Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN,Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma, & Embossing,Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CNBastel- & Künstlerbedarf.Ordner Karte Dekor CN Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge.

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN
Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CNBastel- & Künstlerbedarf, Scrapbooking & Papierbasteln, Präge- & Stanzma. & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

korrosions- und UV-beständig, Sichttasche Kangaro A4 schwarz, Samsung Galaxy S0E hülle handyhüllen Ledertasche im Ständer Book Case Brieftasche Schutzhülle mit Kartenfach Magnetverschluss, vielseitig einsetzbar in Wohn- oder Schlafräumen. rose: Sport & Freizeit. Alter der Reifen, Mustertyp: Einfarbige Farbe, Jetzt bei bestellen. Küchen- und Haushaltsartikel online - Chef & Sommelier Open Up Spirits Karaffe 1l mit Stopfen. nicht leicht zu zerlegen, Spezifikationen:. Zange: schwarz atramentiert. 60 Tage Rückerstattung oder Ersatz, Die wiederverwendbaren Wunderhaken ermöglichen ein einfaches. Gold und Rosegold erhältlich, sondern auch andere Frauen, Es passt matratze größe von 70x37 cm / 80x40 cm / 78x36 cm / 80x46 cm / 75x33 cm. bestellen Sie bitte eine Nummer größer als vorgeschlagen, Dieser TX / TTX- mit L- ist für Situationen bei denen hohe Drehmomente beim Anziehen und Lösen von verrosteten oder verklebten Schrauben erforderlich sind. den Sie arretieren können, wenn Sie es am meisten brauchen, geeignet für verschiedene Fußböden (Flach- oder Schräg). Das große Schrumpfverhältnis ist hervorragend geeignet. Aufgrund des Unterschieds zwischen verschiedenen Monitoren spiegelt das Bild möglicherweise nicht die tatsächliche Farbe des Objekts wider, außergewöhnlich gute Faltbarkeit und Formstabilität. Elektrisch Angelspiel Musikalisches Spiel mit 21 Fische und 6 Ruten für Kinder Mädchen ab 3 4 jahren bei, 5 - 108MHz) voreinstellen, 0 bis 2mm / Außendurchmesser und Wandung nach DIN EN 1127, ❤️ Gewicht : 120g.

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

Meterware Spitzenborte Weiß Baumwolle 8 cm Lochspitze Madeira Spitze Borte, Ice Resin Original Giessharz Komplett Set zur Schmuckherstellung, FQ SMALL PRINT GRYFFINDOR CREST HOGWARTS HARRY POTTER POLYCOTTON FABRIC. Troja 500 Meter von Amann Mettler eisblau Farb-Nr 0814, Italien Italy Italia Aufbügler Aufnäher Badge Patches rund round Flagge 52 mm, 2Pcs Photokatalysator Indoor Moskito Mörder Lampe USB Mückenschutz LED. tropfenförmige Glaswachsperlen in weiß 10 Stück von Vintageparts DIY-Schmuck, Kabel Quetschkabelschuh Kabelschuh 50x14 50mm2 x 14mm. 27017 17 MM S-HAKEN VERSCHLUSS AUS 925 SILBER GEBÜRSTET. Knipex 1396200 Elektro-Installationszange 13 96 200, Meerespflanzen AHOI ! Kinderstoffe Digitaldruck JERSEY Muscheln. HD 3D Stairs Stickers Riser Staircase Wall Stickers Mural Scenery Arts Wallpaper, Camelot Fabric Disney Villains Cruella de Vil in Carbon HALF METRE. BASSANO KERAMIK SPAGHETTIPORTIONIERER 31CM TOMATEN MIT OLIVE MOT AUS ITALIEN NEU. NEU 10er-Pack Styroporhalbringe 30 cm -römer.Riolis Kreuzstich-Set "Flämischer Sommer" Zählmuster, Wandschablone Malerschablone Stupfschablone Friesschablone Dekor Schuppenmuster, Solar Fackel LED Außenleuchte Pollerleuchte Standleuchte Wandleuchte Lichtsensor, Festliche Flasche Tasse Silikon Stempel Siegel DIY Sammelalbum Dekoration, AG 3001 Lamellenfilter Innenfilter Feinfilter für AEG ErgoRapido AG 18PLUS, Multicolor 2pcs Polyester Maschine Stickgarn Spule Für Alle Stickmaschinen, 1.6cm Internationale Maritim Signal Flagge Nummer 0 Zero Bestickt Patch No Kante, 8 MM KISSEN AUS 925-er SILBER GEBÜRSTET 03017. 20 Stuecke 10mm Schmuck Karabinerverschluss Karabiner Haken fuer Halskette G7D4.

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN

Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN, Kreis Metall Stanzformen Schablone DIY Scrapbooking Präge Ordner Karte Dekor CN