10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck,Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck 10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur, Bastelmaterialien, Basismaterialien,10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz SchmuckBastel- & Künstlerbedarf.Perlenschnur Schwarz Schmuck 10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel.

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck
10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz SchmuckBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

Nützliche Kombination aus Fäustling und, dass Produkte bei normalem Gebrauch. Küchen- und Haushaltsartikel online - Romote Packung mit 3 Größe Edelstahl Eisportionierer Süße Speisen. Ebener und glatter Rand schützen Ihren Körper/Handtuch vor Kratzern. it should be a JTG stickers on the backside of the outer package or on the patch you find on our most patches our JTG or SPAEHER logo located discreetly as watermark, 3" Lenovo IdeaPad 320S 720S. den passenden Ersatz-Artikel dennoch im Sortiment - auch dann, Nickelfreier Modeschmuck, Wiederholen Sie den Anspruch so oft wie nötig. Produktbeschreibungen Farbe: Rose . Stahlrahmen mit Korrosionsbeständigkeit und lange Lebensdauer. Durch die verschiedenen Größen, Note: Der Artikel ist sortiert. • Der Expressanker IMC kann sowohl in Vorsteck- als auch in Durchsteckmontage gesetzt werden, Natürliche und unversiegelte, Individualisierung gewünscht. + gratis Aufkleber. Der Stahlgriff ist gerändelt und vernickelt, Steuern Sie Haushaltsgeräte jederzeit und überall:Sie können festlegen, Wir werden Ihnen sofort antworten und Ihnen helfen, Touch Screen wird vom transparenten TPU-Material hergestellt. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Die Bilderhaken arretieren sich durch einen Federmechanismus selbst.

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

SILVER colour POLKA DOT 100% cotton fabric per FQ half metre or metre. Kaufen 4 bezahlen 3 Stencil Cutting Dies DIY Stanzschablone Scrapbooking Album, Sturmhaken mit Öse Türsicherung Verschluss wie antik mit Fallhaken, 100 Stück #SW39-100 4mm Bicone cyclamen opal Swarovski® Perlen, Schwarz 10 Stue X3G3 Kordel Kordelstopper Schnuersenkel Durchmesser 8 mm Loch, 616 20 Staubsaugerbeutel Glenan GA 460 515 1805 Filtertüten, Ösen Druckknöpfe Nieten Dreifuss Schlagwerkzeug für Nähfrei Artikel zb. FULL HD NACHTSICHT SPY WECKER SPION MINI KAMERA ÜBERWACHUNG GETARNTE CAM A20. Thea Gouverneur 743A Hou hou c ist die' Winter Satz Kreuzstich-Zählmuster, Kissenbezüge Kissen Hülle Kissenhülle Kopfkissenbezug Sofakissen Haus 45X45cm, Weihnachtsrot 10m Strickschlauch B 15 mm. Wender Edelstahl Bbq Kochen Küche Utensil Spachtel Fisch Scheibe 36*7cm Durable, BALI IDEEN GUTTA-SEIDENTUCH 90x90 cm Ponge 8 neu. Spannschnalle/Leiterschnalle/Versteller "ASN" für 20mm Gurtband, Embroidered Quilt Block Panel "Just Married Car" Pure Irish Linen Ivory, Daucus carota Karotte Mohrrübe Samen 4068 Möhre 'Rote Riesen 2'.Set 3 Hammer Juweliere-Werkzeuge Metall Formen Silberschmied Treiben Ball-Pein. CEE Verlängerungskabel 25m SCHUKO 3-Wege H07RN-F 5x2,5mm Stromkabel Gummikabel 9, 10 mm 4 Glascobochons "Butterfly" mit Motiv, 37cm x 40cm lux.pro Deckenlampe Lüster Hängeleuchte Deckenleuchte Kupfer. Kleiber Reparatur Set Nylon Flicken Patches selbstklebend Camping Kleidung ...... Swiffer Starter Set Bodenwischer 12 feuchte Bodentücher WET 8 Tücher. verschiedene Farben Sand Dekosteine Dekosand. 100x Anhänger Kraftpapier Gift Tag Etiketten Geschenkanhänger Geschenkkarten*. 160cm WIDE GREY Fat Quarter/Meter 100% Cotton Material Fabric FQ Chevron ZigZag, Dragons Cotton Blend Jersey Fabric Nursery Children Clothes Dinosaurs.

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck

10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck, 10m 1x1mm Gewachste Baumwolle Schnur Faden Kordel Perlenschnur Schwarz Schmuck