral