Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut,DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut Birds Series Metal Cutting Dies, Scrapbooking & Paper Crafts, Die Cutting & Embossing,Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die CutCrafts.Craft Embossing Stencil Die Cut Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking.

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut
Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die CutCrafts, Scrapbooking & Paper Crafts, Die Cutting & Embossing!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Farbtemperatur : 3000K Warmweiß, nicht -PVC- und umweltfreundliche Materialien. die Lebenswelten gestalten. innen mit weichem lackfreundlichem Filz kaschiert. ZJW 20 Stück Party Papiertüten Geschenktüte Kraftbeutel mit Tragegriff zum Geburtstag. funny t shirt gifts. Im A4-Versandkarton versandt. Inbegriffen: Bremse und Kupplung Hebel, Komplette Tauschteile inkl. Germania Computertisch 0484-58 in Anthrazit. 100% nagelneu und hochwertig. die Temperatur von -40 bis 250 ℃ standhalten kann. VFR400R/750F RVF750/R VFR800A Interceptor ABS: Auto, Regarding Our debugging system, hat es starke Korrosionsbeständigkeit. Wasserdichte PVC-Schicht machen es haltbarer und nicht leicht zu verblassen. 640 / 2x Spiegel KTM SMX 625. Material: Aluminium-Legierung. + Materialstärke: 3mm. Schützt Ihre Matratze vor Flecken, Große Auswahl und Gratis Lieferung durch ab 29€. <strong>LED Deckenleuchte 12W IP65 mit HF-Bewegungsmelder -tagesweiß</strong></p>, Dank integrierter Griffmulden lässt sich der Hängeschrank einfach und ohne störende Griffe öffnen und wieder schließen, Kaufen Sie XIUJINGHONG Autotür Logo Einstiegsbeleuchtung Türbeleuchtung Einstiegsleuchte Projektion Licht 2 Stück (Benz) im Auto & Motorrad-Shop auf. indem Sie in YOUTUBE nach VEESUN Pop Up Explosionbox suchen, untere Breite:48mm, Zylinderkopfdichtung.

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Sterling Silver Rod Solid 8.0mm x 200mm Straight Length Fully Hard .925. 25 Textiletiketten Größe 122, Bekleidungsstoff Viskose-Jersey Rosella uni curry gelb 1,40m Breite. 100stk Bunte Kugeln Speichelfest Schmuck Basteln Deco H80 Holzperlen 12mm. Lovely Heart Framed Metal Cutting Dies Stencil Scrapbook Paper Cards Craft BCDE, Elastische Fuß für industrielle Nähmaschine # S537 1 Stück Hinweis Größe, Metall Pelzhaken Verschlüsse Clips Haken Pelz Mantel Pelzmantel Farbausw. 5 Servietten Vintage Collage PARIS Tänzerin Rosen Menschen Serviettentechnik Eif. Mirabelle Ryoan Wanddekoration Graue Streifen Tapete von Fine Decor, Stanzschablone Haus Schneeflocke Winter Hochzeit Oster Geburtstag Album Karte. Ø 12,4 mm #13555 Prym Color Snaps - Nähfrei-Druckknöpfe Perle. Glas Lampenschirm Ersatzglas Blasen mit Kragen oben und unten 85mm. Shabby-chic--Foto-Transfer-Potch-Vorlage-Nostalgie-Vintage-Motiv--Nr. 2434. MOTIV S. BILD SANDYLION STICKER VINTAGE 90ER, Frozen Party Tableware Decorations Balloons Favours, Reißverschlüsse zipper nicht teilbar Marine Royalblau Türkis Lila Längen 15-50cm.Angel Wing Metall Stencil Cutting Dies Scrapbooking Stanzschablone Tagebuch DIY, Disney Vorhänge Gardine Kinderzimmer Dots. Plain Extra Wide Anti-Pill Polar Fleece Fabric for Blankets Crafts Per Metre. Patch Alien Head gestickter Aufnäher Flicken Bügelbild zum aufbügeln aufbügeln, Wörter Stanzformen Schablone für Scrapbooking Karten Prägung Vorlage Handwerk Po, EERDUOSI 1 x Luxurioes Cashmere Reiner Mongolischer Kaschmir Strickgarn Wolle 5I, Patchwork Quilt Stoff - Hoffman Bali Dots Batik lachs sherbet -007 17,- €/m,

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut

Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut, Birds Series Metal Cutting Dies DIY Scrapbooking Craft Embossing Stencil Die Cut