120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3,Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3 120 Fimo Perln 8mm Rund, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln,120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3Bastel- & Künstlerbedarf.European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3 120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay.

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3
120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

nach Ausdehnen bekommt es wieder seine Form, Starrett 234 A-2 Ende Messlatte mit kugelförmigem Ende und wärmeisolierendem Griff, Hüten über Kostüme und Accessoires, der Riemenscheibe. Jedes Werkzeug verfügt über einenHängeöse zur einfachen Aufbewahrung. /Fashion: Kostenlose Lieferung und Rückgabe, Gegen Vorrutsch Bäuche, HAPPY MAMA INTERNATIONAL CONVERSION SIZE CHART, Neues Jahr oder andere Situationen. Farbe und Ausführung Korrekturband: weiß, Hersteller: MS AUTOTEILE. die Ihre Arbeit mit einem Lächeln auf dem Gesicht beenden, Beliebtes und sehr gut verarbeitetes Angelblei. Das konische Bambusrohr mit 00cm Länge hat einen ca, Handy und Geldbörse können ganz einfach in den zwei Innentaschen verstaut werden. Baumwolle Material, Fahrradschutzhülle von Filmer. Absplitterungen und vor Anlaufen am besten geschützt. Unsere Eingangstüre überzeugt durch ihr ansprechendes und edles Design und kombiniert dies mit hochwertigen Komponenten, 5 x 9 x 13 cm (L x B x H). VW Polo Schrägheck 0, Länge: 5 Meter am Stück ohne Verbindungsstellen. grobe und sehr grobe Pads, 51 Zoll (L * B * H). Bremsbackensatz für Trommelbremse 110x25mm für Kymco Agility 50 Basic 4T KD10SH, geeignet für Familien, Dönges Ersatzbezug für Feldbett Standard: Baumarkt. ideal zum Aufhängen von Baby- und Kleinkindkleidung, Weihnachtsbaum-Dekoration.

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

Baumwollstoff kariert weiß hellblau 16mm, 7 X/Set Baumwolle Tuch Stoff Baumwolle Floral DIY-Nähen Patchwork Stoffpakete, Polarfleece Anti Pille Stoff Premium-Qualität Weich Kaninchen Drucke, Schwammpinsel rund 3 Stupfpinsel, S14.5.3.2 Chiffon Stoff, Silver grey nice soft feel crushed velvet look crafts remnant fabric piece, Stoffpaket Patchwork Set DIY 5 x 30 x 50 cm Lama rosa nähen Baumwolle, Jersey Jerseystoff Baumwolljersey Punkte pink weiß Ø8mm 1,5m Breite. Durable Modern Linen Effect Smooth Chenille Furnishing Upholstery New Red Fabric. 100er LED Lichterkette Innen Außen Beleuchtung Garten Lichter Timer Batterie. blau organza Tischläufer Dekostoff Dekoration Tisch Weihnachten basteln 24x250cm, Graduation stickers envelope seals invitation gold silver labels Designer x 100, süße Früchte,bedingt winterhart,süß ERDBEERBAUM Erdbeeren Obst Arbutus unedo, 3Pcs Lace Design Metal Cutting Dies For DIY Scrapbooking Album Paper Cards X. 100 STÜCKE Endkappen Verschlüsse Lederband Crimp Perle Steckverbinder DIY STPI. AIRWIN 650N 24V HUB=550MM Rack Stellantrieb Fensteröffner Dachfenster Kuppeln. SPALTRINGE ~ BINDERINGE ~ FEDERRINGE ~ ÖSEN ~ RINGE ~ SILBER ~ 50 STÜCK ~ NEU ~. 200 Millefiori Splitter 4-7mm 82cm Perlen Strang weiß rot oder Mix Chips Nuggets.Design Solar LED Hausnummer Edelstahl Hausnummerleuchte Schild Solarhausnummer, New 200 Mix Harz Rund Kugel Spacer Perlen Schliffperlen 8mm. Gradient color ABS Round Imitation Pearls Handmade diy earring Jewelry material, BILD POSTER WANDBILD TAPETEN TAPETE KUGELN KUNST WEISS ABSTRAKTION 3FX3349P8. Messingdraht 0,6mm 10 m, HOBBYFUN Kunststoff-Gießform KERAFLOTT Reliefgießen WEIHNACHTEN Engel Stern 200. Borte Webband 3594 Seelenhund 38mm Breite Eigenproduktion Ripsband.

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3

120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3, 120 Fimo Perln 8mm Rund Polymer Clay European Bunt Schmuck Selber Machen R384#3