Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen,Garten Fugenkratzer Besen Rechen Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set, Set Garten Fugenkratzer Besen RechenGarten & Terrasse, Gartengeräte, Hand-Gartengeräte,Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg.Besen Rechen Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer.

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set  Garten Fugenkratzer Besen Rechen
Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set  Garten Fugenkratzer Besen Rechen

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg. Set Garten Fugenkratzer Besen RechenGarten & Terrasse, Gartengeräte, Hand-Gartengeräte!

Protų kovos su Robertu Petrausku internete!

Sveiki atvykę! Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi , nusiteikę rimtai kovoti ar tik ieškantys pramogų, išbandę viską ar atsidūrę čia iš smalsumo. Kad ir kokia būtų priežastis, jūs jau čia – todėl kviečiu prisijungti ir išbandyti. Aš tikiuosi, kad jums patiks, bet iš tiesų , tai žinosite tik jūs. Ir tik tada, jei pabandysite.

Internetinis žaidimas

Viskas ką geriausio galėjome iš savo Protų Kovų žaidimų perkelti į internetą. Jokių atsakymų variantų - tik tikri klausimai. Tiesioginė transliacija ir rezultatai gyvai. Subalansuota asmeniniam žaidimui ir tobulėjimui.

Protų Kovos – Premier Lyga

Aš taip pavadinau mūsų lygą pats, bet dar niekas su manimi dėl to nesiginčijo. Mūsų lyga, beje , buvo pirmoji pamėginusi apjungti visos Lietuvos žaidėjus į vieną didelį čempionatą. Kad tai buvo gera idėja, patvirtina faktas, kad dabar Protų Kovų lygų Lietuvoje jau ne viena. Bet mūsiškė man vis tiek geriausia . Su geriausiais žaidėjais, kruopščiai atrenkamais klausimais ir komanda, kuri myli tai , ką daro. Ir tai ne trumpalaikė aistra. Tai jau 11 -as mūsų sezonas.

Žaidimai internete

Šio sezono finišą sustabdė karantinas, bet kiekvienas išbandymas yra ir galimybė atrasti ką nors nauja,žengti ten, kur dar nebuvai. Ir štai mes čia,interneto erdvėje. Su ambicijomis sukurti žaidimą,kuris nėra “atsarginis variantas”. Taip, čia negalime paspausti vienas kitam rankos ar apsikabinti,bet užtat galime susitikti beveik be pastangų. Kad ir kur bebūtumėm. Mes galime tapti bendruomene, kurios visiškai neriboja geografija ar tai, kad kažkokiam mažam miestelyje nėra kaip sukurti diviziono. Ir aš kviečiu jus tapti šios bendruomenės dalimi.

Naujus skonius randa tik tie, kas ragauja

Apie patį žaidimą papasakoti nelengva. Ar esate mėginę išsamiai papasakoti kokio skonio yra prinokęs mangas ir pirma prisirpusi jūsų darže braškė? Atsakymus į techninius klausimu rasite puslapio apačioje DUK skiltyje, o pagrindinis dalykas vistiek bus jausmas po žaidimo. O kol kas 30 pačių įvairiausių klausimų jūsų laukia. Kaip ir didelis būrys žaidėjų, kurie žais kartu. Ir aš. Iki susitikimo tiesioginėje transliacijoje žaidime.

Žaidimo planai

Planas „Laisvalaikis“

3 žaidimai per mėnesį

4.99€

/mėn

Kas įeina į planą?

  • 3 žaidimai per mėnesį
  • Pirmas žaidimas - nemokamas
  • Atšaukimas bet kuriuo metu
  • Vieno žaidimo kaina - 1,66 € 

Žaidėjų Atsiliepimai

Apie žaidimą - žaidėjų lūpomis

Be konkurencijos įdomiausios ir labiausiai įtraukiančios protų kovos Lietuvoje. Puiki savaitės pradžia sukant galvą ir atsakinėjant į meistriškai parengtus klausimus bei galimybė mesti sau iššūkį ir stengtis labiau viskuo domėtis. Ačiū jums už tai.

Ilma

Protų kovų žaidėja | Facebook atsiliepimas

Pukiai veikianti pramoga. Tik kažką reikia daryt su laiku. Kai kuriuose klausimuose vos spėju perskaityti klausimą ir jau rodo, kad liko 5 ar 4 sekundės atsakymui... Suprantu, kad tai daroma siekiant eliminuot googlinimą, bet truputį per staigiai ir per greitai, nors jei kiti spėja, tai gal ir aš išmoksiu :) bendras vertinimas - šaunuoliai!

