Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone,Handwerk Cut Präge Embossing Schablone Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing SchabloneBastel- & Künstlerbedarf.Präge Embossing Schablone Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut.

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone
Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone
Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone
Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone
Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing SchabloneBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Metall Papierhandtuchhalter für die Küchenwand. SunRace Kassette 9-Fach: Sport & Freizeit. Jetzt bei bestellen, Bruchfester Polycarbonat bleibt kühl an für eine effiziente Handhabung, Der hochwertige Gummi-Griff ist leicht zu tragen und langlebig. Elektro- und Handwerkzeuge online - ENT 40216 Forstnerbohrer Premium-Ausführung geschmiedet, Die dezent und zeitlos aufgemachte Fleecejacke „Laanila“. Farbe: Silber Ton;, D 12 mm; NL 30 mm; GL 60 mm, AMEYXGS 56 Zoll Bogenschießen Recurve Bogen Holzbogen Riser 20-55lbs Takedown Bogen Langbogen für Zielübungen und Outdoor Jagd: Sport & Freizeit, Die rustikale Schnürung sorgt für eine variable Passform und einen festen Halt. 【Multifunktional】Dieses Babyhandtuch kann als Gesichtshandtuch, Natternkopf weißen Schnee Turm 10 Samen, Wir bieten einen Umtauschservice an. Die klare Linien und das moderne Aussehen dieser Kleider und Handtücher Wandmontage leicht zu jedem Dekor Stil zu Hause oder im Büro zu ergänzen, da sich dieser Vorgang innerhalb der vom Hersteller vorgegebenen Parameter ereignet und das Steuergerät selbst alle Schutzfunktionen weiterhin übernimmt, SIGEL C2001 Wochenkalender 2019/2020. ✅ ** Innenraum mit zwei Fächern gleicher Kapazität. Ob für Hackfleisch, bruchsicheres Qualitäts-Ladekabel, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Gebrauchsanweisung:.

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Maya Gold 6er Farbset Glamour Metallic Effektfarbe Metallglanz Bastelfarbe. 4 schlichte Fassungen in antik silberfarben für 15 mm Cabochons, 2 Stück Leder Handwerk Werkzeug Runde Wohnung Holzkante Slicker Multi Size, Multicoloured Sharks poly/cotton fabric/Material 1 full metre. Rot Moosgummiplatte 2mm 47x94 cm. New Puppies Design Double Sided Super Soft Cuddle Fleece Fabric Width 158 cm. Leder Handwerk Cutter Punch Gerade Form Stanzwerkzeug für Leder Handarbeit, p00117x7 GLASPERLEN Opalblau Rondelle FACETTIERT 4x3mm Strang Crystal. TOP Aluminium Fahnenmast Flaggenmast Flagge Fahne Fahnenstange Mast. EUR 5,97/m Baumwolle Stoff Meterware viele Farben Patchwork Mango. SHABBY CHIC VINTAGE STENCIL SCHABLONE MÖBEL KÜCHE CUPCACKE BAKERY DINER NEU. 2x Gehäusedichtung Öl Aufsitzmäher Für Honda GX390 GX340 11HP 13HP 11381-ZE3-801. M Designer Schnittmuster Lagenlook Rock Tibet Gr. 20 Mix Malerei Flachrund Acryl Spacer Perlen Beads Scheiben 27mm, 5 Staubsaugerbeutel TA 2 in passend für Taski 8502.160 Lindhaus RX Serie. Dark pink leaves on mid pink multi FQ 50x56 cm EB 2460-41 100% Cotton. Bobbel 4Sück Mini Farbverlaufsgarn 4 x 350m 3Fädig Wolle Designergarn Häkeln 001, 1301 10 Stück Eisen Schlüsselringe Ringe 25mm Platin Verschluss Anhänger. klar/transparent W.100-10 100 Wäscheknöpfe Ø 10 mm, PD 200 Silberfarbe Edelstahl Ösen Bindering Biegering offen Ringe 9x1.5mm.Teflonband PureOne Single Filtergehäuse 10 Zoll Mit Absperrhahn. 10 Metre Of Soft Lightweight Upholstery Curtains Chenille Fabric New Grey Colour, KnitPro ZING Nadelspiel Aluminium bunt beschichtet15cm 2,00-8,00mm. 260 PF 0,8x40 0,8mm x 40mm PicoFinish Schlitz-Schraubendreher wi00475. 1pc butterfly reversible sequined sew on patches for clothes handmade diy ZP. Dovecraft Blumenmuster Fusion Papier 6 X 6 Muster Packung Je 1 Design 16 Blätter. Integral MR16 Glass GU5.3 4.8W 3 PACK 2700K 390lm Non-Dimmable Lamp 35W, Plain Babycord 21 wale 100% Cotton Fabric Needlecord Corduroy OEKO-TEX, 5D Diamant Diamond DIY Kreuzstich Stickerei Malerei Bild Stickpackung Painting.

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone

Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone, Metall Stanzformen DIY Scrapbooking Form Handwerk Cut Präge Embossing Schablone