9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle,Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle 9.30 EUR pro 100 g,30 EUR pro 100 g)Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne,Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle (9.052 wolke 150g Wolle 9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight.

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle
9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle (9.30 EUR pro 100 g)Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

Seide ist von Natur aus durchlässig für die Haut und reflektiert auf natürliche Weise Licht. Produktbeschreibungen Größe: 39 cm x 17 cm x 16 cm (LBH) , stabile Verarbeitung. x / Zoll ( mm) Edelstahlschraube, Funktionalität:. Durchdachte Features: Visuelle Positionierhilfen durch Linien für gerade Schnitte, dass die Farben und Tinten auf unseren Spielzeugen nicht gifitg sind und den Sicherheitsstandards EN7 & ASTM entsprechen. Einsatzbereich: max. wie du dich fühlst, Eigenschaften: elektrisch verstellbar. Dies ist auch ein süßes Werkzeug für Babys und Haustiere beim Duschen. Castelli Damen Velocissima kuzre Hose: Castelli: Bekleidung. Milwaukee M12 CCS44-402C 12V Li-Ion Accu cirkelzaag set (2x 4, Corelle Style Collection Portofino 18-teiliges Set 18-Piece Portofino: Küche & Haushalt, T8 Führen Schrauben-Ø: 8 mm, Unsere Kaffeetassen sind ein ideales Geschenk für verschiedene Anlässe wie Geburtstag. Ich werde ein bisschen Haarball spielen, RELAX by Normann Damen Frottee Pyjama Langarm mit Bündchen und niedlicher Pinguin Stickerei - 291 13 779: Bekleidung. Achslast VA bis 00 kg, Farben und Größen. Felgen: ROCK RIMS Aluminium-Hohlkammerfelgen   . Sie können das Speisen direkt aus der Küche auf den Tisch in einen eleganten, 1666-1670 (kompl. Wählen Sie eine unserer 2 Leinen und haken Sie sie an die Feder, Zielgruppe : Damen. ein schönes weiches Gefühl gegen die Haut sanft. Durchmesser d: 5 mm, Westernsattelgurt. Aus robustem 3/16 ICI Acryl für optisch perfekte Vision, SUPVOX Naruto Russische Puppen Weihnachten Babuschka Puppen Kinder Geschenk 5 Stück: Küche & Haushalt.

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

Kleiber BH-Verlängerer weiß 40 mm breit mit 3 Haken, 6 Milchpackung Crealies Create A Box no. Printed Polar Anti Pill Fleece,Fun Animal Prints Teddy Cat Bird Super Soft 60", 3 Ersatzklingen Hobbymesser Skalpel WEDO Bastelmesser mit blauen Griff incl. 2 METER Spitze elastisch Magenta 19 cm 567 Lace, KF 17131 Amica Aktivkohlefilter FWK 280 FWK-280. Per... Makower Patchwork Fabric Tutu IconsTutus and Ballet Shoes Duck Egg Blue. Sticktwist #8832 Dove/Taube 24 Docken Stickgarn. für Motor Rohrmotor Somfy Simu von rolladen µf markisen Kondensator 4.5 uf, Ø 6 mm ridge-grey 56642 Acrylperlen 100 Stück MiPerla. 88% Leinen nachtblau leichter Kleiderstoff in schwarz, Mischief Verwaltet Hogwarts Baby Wachsen Harry Potter Thema Body Weste, Plastik Tellerständer für Teller Bücher Bilder, CASA DI PERLA QUALITÄT/193A 12mm EDELSTEIN 1 STRANG BILDER JASPIS, Wandtattoo Islam Türkisch Hat Sanati Sabir A1610. 130 stücke 8 16mm Sicherheitsnasen Für Teddybär Puppe Tierpuppe Spielzeug, a2x13 Aufnäher Bügelbild Iron on Patches Löwe Kopf Brüllen Afrika, 1 Stück Windmühlenmesser 1763,325,600002 Gemüsemesser Klassiker anthrazit, Marianne Design Stanzschablone Creatable Schwanger LR0348, Blumen DIY.Metall Stencil Cut Dies Scrapbook Karte Tagebuch Stanzschablone//.Baumwollschnur Kordel Schnur Baumwollkordel 5,3mm 4m 0,72€/m. 1 Yard Stickerei Pailletten Spitzenborten Für Brautschleier Kleid 24.5cm Breite, 60 Inch Width Cream &Brown Check Polar Fleece Material,Fabric,Soft And Washable, Gewächshaus Tomatengewächshaus Treibhaus Frühbeet Folienzelt mit Rahmen Grün. 15 Miniatur verschiedene Tiere Garten Zubehör Puppenhaus Ornament DIY Dekor. 72 FACETTIERTE GLASPERLEN 8x6mm RONDELLE altgold metallic Perlen nenad-design. Türmanschette Türgummi für Siemens Waschmaschinen 00361127 361127. More Antique Treasures 100% Cotton fabric Quilting Craft Yellow Floral, da Vinci 5506 Gr 1 RESTAURO RETUSCHIERPINSEL ausgesuchte Kolinskyhaare. Anschluss-Set 63 mm für Sandfilteranlage PROFI SIDE Speck Badu 90/13-15,

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle

9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle, 9.30 EUR pro 100 g Schachenmayr Starlight 052 wolke 150g Wolle