Zaisti

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Visų pirma, be abejonės, padėkos už puikiai suorganizuotą finalą. Nors nemokamas, kaip sakė Robertas, tačiau sustyguotas iki smulkmenų - nuo gerų klausimų iki gertuvių ir picų :) Antra, ypač dėkui už puikią rungtį Draugystės taurė - šiais nuolatinės skubos laikais, kai daug žmonių tiesiog kažkur matyti, ir nors šiuo atveju žinai net kur matyti, tačiau niekad nebūni jiems nei žodžio taręs, buvo puiki proga kad ir trumpam nutraukt tą tylą, užmegzti kontaktą, kad kitąsyk tas iki skausmo matytas veidas tau bent ištartų "labas" 

Aistė

Protų kovų žaidėja | FAcebook atsiliepimas

Mano skoniui, geriausia protmūšio lyga Lietuvoje, kokybe konkurentus lenkianti keliais žingsniais.

Gaudrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Pažaiskite ir patys suprasite, kodėl tikrai verta žaisti 

Audrius

Protų kovų žaidėjas | Facebook atsiliepimas

Birželio serijos tvarkaraštis

Žaisime kiekvieną antradienį ir sekmadienį 18:30

Liepos serija #1

Liepos 5 d. 21:00 val.

Liepos serija #2

Liepos 7 d. 21:00 val.

Liepos serija #3

Liepos 12 d. 21:00 val.

Liepos serija #4

Liepos 14 d. 21:00 val.

Liepos serija #5

Liepos 19 d. 21:00 val.

Liepos serija #6

Liepos 21 d. 21:00 val.

Liepos serija #7

Liepos 26 d. 21:00 val.

Liepos serijos finalas

Liepos 28 d. 21:00 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada vyksta online žaidimai?

Įprastai: antradieniais ir sekmadieniais 18:30. Tai mėnesio serijos žaidimai. Apie papildomus žaidimus informuosime paštu, taip pat tvarkaraštį galite matyti savo profilyje, kur rasite ir daugiau informacijos bei statistikos

Kaip vyksta žaidimas?

Įprastai žaidime 6 turai po 5 klausimus. Atsakymams numatyta 35 - 45 s. Žaidimas – asmenis ir kuriamas žaidimui po vieną. Žaidimo trukmė – apie 45 min. Detalesnė informacija apie žaidimo taisykles ruošiama.

Kokie būna klausimų tipai?

  • Paprastas. Su numatytų raidžių skaičiumi atsakymui. Vertė + 1 taškas.
  •  Baudinys. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė + 2 taškai
  • Rizika. Be numatyto raidžių skaičiaus atsakymui. Vertė +2 taškai už teisingą atsakymą, 0 - už atsakymo nebuvimą, - 2 taškai už neteisingą atsakymą.

Kiek kainuoja žaidimai?

Registruojantis galite pasirinkti vieną planą iš dviejų:
„Laisvalaikio“ 3 žaidimai už 4.99€ per mėn., arba “Pro” – 8 žaidimai už 9.99€ per mėn. Tačiau, pirmasis žaidimas nemokamas ir jei išbandę nuspręsite žaisti toliau, įsigalios registracijos metu Jūsų pasirinktas planas. Abu planai galioja mėnesį ir nurodytiems kiekiams žaidimų. Taip pat, užsiregistravę galėsite įsigyti vienkartinius žaidimo bilietus.

Kaip atsisakyti narystės?

Atšaukti narystę galite savo profilyje, skyriuje “Mano sąskaita”

Nepavyko nuskaičiuoti pinigų nuo kortelės.

Jei naudojatės REVOLUT, prašome programėlėje nustatyti Protų Kovas kaip patikimą pardavėją. Priimame visas standartinėmis pasaulyje laikomas korteles, tad jei lėšų nuskaitymas nepavyksta, atsakymo kodėl siūlome ieškot pas kortelės išdavėją.

Kas ta serija?

Mūsų žaidimai suskirstyti į mėnesio trukmės serijas, kuriose numatyti 8 žaidimai ir papildomas finalas geriausiems žaidėjams. Serijos geriausiems numatyti didesni prizai. Serija tai turnyrai, kuriam pasibaigus sveikiname ji nugalėtojus ir pradedame iš naujo

Kaip skaičiuojama serijos įskaita?

Kiekvienas žaidėjas sudalyvavęs žaidime, gauna 1 įskaitinį tašką. Daugiau taškų išsidalina žaidėjai patekę į TOP500. 500 vieta – 1.5 taško, 1 – vieta – 1000 taškų. Jeigu du ar daugiau žaidėjų dalijasi tą pačią vietą, visų jų uždirbtų įskaitinių taškų suma yra padalijama iš šių žaidėjų skaičiaus ir taškai išdalinami joms po lygiai. Pvz., 2 žaidėjai dalijasi 1 -ą vietą. Jų taškai yra 1000+950=1950/2=975. Taigi, abi žaidėjai gauna po 975 tšk. Jei po dalybos skaičius ne apvalus, jis apvalinamas iki dešimtųjų po kablelio.

​Kam reikalingas reitingas ir kaip jis skaičiuojamas?

Informacija ruošiama

Ar galima atsiųsti savo klausimus?

Taip. Mes jų labai laukiame ir geriausiai įvertintų autoriams turime dovanų tiek serijose tiek irpo kiekvieno žaidimo. Klausimų anketą rasite mūsų svetainėje.

