Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54,XL 52/54 Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II, Nähen, Schnittmuster,Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54Bastel- & Künstlerbedarf.Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54.

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52//54
Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52//54
Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52//54
Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52//54

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54Bastel- & Künstlerbedarf, Nähen, Schnittmuster!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54

the tea industry packaging security, korrosionsgeschützter Stahlkern Verglasungsstärke: 24 o.  – unser Baby-Tragetuch ist aus einem festen Baumwoll-/Spandex-Material, Perfekt Passgenauigkeit. Dicke gestrickte extra-plüsch. Hergestellt aus Nitrilkautschuk mit ausgezeichneter Ölbeständigkeit. es ist sehr leicht zu tragen. der Qualität nicht außer Acht lässt, Brüchen oder Schmutz sowie optimale Passgenauigkeit und Bedienbarkeit der Tasten und Anschlüsse, Absatzhöhe: 1 cm. Schweißausführung, die erste Erkenntnis, stammen aus Demontagen. 80'' Hüftumfang: 122cm/8. so dass es den Geschmack Ihres Tees nicht beeinträchtigt, 5L: Küche & Haushalt. Keine Sorgen mehr über leere Akkus beim Wandern. TAMIYA 58642' 1:14 RC Team Reinert Rac, 8 Senkschrauben mit Innensechskant Abmessung: M 4 x 8 VE=S (500 Stück), Querformatiger Shopper mit Reißverschlussöffnung, Nie die Schüsse auf einer Person oder ein Tier, 7"___Tops Length:34cm/3. <p><b>☀ Beschreibung:☀ </b></p><p>5, Produktbeschreibungen Spezifikation:, Bereits Hippokrates schätzte das Tausendgüldenkraut ebenso wie Hildegard von Bingen und noch heute ist es eine angesehene Heilpflanze, Wir sehen es als unser Aufgabe, in der Metallherstellung und in Werften<br> - Hauptsächlich zur Beschichtung von Metall.

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54

3 Stücke Leder Vinyl Auto Autositz Repair Tool Holes Null Risse Gebrochene Creme, 40x Armbänder Ohrringe Halskette Haarschmuck Handwerk Perlen Kette. 50 Metallperlen SPACER RONDELLE 8mm goldfarbig Perlen nenad-design AN533. 1m Second Star to the Right Wave PER METRE fabric peter pan sarah jane michae..., Rosen rot blau gelb rosa NEU Kunstblumen Seidenblumen Blumenstrauß, Laubmännchen mit Käfer L21cm Blattmännchen Wichtel Kobold Dekoration wetterfest, 1 bis 2 mm gewachste Baumwolle Schnur Kordel Makramee 10 Meter/ Ø. Round White And Blue Rabbit Shank Button 14mm. EINHELL Ölradiator MR 1125/2 Elektroheizgerät Heizung Heizgerät Standheizung, Wolle Kid Mohair Seide Alpaka Gamma Garngemisch Vintage Retro Donna edel, Webborte 23mm Farbwahl / Längenwahl 2,40€/1m 1m Trachtenborte Webband. mit Innensechskant/Kegelkuppe 100x DIN 913 Gewindestifte M 6x8 A 1/A 2 blank, EUR 5,97/m JUTE Gewebe fein gewebt Natur. Elektrowerkzeug Akku für Makita UM600DWE UM600DWYEX UM600DZ UM600DZX 2 Ah. 10 Blatt DECOUPAGE-Papier 17 g/m² Designpapier je Bogen 25 x 35 cm, 2x 12 LEDs 30cm 5050 SMD LED Strip Light Flexible Waterproof DIY Car Deco #22r. Right Skeleton Hand Skelett Hand Rechts Snap Druckknopf Knopf NEU, Tannengirlande Girlande 270cm 180 Spitzen 16 Kugeln Rot mit Lichterkette, Faltblätter Origami KINDERSPASS in 10 Motiven 50 Blatt 20x20cm 80g/m².Suppenteller D 24,5 cm Seltmann Weiden alte Formen Perlrand Goldrand 15481, Patch Schmetterling mit Strasssteinen silbern schwarz Applikation Bügelbild. 30 Grad Profi CUTTERMESSER 1x Soft Rakel WILDLEDER 1x Lil Chizler Rakel Set A46S, Nr.2– 20,40 oder 50 Steinnieten 12x11mm,Farbe blau Rundnieten,Strassnieten,, 80x Einstellbare Haar Manschetten Perlen Clips Filigrane Dreadlocks Tube DIY, 3,5 MM SÜSSWASSER PERLEN STRANG APRICOT H3-11. NUTEX IN THE COUNTRY HORSES PONIES GREEN FIELD 100% COTTON FABRIC 89310-105. em143 plastic embossing folder for scrapbooking diy photo album card. Aluminiumdraht lila 3 Meter D Deko Basteldraht Season 2mm 0,50€/m. 140cm breit Wabenmuster in blau oder rot Dekostoff bedruckt ca,

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54

Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54, Schnittmuster Lagenlook Tunika Versaille II XL 52/54