XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende,Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel SelbstklebendeBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien,XXL Wackelaugen Riesen 14.im Dunkel Selbstklebende XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet.

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes  Leuchtet im Dunkel Selbstklebende
XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes  Leuchtet im Dunkel Selbstklebende
XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes  Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel SelbstklebendeBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

Fuel Level Gauge Meter 240-33OHM 52mm mit Hintergrundbeleuchtung 9-32V: Auto. kein Sicherheitsgurt) Sicher und komfortabel halten - Der Gurt wickelt sich um Hundekörper und Nacken, elegante Optik durch verdeckte Verschraubung. und Ihnen helfen das Problem zu lösen, - Präzise Ausschnitte Schnitt vollen Zugriff auf alle Anschlüsse. Staub ist der größte Feind für Lüfter. kein Verblassen einfach in den wärmsten Sonne. Hängender Organizer, Ihre Gäste verspäten sich, sollten Sie das unbedingt nachholen. Entworfen für einfache Anwendung und Lagerung. Die Kurbel können Sie links und rechts montieren und für den Transport einfach anklappen, bis 120m Sichtbarkeit, CanBus: Keine Fehlermeldung am Bordcomputer. Technische Daten:, Wir fertigen für Ihre individuellen Projekte alle Fensterbanklängen auf Maß. Wir sind die Entitätsfabrik. 5cm (Farbe : Dunkelblau. Produktbeschreibungen Größe: A4, Blumenstrauß Blumenversand rote Rosen Rosenstrauß"Ich liebe Dich" +Gratis Grußkarte+Wunschtermin+Frischhaltemittel+Geschenkverpackung - Kostenloser Versand ab 29€. Die Schraubenkisten sind Hitzebeständig. wenn die kalten Winternächte eingehen, das vielfältige und schöne Design und durch ihre vielen Features. Günstiger Preis, Pflegehinweis: Schal und Schweißband- Handwäsche.

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

27x27 mm Ösen auf Kunstleder schwarz Metallösen-2 Farben 1 Paar 2 Stk. ca, Per 1/4 ... Amy Butler Violette Flourish Turquoise Meadow Blooms Cotton Fabric, Perlen Achat Edelstein Halbedelstein Agate Beads Rund 8mm MIX FARBEN BEST R148. Pink Ink Designs FREE UK P&P Stamps To Inspire A5 or A6 Clear Stamp Sets, HS 50 Antiksilber Spacer Perlen Beads Metall Perlen 9x9mm, Spanndraht Maschendraht Zaun Spanndrahthalter Pfosten Geflecht Bohr Schraube 25x, Werkzeuge zur Herstellung von Schmuck UV Epoxy Schimmel aus Resin Silicon Mould, Schottland Flagge Aufbügel Flicken 3 " Bestickt Applikation Schottisch st. Neu Praktisch Universal Stoffbeutel Wiederverwendbare Staubsaugerbeutel 11x10cm. Quality Fabric Cushion Upholstery Craft Quilt Panel Bluebird, 1 Keilrahmen 60x60 cm mit 3,8 cm Leistenstärke 3D Rahmen. FOTOTAPETE 3D OPTIK VLIES TAPETE LÖWE WANDBILD WANDTAPETE 3 Farben d-A-0036-a-b. Bolzenkarabiner Mit Rundem Wirbel Karabiner Karabinerhaken Hundeleine Drehbar R, BO419 A4 Schablone Ranken Ornamente Floral, Draper 10 Stück Sechskant & Kugelkopf Sechskant Inbusschlüssel Set Imperial. 87 mm Fransen dunkelblau Fransenborte Spitze,Spitzenborte,Gipüre, Plush Fleece Pale Pink Minkee Cuddle Supersoft Fabric Plain / Smooth. Orchidee Kunstpflanze Dekopflanze H 35 cm lila violett getopft 188122 F68.PRYM Universal Nieten Universalnieten 9mm eisen 403101. Quadratische Metall DIY Stanzformen Schablone Scrapbook Karte Relief Craft X. TMNT Teenage Mutant Ninja Turtles Form Deko Kissen Plüsch Plush Pillow Cushion, Lana Grossa Silkhair, 19pcs metal alloy mixed christmas charms set jewellery pendants decor ZP. g3t CONNEX TORFESTSTELLER MIT FEDER 180 MM DY2205581. SALE Sterne/Tiere 50 x 140 = 1,00 x 1,40 uni ecru Stoffpaket 2 Stoffe x. 6 Stueck Gruen Gelb Rot Kunststoff Griff Naehfan Nahttrenner X5A1 R7Z6 C5L1. Krallenniete Kegelnieten 9,5mm gold ! rostfrei !! 50 Ziernieten,

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende

XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende, XXL Wackelaugen Riesen 14,5cm Googly Eyes Leuchtet im Dunkel Selbstklebende