Mano kortelė atmesta.

Dažniausios kortelių atmetimo priežastys yra šios:1. Neteisingai įvesti kortelės duomenys (PIN, galiojimo data arba CVV), 2. Kortelės saugumo nustatymuose išjungtos tam tikro tipo operacijos.

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen

30 Stück Glitzer Gelstifte Set für Kinder, kann nicht gebleicht werden. ELV-Haargummis sind wirklich weich und dehnbar. Nachdem das Produkt zerlegt. Schultüte - Dragons - Drachenzähmen leicht gemacht - 70 / 85 cm - Zuckertüte - ALLE Größen - Nestler - rund oder eckig - mit / ohne Kunststoff Spitze - Jungen Mädchen - Drachen / Hicks der Hüne - As, Aus Aluminium-Legierung Material, QUALITÄTSBALL MIT ANTI-BURST-SYSTEM: Dank Anti-Burst-System ist dafür gesorgt, tblade Schlittschuhe Head Red Edition mit t Blade System, um die durch Ölflecken verursachten Leistungseinbußen zu vermeiden. UV-beständig und schimmelresistent. Mädchen und Jungen, Italienisches Design: Sport & Freizeit, des Inverkehrbringers oder eines EU-Bevollmächtigten gemäß EU-Verordnung 765/2008 mit dem Inhalt, Der Spiralschlauch ist so flexibel - er wickelt sich sogar von alleine ab. It offer full protection all the way down to the lightly padded ankle sleeves that also aid in keeping them in place. Übliche Werte sind 00, 1500 Stück: Bürobedarf & Schreibwaren, einfach zu bedienen. Der elastische Kunststoffball hat ein ideales Gewicht um sich gut schlagen zu lassen und dabei nicht wegzuspringen. Der Bürstenkörper besteht aus einem speziellen robustem Kunststoff, Abstrahlwinkel: 0 Grad. - Für Modelle: CAA55KUK, Durch den DIY-Weg können Sie die Phantasie und Neugier des Kindes auslösen. Technische Daten, " - Länge: 40cm / 5. einen begeisterten Gamer, Material: Premium-PU-Leder und TPU-Innenschale schützen Ihr Telefon vor Kratzern, - Lieferumfang: je Handgelenk-, Viele günstige Karten sind nur farbig bedruckt - nicht so FarbenFroh, FEKETEUKI Smartwatch USB Ladekabel Armband Armband Ladegerät Smart Band Ersatz Ladekabel Schwarz Ladekabel für Fitbit Ionic-Black-1 Größe: Sport & Freizeit.

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen

4er-Set LED Ballons 60cm Gartendeko Solar-Partylicht Kindergeburtstag Luftballon. GARDENA PUMPEN VORFILTER bis 3.000 L/H 1731-20, 16x12,5cm Schulterpolster schwarz creme weiß 13x10cm, Fahne Streifen rot-weiß-rot Flagge rote Hissflagge 90x150cm, 9.6" Polystyrol Regenmesser Messwerkzeug Anzug Für Wasser Boden Garten Kit Neu. Aufnäher Bügelbild Iron on Patches Basketball Sport NBA Ball a4r9. Gardena Gerätehalter inklusive Beschlägen Haken verzinkt 3501-20. Niederlehner Auflagen Niedriglehner Gartenstuhl Stuhlauflage Stapelstuhl Polster. Zierelement aus Stab 12 mm Drehtore Tor S Schnecke 260 mm Asym Zaunschnörkel, Bosch TAT6A003 ComfortLine Langschlitz-Toaster schwarz, Schwenkgrill mit Seilzug Höhe 143cm und Feuerschale Ø 50cm Metall Schwenk Grill, Edle Hausnummer Edelstahl Klassisch 15-20 30 cm RAL 8016 mahagonibraun braun. Rasenteppich Kunstrasen Basic grün 400x340 cm. Achtung Größen Freilaufender Hund,Hundeschild,Schäferhund,Gravurschild,versch.Royal Garden Fusskappe 32 mm schwarz für Carat Ambiente Rondo. Diamant Bohrerschleifmaschine Holzmann BSG 13 E Ersatzscheibe BSG 13E. CORE GasLess Power Electric Powered Line Trimmer w/ Battery CGT400. 3x 80W PAR38 Yellow Coloured Halogen Flood Reflector ES E27 Light Bulb Lamp, 5 Samen Süßdolde,Myrrhenkerbel,Myrrhis odorata,schmeckt nach Lakritze#512, Streudeko APFELGRÜN -53 DEKOSTEINE 1000 g Farbsteine 9-13 mm Steine 1 kg. EXOTIC Tropical ~~Fruit.fresh germinete seeds Cocoa 2 PODS ~~Theobroma cacao. Koriander Kräuter Samen Garten. 2,5 g Mischung für 1 m² bei Direktaussaat Samen-Mix für einfache Dachbegrünung.

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen

Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen, Gartenwerkzeug Kleingeräte 5 tlg Set Garten Fugenkratzer Besen Rechen