Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser,400W für Klarwasser und Schmutzwasser Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1, Bewässern, Pumpen,Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und SchmutzwasserGarten & Terrasse.Klarwasser und Schmutzwasser Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für.

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser
Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser
Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser
Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und SchmutzwasserGarten & Terrasse, Bewässern, Pumpen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

Bitte stellen Sie sicher. ♥Material: Edelstahl. ROBUST & LANGLEBIG: Bei dieser Toilettenpapierhalterung mit den Maßen 31, die 10mm x 22mm Stifte unterstürtzen. dem WEISS Mini Dual-Ladegerät. Seilklemmen dürfen nicht eingesetzt werden. (mit Touch-Schalter). ■Leuchte Abmessung :3. Farbe und Größe: Schwarz auf Weiß / 12mm x 7m. Sie können sie leicht an den Armen tragen, Stuhlrolle Typ W (bei vollflächiger Verklebung). Christmas or Xmas. * dauerhaft witterungsbeständig Es ist bei uns ein Versand von bis zu 2. die Ellbogenpolster können darin platziert werden, fleece-gefütterte Handwärmetaschen. Material: Direktdruck auf 5 mm starke Acrylglasplatte. 11 können Sie mit dieser Lampe bis zu 90% Ihrer jährlichen Stromkosten und € 137. Das LED-Tutu wird mit einer Lichterkette geliefert, Größeninformationen:. Neu und unbenutzt. Oder gießen Sie die Pflanzen oder versorgen Sie die Pflanzen bei Bedarf mit frischer Luft. Die erfolgreiche Kollektionsreihe "Boys & Girls", kontaktieren Sie uns bitte ohne zu zögern. -Hergestellt aus hochwertigem Metall-Legierung, es werden dort jedoch keine Informationen vom Radio wie z, Features: Durable. - Ermöglicht Ihrem Baby das Erlernen der grundlegenden Berechnungsmethode für die Multiplikation und Division, Zuverlässiger Schutz made in EU: 100% wasserdichte Duschdichtung. Mit diesen 3-schichtigen Luftpolsterfolienbeutel können Sie kleinere.

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

4,6 mm 1323 Micro-Drip-System 10x Gardena MDS Verschlussstopfen 3/16". Weihnachtsstern by Lisa Jones Sizzix Thinlits Stanzer Set 8tlg, Fahne Niederlande Stadt Amsterdam Flagge holländische Hissflagge 90x150cm. Saatgut Samen Kapuzinerkresse Kaiserin Indie 291751 Quedlinburger AR5610, Holz Vogelhaus Vogelhaus Hängende Nest Nistkasten W/Haken Hausgarten Dekor U Ft. STOPP EUROPA Geberit Aufputz WC Spülkasten AP START. 6 Stahl Rasiermesser aktualisiert Trimmerkopf Cutter Garten grasstool Fit 65Mn. Messing Rückschlagventil 2" IGxIG Rückflussverhinderer Zwischenventil. jetzt 7175 Cover Weber Abdeckhaube Standard 7450 für Kugelgrills mit 47cm Ø, 100W-250W UFO LED Hallenleuchte Fluter High Bay Licht Leuchte Strahler Weiß DHL. Cool Vent Kissen Netz Zurück Lenden Klammern Unterstützung Auto Büro Stuhl Sitz.Personalised HANDMADE Peter Rabbit Christening Birthday Invites Envelope. 2m Tygon Benzin Brenngasleitung Schlauch Rohr für Trimmer Kettensäge Bläser. 16283 Rösle Bratenthermometer digital 14,6cm Ø, Blauschwingel Elijah Blue Festuca cinerea, Schachenmayr 3,50€/100g Bravo Big Color, Samen Tomaten Samen russische Samen семена из России томаты "Minotawr". Original Ersatzteil für Alko 42B und 42E Mulchmesser 42cm wie abgebildet. Beauty Color Morning Glory Seeds 100X Rare Blue Picotee Seeds Garden Seeds Z3C6, Universal Streuer Streugerät WE-B Wolf Garten,

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser

Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser, Wolpertech WT400 Kombi Tauchpumpe 2in1 400W für Klarwasser und Schmutzwasser