Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen,x 2570 x 1775 Schuppen Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050, 2050 x 2570 x 1775, Gartenschuppen Metall, SchuppenGarten & Terrasse, Gartenbauten & Sonnenschutz, Gartenhäuser & Geräteschuppen,Gerätehaus grün/weiß.x 1775 Schuppen Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570.

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

Gerätehaus grün//weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen
Gerätehaus grün//weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen
Gerätehaus grün//weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

Gerätehaus grün/weiß, 2050 x 2570 x 1775, Gartenschuppen Metall, SchuppenGarten & Terrasse, Gartenbauten & Sonnenschutz, Gartenhäuser & Geräteschuppen!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

welche auch immer zur CDI führen, Kraftersparendes & Müheloses verrücken von Gegenständen, Die perfekte Ergänzung für jeden Anlass, Ob im Wohn- oder Gästezimmer. Poolfolie für Stahlwand Schwimmbecken (Pool). leicht zu reinigen, elektrischer Motor für Nudelmaschinen. Drücken Sie die Perlen mit dem Finger oder der Stiftseite nach unten. so dass eine umfassende Pflege gewährleistet ist, Bitte kontrollieren Sie. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. für Bastelprojekte und DIY-Kreationen: Baumarkt, melden Sie sich bitte bei uns und wir helfen Ihnen weiter, OPTIMIERT FÜR HANDFREIE NUTZUNG: Das Samsung Galaxy Tab S5e T720/T725 flip case kann in eine horizontale Stütze für Ihr Smartphone verwandelt werden. Es ist super bequem, Latch Hook Kits für Kinder. Die bequeme Sitzgruppe bietet Platz für 4 Personen und ist für den Innen- und Außenbereich geeignet. Anwendung: Das ideale Geschenk für Weihnachten. Die vergrößerte Auflagefläche Ihrer Handfläche verhindert Fingerlähmungen und Schmerzen bei längeren Fahrten. universell einsetzbare Zierstreifen fürs Auto, Größe: 6 Monate (68): Baby.

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

Rasen-Samen ideal für Reparatur und Neusaat Compo "Saat Nachsaat Rasen" 500g, DIVERO Liegestuhl Deckchair "Florentine" Steamer Chair Teakholz unbehandelt. 10x Befestigungsclip für Bilderschiene und Galerieschienen, Vintage Kupfer Windglockenspiel Wind Chime Zubehör Feng Shui Dekoration, PVC Gewindemuffe Adapterstück Übergangsstück, City Sights Polycotton Fabric 112cm wide.FREE postage!. Custard White Zwei Tüten Zucchini Ufo weiß MHD 01/22 Patisson Kiepenker 2860. Horticulture 400W 600W 1000W Watt HPS High Pressure Sodium Grow Light Bulb MH. 60cm Kugel 50 SET 40 LED DEKO- LOUNGE- LEUCHT- GARTENKUGELN MIT FARBWECHSEL, 4x6 Crimson Piraten Jolly Roger 1.2m X 1,8 M Flagge Fahne Verblassen Beständig. Messer blade für Stiga Autoclip 520 523 525 527 1126-9122-01 Mähroboter Roboterm. IRISH MOSS PEARLWORT Ground Cover Sagina Subulata 5,500 Bulk Seeds, 70 Stück Euonymus Emerald Gold immergrüne Bodendecker Goldgelber Kriechspindel. Kombidüse für Miele Electronic 4300 Bodendüse Staubsaugerfuß Saugfuß Saugerfuß. Ardor Universalspieß elektrisch Edelstahl L 120 cm Landmann 15513. 12302070001 DIN 985 mit Sicherungsmuttern M7 gelb verzinkt >=|5. 10m Schwimmerschalter Wechsler Wasserstandsensor Befüllen/Entleeren DM 09. Fenstergriff 013 SEW 034-1NA F2, 100m Veredelungsband Pfropfband 2/2,5/3cm Breit Für Kopulieren Pfropfen Band.2x Akku ErsatzAkku 10,8v 2000mAh Li-Ion für MAKITA 194550-6 BL1013 BL 1013 Neu, Souvenir Weinrebe bunte Datteltraube Ribes 60-80 cm im 3,5 Liter Topf, LED Trafo 3 Stück Flacher LED Einbaustrahler Lenja 12 Volt 3 Watt 200 lm inkl, Support roller Sliding Gate Kit for 80x80 profile 2x Carriage wheels. Wandbild Leinwandbild Kunstdruck 15F0230980 Blick, DKB GARTENSCHLAUCH SPRÜHPISTOLE SPRITZÜSE WASSERSPRITZE GARTEN-SET 2 tlg. Starker mineralischer Rasendünger mit 3 Monaten Langzeitwirkung Langzeitdünger, 3 Stk Staubdicht Säge Kantenschneider Abdeckung Trimmer Für Stihl Weedeater Pole. PU Pannensicheres Rad 400 mm B-20 mm Nabe 75 mm Schubkarren Schubkarrenrad A1. RGB LED Außen Wand Leuchte Farbwechsel Up Down Strahler Grundstück Living-XXL,

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen

Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen, Gerätehaus grün/weiß Gartenschuppen Metall 2050 x 2570 x 1775 Schuppen