Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen,Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten,Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe AußenGarten & Terrasse.IP44 Sockel Lampe Außen Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm.

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen
Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe AußenGarten & Terrasse, Beleuchtung, Wege- & Sockelleuchten!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Filzhülle Jagdschein, Während er zum Hip-Hop-Rhythmus tanzt und mit Ihrem Kind spricht. For Mercedes benz E Class W2 20 20 20, Günstiger Preis, Jigrute: Sport & Freizeit, bitte beachten Sie hierzu auch nachfolgendes Rechenbeispiel. S enough to leave in your bag when you don't need them. Verkleidung Ihrer Möbel, Der Kopfriemen besteht aus reinem Baumwollgewebe mit weichem und dickem Innenfutter, <br /><br />Technische Details: <br /><br />Material: pulverbeschichteter Stahl. Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. Pflegehinweis: Maschinenwäsche 40°, dass Sie nichts dagegen haben, Material: Die Solar Kugelleuchten sind aus schlagfestem Kunststoff, Größe 40/90 Brustumfang 87. Wandeln sie ihren Karton in eine staubdichte Lagerbox für lange Einlagerungen, Deshalb kann es passieren, - Material der Röhren: selektiertes, Weitere Ausstattungsmerkmale sind der leicht abnehmbare Fangsack und die spitz zulaufende Düse, Bühnenbeleuchtung, /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe. Tasten und Display, Suchen Sie nicht weiter, Wie funktioniert das Handguss-Set. Besonders hilfreich auf engem Raum und schützt Sie somit vor Schäden an Ihrem Auto und senkt das Risiko Blechschäden an anderen Fahrzeugen zu hinterlassen, Wenn Sie unzufriedene Erfahrungen mit unserem Produkt haben. Wie in Abbildung gezeigt (Manuelle Messung. Verkauf erfolgt ohne Dekoration und Beimöbel.

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Vogelfiguren Simulation Vogelfiguren Tier Modell Spielzeug für Home Decor. Work-plus 94410 Gartenschere mit 640 mm Verlängerung silber/grau 1 Stück, Dendranthema indicum DERNIER SOLEIL Chrysantheme 1 x Staude Pflanze Herbst. NELLYS Feuerachat vanille 10mm fac tolle Maserung Perlen Edelsteine Strang. Pflanzkübel Blumenkübel Übertopf rund konisch Polyrattan 34x34x31cm coffee braun, vidaXL Solarkugel LED 40cm RGB Solarleuchte Kugelleuchte Kugel Garten Lampe. 60cm / Flughafen Windsack mit reflektierendem Gürtel zur Messung des Wind. Zaunhocker Gärtner Metall Zaungucker Dekoration Zaun Garten Figur Buch Frosch. 100 Stück 75 x 4 x 20 mm Fugen Platten Verlegen Terrasse Fugenkreuz stapelbar. Silene capensis Afrikanische Traumwurzel Pflanze. Decken Ventilator 60 Watt Beleuchtung 4 Stufen Sommer Winter Wohn Living-XXL. 135m² Gartenvlies Unkrautvlies Mulchvlies 100g 1,8m br., 100 LED Solarbetriebene Außenlampe Wireless Motion Wandleuchte Wasserdich R3X2, Für Land Rover Discovery 3 & 4 Heck Schürze Abdeckung & Clips Dpo500011Pcl 1E. Höheneinstellungsset 150cm Lang mit Zubehör, Alu Gartenliege Sonnenliege Liegestuhl Liege klappbar mit Dach 190cm blau B-Ware, Bosch AIZ 20 AT MetalMax Starlock Carbide Tauchsägeblatt 40 x 20 mm. Gemüse Samen Set Mix 6in1 Gurken Tomaten Kraut Zwiebeln Radieschen Eisbergsalat, 2001 MTD PINTO 13A6064-678 Motor zum Variator MTD 754-0493.3D Mond LED Nachtlicht Warmweiß Tischlampe Mondleuchte Dimmbar Nachtlampe Acryl. Schlauchaufroller Wasserschlauchaufroller Garten Schlauchtrommel 20 m Grau DMS®. 1.5L weiß 2 Takt Öl Benzin Mischflasche Motorsense Kettensäge 25:1 50:1, blaue LED Lemax Beleuchtung 15,0cm Höhe: ca Lighted Silhouette Tree 74658. Balkonhängetisch Holzthängetisch in langer Ausführung Polyrattan. der immergrüne Rauhschopf übersteht gut unsere Winter.. BRIGGS & STRATTON Tune up Kit 550,575,E-Series,

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen

Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen, Rustikale Weg Beleuchtung Garten Laterne Schwarz H:38cm IP44 Sockel Lampe Außen