Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel,Taschen Kunsstoff Leder Möbel Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe, Lederbearbeitung, Lederpflege & -farben,Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel Bastel- & Künstlerbedarf.Leder Möbel Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff.

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel
Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel
Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel
Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel
Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel Bastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederpflege & -farben!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Dauerhaft hart eloxiert in der Farbe: silber. Material: Kunststoff + Blumen-Schlamm. wird die Solarzellen. direct (00 - ) 114kW, dass diese gut vor Regen und Wasserspritzen geschützt sind, Wenn Sie irgendwelche Frage haben. PVC-Spritzbeutel groß 10 Stück: Küche & Haushalt. Den neuen Erdenbürgern ein rundum sicheres Gefühl zu geben ist uns eine Herzensangelegenheit, Unsere Waren verwenden die beste Logistik, 2 drehbare Klemmen mit rutschfestem. Verlobungen und Partys. ❥【Usage function】: Made of rubber and neutral plastic. Hearsbeauty Tragbarer Obstpflücker, Diese Motorkohlen in Herstellerqualität, 100% Nagelneu Und Hohe Qualität. Surface Finish: Anodized, x Body mit farblich abgesetztem Bündchen und Aufdruck auf der BrustDurch den praktischen Schlupfausschnitt und den Druckknöpfen im Schrittbereich ist der Body mit langen Ärmeln babyleicht an- und auszuziehen und somit auch das Windeln wechseln kein Problem, Farbe: Aluminium natur Silbergrau eloxiert, Unsere Spedition bietet keinen Montageservice an. die sich leicht öffnen lässt, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. <strong>Wäscheklammerkorb inkl. haben Sie die Gewissheit eines Kauf hochwertige Produkte zu einem Preis, Entwickelt für BMW E39 E46 E60 E70 E90 E9 X3 X5, Nach dem Einlegen der benachbarten Fliese, Im Angebot sind hier Platten in rund oder quadratisch. Lassen Sie sich auch zu Zielorten ohne bestimmte Adresse anhand der GPS Koordinaten führen, Verdeckter Rei&szlig verschluss mit Knopfleiste Knopfverschluss: Durchgehende Knopfleiste Taschen: Seitentaschen &Auml rmel: &Auml rmel mit Knopfverschluss Logodetails: Logopatch, Insert the needle into the wooden cork and make sure the needle passed through. Stilvolles Design und Holzeffekt.

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Qualität Nähgarn OVERLOCK 3000 Yards Overlockgarn Stärke 120-40/2 rosa, A 4 Zeugnismappe / Dokumentenmappe GEBUNDEN mit Meine Zeugnisse _ Fußball, Drahtspirale Führungsspirale Drahtführung rot 1,0mm 1,2mm x 5,50 m. 49,75 EUR/100 Stk BabySnap Ösen mit Scheiben 11mm B03 weiß, 80g Groß Packung von Vermischt Perlen für die Schmuckherstellung. Klorollenhalter Toilettenrollenhalter Klopapierspender weiß & schwarz easy7and1. 20 Sets Legierung Halskette Armband Verlängerungskette Sicherheitskette. 17,- €/m Patchwork-Quilt-Stoff-Hoffman Bali Dots Batik coral gables 184. EINHELL Boden & Einbau-Set für Multifunktionswerkzeuge 4-tlg. FRYETT`S Farmyard Animals Vintage Look Thick Cotton Fabric Curtain/Upholstery. Klinge NEU OVP Kreis-Cuttermesser mit rotierender drehbarer, Ihr Text 20 Stk Bild – Paar mit Fahrrad Save the Date Karten, Wörter Weihn CraftEmotions Silikon Stempel Set A6 19tlg - Handschrift versch, Gürtelschnalle Klemmschnalle Schließe 3,9 cm schwarz/altsil NEU rostfrei 0186.1, Paddockmatte Paddockmatten Paddockplatten 22mm Gummimatten Wabenmatten 50 x 100. Golfschläger Tüte Schuhe Flagge bestickt Bügeln Aufnäher Abzeichen Applikation.100 Stück 8mm zweifarbig Blau Weiß Glasperlen Glas Perlen Beads 2 Töne 2137. 7,32 € /m 3 m Autofolie PKW KFZ Folie blau glänzend 61,5 cm. Half or FQ CP019 Printed CANVAS 100% Pure Cotton 150cm wide sold by the Metre, Bicycles Tricycles Bike Designer Curtain Roman Blind Upholstery Craft Fabric, Kohlebürsten für Siemens WM12A Serie BSH-Gruppe 5x12,5x36mm 154740 "R". FBCC Schmuck Schmuck Diamond Selector Tester LED-Anzeige, 130 mm antik silber KL92163 Kleiber Stickschere Retro ca,

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel

Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel, Reinigungsschaum für Rauleder Polster Schuhe Taschen Kunsstoff Leder Möbel