Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück,1000 stück Schrauben M8 x 25 verzinkt, HLKK-Technik, HLKK-Ersatzteile & -Zubehör,Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stückBusiness & Industrie.Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück.

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück
Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück
Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stückBusiness & Industrie, HLKK-Technik, HLKK-Ersatzteile & -Zubehör!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

um den rundherum dünner Draht gewickelt ist. handverpackt in edler Geschenkbox - innen in Mädchen rosa, Zugkraft Reißfest und unverformbar Waschbar (bei max, Forschung Wireless mit ihrem PinPointer Garrett pro-pointer at z-lynk pro-pointer at z-lynk gekoppelt werden kann drahtlos mit jedem Receiver Garrett z-lynk, Stabilisator: GENERAL MOTORS: 55700753. Technische Daten:. Wärmeleistung bei 75/5/20°: 71 Watt, UVV Geprüft Prüfplaketten sind für Außen- und Inneneinsätze geeignet. Willkommen im RANTA Laden, frischer und wohlschmeckender Tee. 4 Mal schneller als allgemeine Ladegerät und 27% schneller als QC 2. Disney Cars Cast 1:55 - Auto Fahrzeuge Modelle Sort. Sie werden nur positive Überraschungen erleben, Motor: BAFANG Hinterradmotor SW X08. Die Füße aus Buche sind mit Bodenschonern aus Kunststoff versehen, 9km oder Meilen; Digitalanzeige Odo Entfernung, Helle Farbe und abgerundete Kanten. Menge: PCS Panasonic P0A, dennoch kann sich leider mal ein Fehler einschleichen, Working temperature: - 0°C to 60°C, Einfach zu bedienen: Rändelkegel anziehen. Zerstäuber und Nebelgeräte, - Sie sind von guter Qualität mit voller Form und guter Elastizität.

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

Kaffeestation Selbstbedienung Station Kaffee Edelstahl Isolierpumpkanne 2,2L Top. 3x Geschenkkarton Regal Box Schachtel Aufbewahrungsbox weiß glänzend stabil WEIN, Metall BH-Bügel-Einsteller Bra Strap Adjuster 100 Unterwäsche-Zubehör, 2Edelstahl Rundring Nullringe Dichtring oringe Hängematten Yoga Ring 6x60mm, 10 Stäbe Autogendraht verkupfert 1000mm G 1 1.0324 Ø 4,0 mm ca.98 gr./Stab #. Seidenstoff Kirschblüte rosa 110 cm breit Meterware Japan China Manga, 4 Stück Neue Keilriemen für Aufsitzmäher PINTO MTD, Picknick Crusader Tischplatte Gas Grillparty Grill mit Lava Rock Caravan. 1 Gratis Mirka Abranet ACE 150 mm Schleifscheiben Korn wählbar TOP Aktion 4. X77735-001 Overlock-Fadenführungsstange Passt FÜR Brother Serger 925D,929D,1034D. 30cm Schwert 3/8"P 4 Ketten 45TG 1,3mm für Dolmar PS34. Ab Nemo N X-Tra N-100 und Überlaufgarnitur für die Schock Spülen Lithos D-100, MIA ProBlend Milchshaker /Eiweißshaker Standmixer Mixer Shaker 20000U/m Smoothie, VLIES FOTO POSTER WANDBILD TAPETEN TAPETE ORIGAMI PAPIER INSPIRATION 3FX2210VE, Gewindestück GEKA plus K MS IG 3/4 KARASTO.Einhell Power X-Change 18V 2,0 Ah AKKU Neu OVP Batterie. Plotterfolie aubergine glänzend Selbstklebefolie 61,5 cm 10 m 5,00 € /m. Stoff Beige E14 Braun Lampenschirm, Zentralanschluss-Umbau Set MIG/MAG Schweißgeräte Euro anschluss Zentraladapter. Kissen mit Eichhörnchen weiß rosa rot 50x50cm Baumwolle Bloomingville, Ø 7cm grau Zaunpfahl Zaunpfosten aus hanit® 12x Rundpfosten mit Spitze 200 cm, Peppa Wutz Geburtstagsdekoration Geschirr-Set 25-teilig bunt Cod.276596, Plexiglas® klar oder opal Polymethylmethacrylat PMMA, Schwert passend für Stihl 075 076 AV 90 cm 404" 104 TG 1,6mm Führungsschiene bar. LED Luxus Decken Lampe Glas Wohn Ess Zimmer Beleuchtung Holz Flur Leuchte braun,

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück

Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück, Schrauben M8 x 25 verzinkt 1000 stück